17/18 H:18 | Bursaspor 0-3 Başakşehir | MS | 21 Ocak - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:18 | Bursaspor 0-3 Başakşehir | MS | 21 Ocak

uA'nın dilinden cevap vereceğim sana

FT-golge.jpg
İyice Vasfilestin yav ,seni Gamli baykus liste dahil etmeme az kaldi

Ben kaç yıldır Galatasaray lehine bu desteklerin hiç birini göremiyorum, istemem de doğrusu. Aksine hakemlerin, devletin ve medyanın bize karşı tutumu kaç senedir malum.

Biz hissetmiyoruz zaten muhtemelen. ANadolu takımları gözünden bakacaksın bu işlere. Devletin bize bakışı filan olduğu kanaatinde değilim. Bu da son kale hikayesi gibi bizim uydurduğumuz bir tatmin aracı. 2011'den itibaren ligin en çok kupa kazanan takımız. Son 2 sene Beşiktaş lehine hakem işleri oldu ama kabul edelim ki son 2 sene hakeden de onlardı şampiyonluğu. Dolayısıyla büyük bir sıkıntı olmadığı kanaatindeyim. Bu seneden önceki 2 senelik takımın şampiyon olması mucize olurdu.

Biz hissetmiyoruz zaten muhtemelen. ANadolu takımları gözünden bakacaksın bu işlere. Devletin bize bakışı filan olduğu kanaatinde değilim. Bu da son kale hikayesi gibi bizim uydurduğumuz bir tatmin aracı. 2011'den itibaren ligin en çok kupa kazanan takımız. Son 2 sene Beşiktaş lehine hakem işleri oldu ama kabul edelim ki son 2 sene hakeden de onlardı şampiyonluğu. Dolayısıyla büyük bir sıkıntı olmadığı kanaatindeyim. Bu seneden önceki 2 senelik takımın şampiyon olması mucize olurdu.
Ben bu sezon bile neler döndüğünü açıkça görüyorum. Yine son iki sezon takım kötü idi ama hakemlerin yediği haltlar yine az değildi. Şu an olan Hükümetin bize karşı çok sıcak olduğunu hiç düşünmüyorum.

Ben fikstüre göre yorumladım tinerciler mart da kopar fener bu 5 hafta da kopmazsa büyük aday olur buda bir gerçek..
Fb, bjk, başak, ts ve bizim aramızdaki maçlar şampiyonu belirleyecek. Zaten bizim en büyük avantajımız 3 maç içerde bir deplassman var. Bu 4 maçtan 9 puan bizi şampiyon yapar. Benim analizime göre fb 6, bjk ve başak 4 puan çıkarabiliecek bu maçlardan.

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Benim tezim şu hakem desteği, medya desteği, devlet desteği konusunda 3 büyüklerin konuşması komik geliyor bana. 3 büyüklerin affedilen fakirin fukaranın hakkı olan vergiler muhtemelen Başakşehir'e aktarılan ve haklı olarak tepki gösterilen belediye kaynaklarındaki fakir fukaranın hakkı olan paranın 10 katıdır. Hakem konusudna 3 büyükler 50 yıldır kollanıyor. Diyeceğim o ki Başakşehir en iyi ihtimalle 3 büyüklerle eşit şartlarda yarışıyor. Bu şartlarda da başarılı.

dedi sayın başşak şehirli. çok seviyorsan abdullah hocanı desteklemek için sayın baykuş forumuna yada iski resmi sitesine alalım seni.

Hey gidi hey Galatasaray taraftarı Arda'dan, Başakşehir'den korkar olmuş, bu yüzden bir kere daha teşekkürler korkak Tudor.

Total kadro kıyaslaması yaparsak BŞ takımı bizimkinden net daha iyi ve üstelik birbirini çok iyi tamamlayan oyuncularla ligin en kollektif futbolunu oynatıyor Abdullah Hoca...

Nokta atışı en az iki transfer yapmazsak Terim' de bir noktada tıkanacaktır maalesef...

Hakemler tarafından kollandıkları da boş ezber palavradan ibaret. Geçen sezon buz gibi şampiyonlukları göz göre göre ellerinden alındı. Sezon sonuna doğru hakemler BŞ i doğradı, BJK ise dara düştüğü her maçı hakem desteğiyle kayıpsız atlattı. Bir Bursa-BJK maçını hatırlamak yeter. Yahut bir maçta bile üç kez kırmızı kart görmesi gereken, sezon totalinde doğru saydıysam 7-8 kez oyundan atılması gereken Q7 nin sezonu kırmızısız tamamlamasına ne denir?...

dedi sayın başşak şehirli. çok seviyorsan abdullah hocanı desteklemek için sayın baykuş forumuna yada iski resmi sitesine alalım seni.
Adnan lütfen, gerek yok böyle şeylere. Dediklerinde ise doğruluk payı var, her ne kadar son seneler özelinde katılmasam bile. Rica ediyorum fikrini söyleyen birine böyle davranmayın.

