17/18 H:18 | Bursaspor 0-3 Başakşehir | MS | 21 Ocak - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:18 | Bursaspor 0-3 Başakşehir | MS | 21 Ocak

Komik olamyın. Avcı iyi hoca dedim sadece. Başakşehir'e de iyi top oynuyor dedim. İnsanlar bunu Göztepe için yazınca aynı şeyi söylüyor musunuz? Doğruları duymak malesef insanlarımızın zoruna gidiyor. Galatasaraylılık konusuna girmeyi bile düşünmüyorum zira komik bir argüman. Lüzumsuz bir muhabbet.

Adnan lütfen, gerek yok böyle şeylere. Dediklerinde ise doğruluk payı var, her ne kadar son seneler özelinde katılmasam bile. Rica ediyorum fikrini söyleyen birine böyle davranmayın.
her foruma girdiğimde bu arkadaşın abdullah avcı ve başakşehirin avukatlığını yapmasını görmekten gına geldi artık.burası galatasaray forumu zorla tutmuyorlar kimseyi burda, başakşehir forumu değil burası. fikir belirtmek ayrı galatasarayın rakiplerini galatasaraya karşı savunmak ayrı

Dediklerinde yanlis birsey yok ki. Omer abdullah avci fani olmasi sebebiyle basaksehiri destekliyor. Acikca ben bu sezon basaksehirliyim yazacak hali yok ama içten içe kalbinin basakla attığı görülüyor. yorumlarına bak anlarsin zaten
Su avci bize gelse de omeri basaksehir sevdasindan kurtarsak
Yahu olabilir, her insan birilerine sempati duyabilir ama ben şahsen kendisinin Galatasaraylı oluşundan şüphe etmiyorum. Bu yüzden bence gerek yok böyle mesajlara.

Hükümet yalaması, milli takımda prim pazarlığı yapan bir herifi ben takımımda istemiyorum bu kadar sadece. Tek maç üzerinden Arda'yı istemeyenlere ne oldu xdxd çeken arkadaşlar hep dalga konusu oluyorsunuz forumda. Yine göt gibi kalacaksınız haberiniz yok. Ben bunun oynadığı topu da izlemedim de gününe gelmiştir iyi oynamıştır bilmiyorum. Adam ilk maçın gazıyla oynar, takımı benimseyince yine sahada yürümeye başlar rahat olun. Ulan bi de asker selamı vermiş zuhahah askere gitme, milli takımda prim kavgası yap sonra asker selamı sgit.

Ardayi begen begenme ancak kalitesi kendisini futbola verdiginde bu ligin cok uzerinde. Arda kendini futbola verirse basaksehirin sampiyonlugunda cok buyuk katkisi olacak demistim. Hala lafimin arkasindayim.

maçı izlemeyenler arda dan korkmaya başlamış adam 65 te oyuna girdi bir defa depar atmadı yürüyecek hali yoktu sanki maçı kazandıran golü attı bursa takımı gol ararken gol yedi .ama bu başakşehir in ligin en iyi takımı olduğu gerçeğini değiştirmiyor tabiki

Komik olamyın. Avcı iyi hoca dedim sadece. Başakşehir'e de iyi top oynuyor dedim. İnsanlar bunu Göztepe için yazınca aynı şeyi söylüyor musunuz? Doğruları duymak malesef insanlarımızın zoruna gidiyor. Galatasaraylılık konusuna girmeyi bile düşünmüyorum zira komik bir argüman. Lüzumsuz bir muhabbet.
Baş akşehir sevgin nerden geliyor

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt