17/18 H:15 | Bursaspor 0-1 Fenerbahçe | MS | 8 Aralık - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:15 | Bursaspor 0-1 Fenerbahçe | MS | 8 Aralık

Sivas macinda fb gumbur gumbur geliyor dedigimde tepki bile degil adeta alay edildi

goreceksiniz daha devamini , simdilik 4 te 4 oldu

2011 senesinde de malum seri bir sivas maciyla baslamisti

kisaca malesef o klise repligi yazacagim , "ben demistim"

Sivas macinda fb gumbur gumbur geliyor dedigimde tepki bile degil adeta alay edildi

goreceksiniz daha devamini , simdilik 4 te 4 oldu

2011 senesinde de malum seri bir sivas maciyla baslamisti

kisaca malesef o klise repligi yazacagim , "ben demistim"

1172068.gif

İşte derbi maçları kazanmak puanlama dışında psikolojik açıdan bu yüzden önemli. İçeride fb’yi tokatlasaydık psikolojik olarak çöküp bitireceklerdi. Ona rağmen arada fb yine hata yapmaya devam etti ama biz büyük maçlarda yine ayni şekilde berbat sonuçlar alınca iştanlandılar ve yukarıda kaldılar. Büyük maç kazanmak rakiplere psikolojik açıdan büyük darbedir, çökertir, seni de coşturur

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Doğru demiştin ama işte maç oynamadan kazanmak gümbür gümbür olmuyor. Bu oyun ile her seferinde maç kazanamazlar.

Ben de hiç hesaba katmadım bunları ama sağolsun Tudor kritik maçları bugün Bursanın oynadığı gibi oynattığı için kendi ellerimiz ile yarışa soktuk.

İşte derbi maçları kazanmak puanlama dışında psikolojik açıdan bu yüzden önemli. İçeride fb’yi tokatlasaydık psikolojik olarak çöküp bitireceklerdi. Ona rağmen arada fb yine hata yapmaya devam etti ama biz büyük maçlarda yine ayni şekilde berbat sonuçlar alınca iştanlandılar ve yukarıda kaldılar. Büyük maç kazanmak rakiplere psikolojik açıdan büyük darbedir, çökertir, seni de coşturur

Aynen öyle yen feneri krize sok topatlanamazlardi bir daha ama sen adamları umitlendirdin.
Aynı şekilde Başakşehir bizim maçla tam anlamıyla ivmeyi yakaladı.
Keza Beşiktaş'ta öyle en kotu 1 puan al farkı koru ama naptik birazda siz gaza gelin diye top oynadik.

Beşiktaş Fener ekstra puan kayıpları yasamasa şuan biz bunlardan daha gerideydik. Adamlar Cl de 14 puan toplayıp ligde de bizle aynı noktadalar.

Tam esseklik bizimki

2013 yılından itibaren sezonu ortalama 3 hocayla geçmeyi marifet sayan, Mancini, Denizli, Prandelli, Riekerink, Taffarel, Orhan Atik filan kesmemiş taraftarın 4-5 ay sonra seçime gidecek yönetimden milyon eurolar basıp 10. Hocasını getirmesini istemek akıllıca tabi siz de haklısınız.
Birader sen farkında mısın 40 milyon harcandı bu sene.Diğer seneleri bir şekilde tolare edersin ama bu sene şampiyon olacaksın yoksa o 40 milyon bir taraflarına kaçar.Bu sene her ne gerekiyorsa yapacaksın.Öncekiler umrumda bile değil.Daha önce 10 hoca bile değiştirmiş olsun baktın olmayacak 11. yi getirip işi yoluna sokacaksın.Evet bu sene de 4. 5. olalım aynı hocayla devam edeceğiz değil mi.Ne kadar da iyimsersiniz.Biz en azından bu seneyi kurtaralım derdindeyiz.Bu adamla hem bu sene gidecek hem de yerine başkası gelecek.Ha bizim bir yerimize 40 milyon kaçsın ama hoca 5 sene burda kalsın diyosanız aynen devam

Hala daha bu oyunla maç kazanamazlar diyen var. Adamlar bursa deplasmanında bırak pozisyon vermeyi orta açtırmadılar. Sivas macında o bifouma hıyarı kırmızı yemese bu kadar iyi çıkış yapamazlardı, 4 atınca gaza gelip yürüdüler seriye bağladılar. Haftaya da 45 bine oynarlar, fener bu sezon ilk 3’e girer cok net

Üst Alt