Ben bu sezon bile neler döndüğünü açıkça görüyorum. Yine son iki sezon takım kötü idi ama hakemlerin yediği haltlar yine az değildi. Şu an olan Hükümetin bize karşı çok sıcak olduğunu hiç düşünmüyorum.

Daha düne kadar da Dursun'un hükümetin adamı olduğunu söylüyorduk. Kendi adamının takımın başında kalması için iteklenmesini de beklemek akıllıca olurdu herhalde. Malesef kendi hatalarımızı görmemek milletçe bir huyumuz. Ben öyle bir Galatasaray istiyorum ki Başakşehir'in yarısı kadar bile profesyonelce ve istikrarlı yönetilsin. İşte o zaman önünmüzde kimse duramaz. Sadece lig değil. Avrupa'da da öyle. Zira bizim potansiyelimiz çok büyük. Avrupa ülkelerinin birçoğunun nüfusu kadar taraftarı olan kulüp lisedeki sosyal kollar gibi yönetiliyor. Sonra bizler de bunu eleştirmek yerine bahaneler uyduruyoruz. Hadi ezeli rakiplerimiz ortalığı dağıtsa anlarım ve deriz ki bir büyük takım destekleniyor. Ama şimdi 3 büyük takım kendilerini birebir maçlarda yıllardır tokatlayan bir takımın başarısına durduk yere bahene buluyor. Bu demek değil ki Başakşehir sahipsiz. Aksine ciddi bir destek alıyor ama dediğim gibi bu onalrı en fazla büyüklerle eşit şartlara taşır. Adebayor'u sen almıyorsan, Emre'yi öbürü türlü sebeple gönderiyorsa, ikiniz birden Clichy'i beğenmiyorsanız ve adam oraya gidiyorsa ve siz Hakan Balta ve Hasan Ali'ye kalıyorsanız bua damların suçu değil herhalde.

Adnan lütfen, gerek yok böyle şeylere. Dediklerinde ise doğruluk payı var, her ne kadar son seneler özelinde katılmasam bile. Rica ediyorum fikrini söyleyen birine böyle davranmayın.
Dediklerinde yanlis birsey yok ki. Omer abdullah avci fani olmasi sebebiyle basaksehiri destekliyor. Acikca ben bu sezon basaksehirliyim yazacak hali yok ama içten içe kalbinin basakla attığı görülüyor. yorumlarına bak anlarsin zaten
Su avci bize gelse de omeri basaksehir sevdasindan kurtarsak

Daha düne kadar da Dursun'un hükümetin adamı olduğunu söylüyorduk. Kendi adamının takımın başında kalması için iteklenmesini de beklemek akıllıca olurdu herhalde. Malesef kendi hatalarımızı görmemek milletçe bir huyumuz. Ben öyle bir Galatasaray istiyorum ki Başakşehir'in yarısı kadar bile profesyonelce ve istikrarlı yönetilsin. İşte o zaman önünmüzde kimse duramaz. Sadece lig değil. Avrupa'da da öyle. Zira bizim potansiyelimiz çok büyük. Avrupa ülkelerinin birçoğunun nüfusu kadar taraftarı olan kulüp lisedeki sosyal kollar gibi yönetiliyor. Sonra bizler de bunu eleştirmek yerine bahaneler uyduruyoruz. Hadi ezeli rakiplerimiz ortalığı dağıtsa anlarım ve deriz ki bir büyük takım destekleniyor. Ama şimdi 3 büyük takım kendilerini birebir maçlarda yıllardır tokatlayan bir takımın başarısına durduk yere bahene buluyor. Bu demek değil ki Başakşehir sahipsiz. Aksine ciddi bir destek alıyor ama dediğim gibi bu onalrı en fazla büyüklerle eşit şartlara taşır. Adebayor'u sen almıyorsan, Emre'yi öbürü türlü sebeple gönderiyorsa, ikiniz birden Clichy'i beğenmiyorsanız ve adam oraya gidiyorsa ve siz Hakan Balta ve Hasan Ali'ye kalıyorsanız bua damların suçu değil herhalde.
Ben Dursunun bir kere bile hükümetin adamı olduğunu söylemedim şahsım adına konuşacak olursam. Daha çok hükumet için çalışan, mal varlıklarımızı peşkeş çeken biri olduğunu düşünüyorum.

Başakşehir konusuna gelince işte bu yazdıkların benim pek umrumda değil doğrusu. Ben kendi adıma sadece Galatasaray ile ilgileniyorum ve bundan sonra inşallah doğru yöneticiler gelirse başa tekrar en tepeye çıkacağımıza inanıyorum.

Üst Alt