17/18 H:17 | Galatasaray 3-1 Göztepe | MS | 24 Aralık - Sayfa 116 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
daha ölmedim hala yaşıyorum
a7b153d5603deaa2064b3cb61062fa38.jpg

[device_name] cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

İkinci yarı 42 puan alacağız inşallah.

77 puan ile ipi gögüsleriz. Tek mağlubiyet Fenerbahçe olur

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ben 3 atamayız demiştim arkadaş da atarız demişti.

Yemek kaybettim ama çok ta memnun oldum.
Biz kazanalım da yemek ismarlamaya razıyım.

Gün yüzü görme DURSUN!

Dün pek de parlak bir oyun ortaya koyamadık yine de taraftarın ekstra bir motivasyonu vardı.

Feghouli'nin ise en çok çabaladığı maç oldu, topla oyunu önemli değil topsuz oyundaki etkisi takıma çok pozitif.

Belhanda yine aynı kafada, umursamaz tavırlara devam. Adama yeteneksiz demediğimin umursamaz dediğimin farkına varın tabii.

Yapılması gerekenlerin görülmesi açısından iyi 1 maç oldu ama.

- Takımda kesinlikle bek falan yok

- Feg yine fena değil ama özellikle sağdan gelen hücumlarda Garry hiç bir şekilde gole yönelik hamlelerde bulunmuyor. Yasin bunu yapınca golünü attı mesela.

- Maicon topu ayağında çok fazla tutuyor.

- Linnes'in ciddi denge problemi var.

- Hücum varyasyonlarımız çeşitlenmeli yoksa kapalı bir defansı açmamız kolay değil.

- Defansif olarak da toparlanma şart Göztepe çok net pozisyonlara girdi, daha fazlasına da girebilirlerdi.

Dün pek de parlak bir oyun ortaya koyamadık yine de taraftarın ekstra bir motivasyonu vardı.

Feghouli'nin ise en çok çabaladığı maç oldu, topla oyunu önemli değil topsuz oyundaki etkisi takıma çok pozitif.

Belhanda yine aynı kafada, umursamaz tavırlara devam. Adama yeteneksiz demediğimin umursamaz dediğimin farkına varın tabii.

- Feg yine fena değil ama özellikle sağdan gelen hücumlarda Garry hiç bir şekilde gole yönelik hamlelerde bulunmuyor. Yasin bunu yapınca golünü attı mesela.

- Hücum varyasyonlarımız çeşitlenmeli yoksa kapalı bir defansı açmamız kolay değil.

- Defansif olarak da toparlanma şart Göztepe çok net pozisyonlara girdi, daha fazlasına da girebilirlerdi.
Maicon'un top tutmasi sıkinti

[device_name] cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Yanlız çok şuursuzca oynuyoruz oscar iki tane yüzde yüz kaçırdı Ghilas'ın veremediği pas bunlara özen göstermeliyiz
Lakin mentalite çok değişti terim bir pozisyonda denayeri fircaliyordu geriye kaçma ilerde bas diye

tudor kalsaydi bu maci kaybederdik cok net

ft'nin devre arasi bunlari fircalamasi akillarini baslarina getirdi

tabi taraftar da muhtesem bir baski yapti ve 1-0 geriye düsmemize ragmen herkes bu maci alacagimizi biliyor hissediyor idi

saygilar

Dün aslinda ilk yari kötüydük ama 2. Yari sistem degisikligi ile daha iyi oynadik

Göztepe de geriye cekildi ve gol 2. Golu dogru zamanda bulduk

Katiliyorum acaba ben mi yanlis mac izledim diye dusunuyordum ezdik inanilmaz idik gibi yorumlari gorunce ama Kemallettin admiriminde benim gibi dusundugu gorunce kendimi kutladim.

Üst Alt