17/18 H:19 | Trabzonspor 1-1 Fenerbahçe | MS | 28 Ocak - Sayfa 35 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:19 | Trabzonspor 1-1 Fenerbahçe | MS | 28 Ocak

Umarım bu 1 puan ileride başımıza dert olmaz
Korkak rıza, olcayi erken çıkarıp rodegellayi oyuna alsaydı 2 tane daha atardı trabzon

Oh be Sonun da kurtulduk DURSUN'dan.

trabzonun 1 puanı mucizeydi defansları rezil ötesi o da yetmezmiş gibi sürekli duran top kazandırdılar rakibe ki duran toptan gol yiyecekleri kesindi

Bu defanslarla maçın golsüz bitmesi imkansız.
Kuponumun tutmasi icin bu alinti sartti ,tesekkur ederim.
d41db4a265e6c1768269177ea380f8ff.jpg
271594a9fb64961a86cb11c8862aa7e6.gif

Son 20 dakikayı izledim Gol attıkları korner pozisyonu aut.
Bu yıl fenerbahçe trabzona 4 puan bıraktı gelişme var önceden free 6 puanı alıp gidiyorlardı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ya kıyası bile ayıp.Yasin acaip faydalı oldu bize.Hamzayla şampiyn oldugumuz sene bizi şampiyon yapan adam yasindir.

İkiside büyük takım için yetersiz.Niye kıyaslıyoruz ki..Zaten böyle kıyas yapa yapa çöpleri gönderemiyoruz.
Olcayda bjk döneminde bir dönem önemli katkılar vermişti..Allah aşkına şu yasini falan savunmayın..

Hamsilerin fbye gol atması bile mucizeyken bu sene 2 beraberlik aldılar.Sonuç gayet güzel ama tabi biz hamsileri arenada yenersek güzel

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aykut'un olayı bu zaten. Hafta boyu takıma duran top çalıştır. Maça gelince rakibi de taraftarı da uyut. Türk hakeminin tabiatı belli, zart zurt düdük. Bulduğun duran toplardan bir gol at. Gol de yemezsen Allah bereket versin. Böyle böyle ancak ilk 3'e falan girersin. Aykut ile şampiyonluk hayal. Bu maçı kazanmış olsalar bile rakibimiz olarak görmeyecektim.

Tudor hakliymis yaw böyle futbol anlayisi kalmadi iki de bir uzun top önde Burak gibi bir mal var bir defa bile top indiremedi

Valla ben yasini savunurum kusura bakma.Adam gol atıyor asist yapıyor.Osmanlı maçında erene o pası veren kimdi ilk golde ?Yasin faydalı ki FT de oynatıyor.
İkiside büyük takım için yetersiz.Niye kıyaslıyoruz ki..Zaten böyle kıyas yapa yapa çöpleri gönderemiyoruz.
Olcayda bjk döneminde bir dönem önemli katkılar vermişti..Allah aşkına şu yasini falan savunmayın..

Valla ben yasini savunurum kusura bakma.Adam gol atıyor asist yapıyor.Osmanlı maçında erene o pası veren kimdi ilk golde ?Yasin faydalı ki FT de oynatıyor.

Görüşüne saygılıyım.Fakat katılmam mümkün değil.Galatasaray büyük takım diyorsak yasin bu takımda oynamamalı. Burakda gol atıyor ama rezil bir topçu..

Üst Alt