17/18 H:17 | Galatasaray 3-1 Göztepe | MS | 24 Aralık - Sayfa 117 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Temiz 1 vurustu bi topu da cikar be muslera dedigimiz bi andi.
92a6317a149b95ae6f6b79db1d02324b.jpg

sent via GSC

Stattan daha net görülüyor.

İlk yarı kesinlikle oyuna hakim olamadık. Bir tek golün geldiği dakikalar ve 5-6 dakikalık performans var o kadar.

İkinci yarı 50-70 arası iyi bir futbol var. Belhanda-Selçuk sonrası ve 3-1 olunca yine saldılar.

1. Muslera sürekli öne çıkıyor. Bu maç topu iyi oyuna soktu ama bunu çözmeli.

2. Maicon çok ağır kalıyor zaman zaman. Topu evelemeden çıkarması lazım.

3. Denayer ile Linnes ile bekler yürümez. Biri fiziken eziliyor diğeri dün bu konuda bir tık iyi olsa da hava topu ve kademede sıfır. Hucümda ise önde ki kanatları hiç varyasyona sokamıyorlar. Zekaları yetmiyor.

4. Gomis ilk yarı acayip ağır ve etkisizdi. İkinci yarı biraz kıpırdadı ve rakibin de savunması iyi olmayınca açık bulduk.

5. Ndiaye-Fernando ve Rodrigues maçın en sağlam performansları idi oynadıkları sürede. Feghouli hala hazır değil ama bu maç beklediğime yakın oynadı. Son maçlarda ki hantallığı ve tembelliği üstünden atmış en çok koşan ve bireysel aksiyona giren oyunculardan biriydi.

6. HAKEM İSE FACİA İDİ. Fernando kırmızı vs diyenlere bakmayın. Her faülü rakibe çaldı. Net penaltımızı vermedi. Demirören döneminde alıştık bunlara ama artık ses çıkarmamız lazım.

Göztepe hucüm anlamında iyi takım ama arkaları inanılmaz sıkıntılı. En azından seviye yükselince düşüyorlar. Galiba Kadu'yu da aradılar stoperde.

Stattan daha net görülüyor.

İlk yarı kesinlikle oyuna hakim olamadık. Bir tek golün geldiği dakikalar ve 5-6 dakikalık performans var o kadar.

İkinci yarı 50-70 arası iyi bir futbol var. Belhanda-Selçuk sonrası ve 3-1 olunca yine saldılar.

1. Muslera sürekli öne çıkıyor. Bu maç topu iyi oyuna soktu ama bunu çözmeli.

2. Maicon çok ağır kalıyor zaman zaman. Topu evelemeden çıkarması lazım.

3. Denayer ile Linnes ile bekler yürümez. Biri fiziken eziliyor diğeri dün bu konuda bir tık iyi olsa da hava topu ve kademede sıfır. Hucümda ise önde ki kanatları hiç varyasyona sokamıyorlar. Zekaları yetmiyor.

4. Gomis ilk yarı acayip ağır ve etkisizdi. İkinci yarı biraz kıpırdadı ve rakibin de savunması iyi olmayınca açık bulduk.

5. Ndiaye-Fernando ve Rodrigues maçın en sağlam performansları idi oynadıkları sürede. Feghouli hala hazır değil ama bu maç beklediğime yakın oynadı. Son maçlarda ki hantallığı ve tembelliği üstünden atmış en çok koşan ve bireysel aksiyona giren oyunculardan biriydi.

6. HAKEM İSE FACİA İDİ. Fernando kırmızı vs diyenlere bakmayın. Her faülü rakibe çaldı. Net penaltımızı vermedi. Demirören döneminde alıştık bunlara ama artık ses çıkarmamız lazım.

Göztepe hucüm anlamında iyi takım ama arkaları inanılmaz sıkıntılı. En azından seviye yükselince düşüyorlar. Galiba Kadu'yu da aradılar stoperde.

Yasin üvey evlatmi!!!!

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hala Maicona laf atanlar var ya inanilacak gibi degil, dun penaltiyi yapsa tamam elestiri anlarim ama penalti felan degil o pozition. Topu fazla mi tutuyor? Belki ama ben oyle dusunmuyorum dunku macta yine sakin, yine toplari iyi indirdi ve iyi paslar verdi. Maicon bana guven veriyor. Serdar Aziz'e gelince ayni sey dusunuyorum, Maicondan biraz farkli daha hizli ama daha az domine ediyor. Serdari'da bu sezon cok begendim.
Eh bek sart iste. Mariano sag'da iyide sol bek bulursak net guzel bir defansimiz olur diye dusunuyorum
Ayrica Muslera'da iste sanki toparlamaya basladi ama hala bi kac sacmaliklari oldu gibime geliyor, onunda bir duzelmesi lazim ama yolda sanki buna en azindan umuyorum.

Bide Belhanda'ya iki uc laf atanlar olmus. 2. yari gercekten cok begendim Belhandayi boyle oynarsa bunu devam ettirirse valla 8 milyonu helal olsun diyecegim, o topuk paslari o akilca verdigi defans arka paslari felan kolay is degil.
1. yari alisdigimiz Belhanda, 2. yari gormek istedigimiz Belhanda diyebilirim
Belhanda bana iyi bir isik verdi dun, umut'da verdi, demekki bu adamin yetegeni var gercekten,

Yanlis anlamayin, Terimin gelmesini yanlis bulmuyorum.

