17/18 H:15 | Bursaspor 0-1 Fenerbahçe | MS | 8 Aralık - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:15 | Bursaspor 0-1 Fenerbahçe | MS | 8 Aralık

Tamam bırakıyoruz sene sonuna kadar kalsın.Sene sonu herhangi bir versansın ettiğini görmeyeyim o zaman.Bu adamın arkasında duranları az çok biliyoruz zaten.Sene sonu da ağzınızı açma yüzsüzlüğünde bulunursanız ben yapacağımı biliyorum

Yazdığım yazı ne diyor? Sene sonu değerlendirelim. Değiştireceksek o zaman bakalım diyorum.

Peki şampiyon olursak ya da derbi kazanırsak siz sevinmeyin o zaman mı diyelim? Tudor şampiyon olursa sevinir misiniz? Samimi cevabı biliyorum aslında da en azından yine de sorayım dedim.

Penaltı stoperin salaklığı, zaten o hareketi yapmasaydı maç 0-0 biterdi. Resmen hediye etti aptal herif

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Volkan'a madde atarak yanlış yaptılar, gergin ortamda oynanan maçları fb daima kazanır.

Paul Le Guen: "Fenerbahçe kadrosunun gücü, yakın zamanda şampiyonluğa yürüyecek."

Açıklamaya bak. Adam kafadan vermiş zaten maçı. Böyle rakiplerin kadrosundan tırsıp ölümüne savunma oynatan TD’lerden acayip nefret ediyorum.

Yazdığım yazı ne diyor? Sene sonu değerlendirelim. Değiştireceksek o zaman bakalım diyorum.

Peki şampiyon olursak ya da derbi kazanırsak siz sevinmeyin o zaman mı diyelim? Tudor şampiyon olursa sevinir misiniz? Samimi cevabı biliyorum aslında da en azından yine de sorayım dedim.
Birader,bu adamla olmayacağını bile bile hala devam etmek demek zaten şampiyon olamayacaksın demek.Şampiyon olamayınca da zaten kovulacak.Kısır döngü yani.Biz diyoruz ki bu adamla şampiyon olamayız,yani sene sonu bu adam banko kovulacak.En azından bu yarışın yükünü kaldıracak adamı getirin de en azından şampiyon yapma ihtimali de varken yapabilsin.Yaparsa da ve tatmin edici oyunlar oynarsak onunla devam edelim.Eninde sonunda kovacaksın bu adamı zaten.Ha bugün ha sezon sonu.Bu adam şampiyon yaparsa tabiki sevinirim ama bir dakika daha durmaması lazım takımın başında.Emekleri için teşekkür ederim ve CL ağırlığını kaldıracak bir hoca bakarım.CL grup sonuncusu olmak gibi bir hedefimiz yok

Birader,bu adamla olmayacağını bile bile hala devam etmek demek zaten şampiyon olamayacaksın demek.Şampiyon olamayınca da zaten kovulacak.Kısır döngü yani.Biz diyoruz ki bu adamla şampiyon olamayız,yani sene sonu bu adam banko kovulacak.En azından bu yarışın yükünü kaldıracak adamı getirin de en azından şampiyon yapma ihtimali de varken yapabilsin.Yaparsa da ve tatmin edici oyunlar oynarsak onunla devam edelim.Eninde sonunda kovacaksın bu adamı zaten.Ha bugün ha sezon sonu.Bu adam şampiyon yaparsa tabiki sevinirim ama bir dakika daha durmaması lazım takımın başında.Emekleri için teşekkür ederim ve CL ağırlığını kaldıracak bir hoca bakarım.CL grup sonuncusu olmak gibi bir hedefimiz yok

Ben de diyorum ki 36 yaşınızdasınız bugüne kadar Hamza istisnası dışında sezon ortasında hoca getirip kaç kere şampiyon olmuşuz? Hatta bırak bizi şu ligde hatta dünyada kaç şampiyonun hocası sezon ortasında gelmiş kaçı sezon başında?

Paul Le Guen: "Fenerbahçe kadrosunun gücü, yakın zamanda şampiyonluğa yürüyecek."

Açıklamaya bak. Adam kafadan vermiş zaten maçı. Böyle rakiplerin kadrosundan tırsıp ölümüne savunma oynatan TD’lerden acayip nefret ediyorum.

Çok da iyi bir TD değil bence bu herif, abartarak övenlerin çoğu skora göre yorum yapıyor. İyi top oynamıyor Bursa.

Ben de diyorum ki 36 yaşınızdasınız bugüne kadar Hamza istisnası dışında sezon ortasında hoca getirip kaç kere şampiyon olmuşuz? Hatta bırak bizi şu ligde hatta dünyada kaç şampiyonun hocası sezon ortasında gelmiş kaçı sezon başında?
Valla Feldkamp'ı da kovup şampiyon olmuşluğumuz var.Yeter ki o havayı yakalasın takım ama bu adamla imkanı ihtimali yok o hava yakalanamaz.Mevzu hocayı yollamak değil.Birçok arkadaşımız daha önce de yazdı aynı şey.Mevzu hocayı yollayıp yerine daha da kötüsünü bulup getirmek

Futbolun ucundan çakan birisi fenerin bu sene de ligi bizden üst sırada bitireceğini anlar

bunlar bizim şampiyon olamadığımız yıllarda hep ligi üzerimizde bitiriyorlar eğer yine potanın dışında kalırsak bizi geçip ligi önümüzde bitirecekler sanırım. Adamların tüm motivasyonu GS'nin gerisinde kalmamak üzerine.

Bu hak yiyici palabiyik fb maclarindan men edilir umarim , bjk macinda net gol ile penaltiyi atlayip fb lehine sakir sakir calmis 4 tane penaltiyi

Evet Fener gayet de üstümüzde bitirebilir ligi.

Tudor bunu gecen sene basardi bu sene niye tekrardan basarmasin ki. Istikrarli bir sekilde devam eder Igor bey.

.....Rıdvan Dilmen senin kadar taraflı yorum yapıp programı izlenen kaç kişi var! Yok fener öyle yok fener böyle ulan inşallah Karabük "topu" elinize verir de görürsünüz şampiyonluğu....

Üst Alt