17/18 H:19 | Beşiktaş 2-1 Kasımpaşa | MS | 26 Ocak - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:19 | Beşiktaş 2-1 Kasımpaşa | MS | 26 Ocak

Bjk şu ölüm fikstürüne bir girsin o zaman görücem bunları,Antalya ve Kpasa gibi iki kek ekibi ite kaka geçmeleri iyi sinyaller vermiyor onlar adına,Fb-Ts maçında Ts saplasa yeter bu hafta

Başakşehir, bjk’den daha çok korkutuyor beni. Hatta epey korkutuyor. Bjk deplasmanlarda çok puan bırakır daha ama Başakşehir kaybedecek gibi durmuyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başakşehir, bjk’den daha çok korkutuyor beni. Hatta epey korkutuyor. Bjk deplasmanlarda çok puan bırakır daha ama Başakşehir kaybedecek gibi durmuyor

Baskıyı kaldıra bilirler ise şampiyon olurlar zaten büyük olasılıkla.
Komple takım kalitesine sahipler lig için ve tek kulvarda yarışıyorlar artık zaten.

Başa baş gide bilirsek final haftalarında baskı etkisi meydana çıkınca biz şampiyon olabiliriz. Bu final konusunda en usta elit takım biziz

Son düzenleme:
Baskıyı kaldıra bilirler ise şampiyon olurlar zaten büyük olasılıkla.
Komple takım kalitesine sahipler lig için ve kulvarda yarışıyorlar artık zaten.

Başa baş gide bilirsek final hafta baskısında biz şampiyon olabiliriz. Bu final konusunda en usta elit takım biziz

Derbiler aşırı önemli. İç sahadakileri alırsak şampiyon oluruz. Alamazsak olamayız. Kadıköy’de de bir beraberlik süper olur

Başakşehir'in çökmesi iki adamın sakatlanmasına bakar.Herkes bizde şu sakatlansa bu sakatlansa diyor da Adebayor'la Emre bir sakatlandı mı o zaman başağın geniş kadrosunu ben göreceğim.Sakatlanma ihtimalleri de çok yüksek iki adam bunlar.Geçen hafta da yazdım rakiplerimiz berbat durumda diye ama kısmetlerine öyle fikstürleri var ki isteseler de puan kaybı olmaz şu fikstürleriyle.Azcık sıkıntılı takımlar olsa hem başak hem bu ezikler kesin puan kaybeder şu sıralar ama oynayacakları en sert takım Konya şu 3-4 maçta :38573:

Derbiler aşırı önemli. İç sahadakileri alırsak şampiyon oluruz. Alamazsak olamayız. Kadıköy’de de bir beraberlik süper olur

Kadıköyden ben ümidimi kestim :(

Oraya kadar kayıpsız gitmeli takım ama ilk adım olarak ki buda mümkün. Sivas ve kasımpaşa deplasmanları Kritik Kadıköye kadar.

Diğer maçları ciddiyeti kaybetmeden rahat geçmesi gereken maçlar olmalı

Oraya kadar kayıpsız gitmeli takım ama ilk adım olarak ki buda mümkün. Sivas ve kasımpaşa deplasmanları Kritik Kadıköye kadar.

kasımpaşa deplasman değil bence tam olarak.sivası da takip ederiz bu hafta,ne oynuyolar bi bakarız.belki sanıldıgından kolay olur

Bende zaten galibiyet beklemiyorum Kadıköy’den ama FT döneminde 2-3 beraberliğimiz var orada, ki birinde şampiyonluk gelmişti. Beraberlik imkansız değil, altın değerinde olur

kasımpaşa deplasman değil bence tam olarak.sivası da takip ederiz bu hafta,ne oynuyolar bi bakarız.belki sanıldıgından kolay olur
Sivas dan korkmuyorum zaten. Büyüklere karşı oynadıkları en iyi futbol bize karşıydı galiba ilk haftalarda.

Kasımpaşa yı ama fena bulmadım ama savunmaları vasat baya. Konter fırsatı vermemek gerekir.

Üst Alt