Ama bakiyorum da, taraftar birden yapilan art niyetli hakem hatalarinin farkinda ve buna karsi tepki verilmesini konusuyor. Yaklasik 2 senedir hakemler ince ince dogruyor, sezon basindan beri bu devam ediyor ama orda taraftar pek göremiyordu bu yapilanlari?

Sebep? Terim gelince mi sira yapilan haksizliklara geliyor? Yani takimin basinda zaten istenmeyen adam vardi, birakin hakemler vursunda kurtulalim mantigi, bknz Tudor.

Türk toplumu adalet konusunda hep sinifta kalmistir.

Yanlis anlamayin, Terimin gelmesini yanlis bulmuyorum.

Ama bakiyorum da, taraftar birden yapilan art niyetli hakem hatalarinin farkinda ve buna karsi tepki verilmesini konusuyor. Yaklasik 2 senedir hakemler ince ince dogruyor, sezon basindan beri bu devam ediyor ama orda taraftar pek göremiyordu bu yapilanlari?

Sebep? Terim gelince mi sira yapilan haksizliklara geliyor? Yani takimin basinda zaten istenmeyen adam vardi, birakin hakemler vursunda kurtulalim mantigi, bknz Tudor.

Türk toplumu adalet konusunda hep sinifta kalmistir.
Hmm valla ben bakiyorumda Tudor zamanindada hakem ve adaletsizlik konusuyordu yorumun gayet yersiz bence.

Garry yasin belhanda gomis feghouli fernando ndiaye maicon serdar gayet iyilerdi

Linnes ve denayer de gayet istekli ve caliskandilar ama Linnes solda daha iyi performans gosteriyor Denayer de sagda

Iyi bir solbek ve iyi bir yedek golcu (pirpir tarzda) bu takim cok daha iyi olur

Yalniz bugun carole haberleri falan gordum nolur gelmesin

Terimin en buyuk hastaligi eski oyunculardan medet ummasidir, oyuncu secimini ona birakmamak lazim kesinlikle

Bir de ikinci yarida ilk 3 macta 9 puan alalim rahat sampiyon oluruz

Boyle soylememin sebebi ilk 3 hafta cok soguk havada kayseri ve sivas deplasmanlari var

Sonrasi ise, biri haric (fb) ilk devre puan kaybettigimiz tum maclar kendi evimizde ve kendi evimizde puan kaybettigimiz tek takim fb
Puan olarak ilk devredekinden kesinlikle daha kotu olmaz diye dusunuyorum

Yeter ki soguk havada su iki deplasmani kazasiz atlatalim

Bide Belhanda'ya iki uc laf atanlar olmus. 2. yari gercekten cok begendim Belhandayi boyle oynarsa bunu devam ettirirse valla 8 milyonu helal olsun diyecegim, o topuk paslari o akilca verdigi defans arka paslari felan kolay is degil.
1. yari alisdigimiz Belhanda, 2. yari gormek istedigimiz Belhanda diyebilirim
Belhanda bana iyi bir isik verdi dun, umut'da verdi, demekki bu adamin yetegeni var gercekten,

Zor. Belhanda dan cacik olmaz. Cok kisa sureli iyi performanslar sunar belki ama o kadar.

Belhanda GS in orta saha koordinatoru olamaz, olmamali.

Olamaz olmamali gibi laflari sevmem pek. Neyse. Belhandanin 2. yariyi nasil buldun ?

Ya benim icin yarim mac performanslari bisey ifade etmiyor.

Belhandanin 17 haftalik performansi rezalet.

9 milyon euro bonservis odedik bu adama ve 3.4 milyon euro garanti para aldi bu herif. Primlerle 4 milyon alacak.

Kariyerine bakiyorum heryerden sepetleniyor.

Biraz aklimiz varsa 2. Yari parlatip satariz bunu katara , çine falan !

Son düzenleme:
Bu mac Île alakali en cok hosuma giden sey 3-1 onde oldugumuz halde son dk hala basiyorduk ve gol ariyorduk. Hatta 3-1 onde oldugumuz halde defansta 2 kisi biraktik (Musleranin kurtardigi asirtma pozisyonu). O pozisyondan sonra is te benim adasimin takimi dedim. 2. Yari bol gollu maclar bizi bekliyor

[device_name] cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Yanlız çok şuursuzca oynuyoruz oscar iki tane yüzde yüz kaçırdı Ghilas'ın veremediği pas bunlara özen göstermeliyiz
Lakin mentalite çok değişti terim bir pozisyonda denayeri fircaliyordu geriye kaçma ilerde bas diye

Hocam olur o kadar ileride daha da oturacak. Bu baskı devam etmeli Göztepe iyi bile dayandı bu futbolla arenada herkese dayak atarız. Deplasmana da taşırsak iş biter zaten. Önceki Terim döneminde de defansçılar ortaya çıkmıştı geriyi boş bırakıyormuşuz. Biz büyük takımız tabi çok hücumcuyla oynayıp önde basacağız geride de kaliteli savunma oyuncularımız az kişi yakalansalar bile başarılı olacaklar.

Üst Alt