17/18 H:19 | Trabzonspor 1-1 Fenerbahçe | MS | 28 Ocak - Sayfa 37 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:19 | Trabzonspor 1-1 Fenerbahçe | MS | 28 Ocak

Dun de soyledim , lafi dolandirmadan tekrarlayalim

Gs nin sampiyon olamamasi buyuk surpriz olur , yarin iddia oranlari tekrar 2.15 seviyesini test eder

bir kac hafta sonra da 1.75 lerin altlarini goruruz

Basaksehir sampiyon filan olamaz . Ihtimal dahi vermiyorum , bu yuzden bjk ve fb maclarini en azindan kaybetmesinler yeter , berabere kalsinlar

trabzon basaksehir maci da basaksehirin diyemem
Başakşehirin fikstürüne bakarmısın lütfen.
Adamların derbiler hariç tüm zorlu Anadolu maçları İçerde Konya hariç.
Konya da bir öyle bir böyle.

Bizim fikstür de çok iyi bu arada ama Sivas ve kasımpaşa maçlarını net kayıpsız geçmesi gerekir. Derbilerileri de İçerde oynuyoruz zaten fener maçı hariç.

Bu trabzonlu oyuncular sizce de fazla sosyel mesaj vermiyor mu?
Onur kıvrak mesela.Bi filazofik hareketler
Sanki şenol güneşin ruh ikizi hepsi

Başakşehirin fikstürüne bakarmısın lütfen.
Adamların derbiler hariç tüm zorlu Anadolu maçları İçerde Konya hariç.
Konya da bir öyle bir böyle.

Bizim fikstür de çok iyi bu arada ama Sivas ve kasımpaşa maçlarını net kayıpsız geçmesi gerekir. Derbilerileri de İçerde oynuyoruz zaten fener maçı hariç.

Henuz 4 buyukle de oynamadilar ve 2 tanesini deplasmanda oynayacaklar

ayrica basaksehir sizce hem bjk hem fb yi yener mi dersiniz net sekilde ?

hic sanmiyorum

Henuz 4 buyukle de oynamadilar ve 2 tanesini deplasmanda oynayacaklar

ayrica basaksehir sizce hem bjk hem fb yi yener mi dersiniz net sekilde ?

hic sanmiyorum
Bayern maçı sonrası Başakşehir evinde oynayacak bjk ile.
O maç nasıl geçer bilmiyorum ama ciddi yıpratıcı olacak o maç diye tahmin ediyorum bjk adına.

Fenerin güçü yetmez başakşehire bence. Fener gol bulmakta zorlanıyor baya ki ligin en iyi savunma yapan takımı başak üstelik.
Hucumda da iyiler yani.

Başak bir bizde birde belki trabzonda puan kaybeder ki bu akşam ki Trabzonu param parça ederler

bjk ve fb ikilisini bu yıl şampiyonluk yarışında rakip olarak görmüyorum

2-3 hafta sonra tamamen şampiyonluk yarışının dışında kalacaklar

Önemli olan başakşehir 'i şampiyonluk yarışının dışına itmek. Yarınki karabük maçını saymazsak 5 hafta da konya-fb-ts-göztepe dörtlüsü ile oynayacaklar sonra hemen peşinden alanya-bjk -akhisar maçları var

Bizim aynı 8 haftalık periyotta fb deplasmanı ve içerdeki ts maçı var. Fikstürümüz onlara göre bayağı avantajlı

Önümüzdeki 8 hafta da farkı açarsak başakşehir ile rahat şampiyon olacağımızı düşünüyorum ...

Geyik muhabbetini birakalim

sanirim artik sampiyon olduk diyebiliriz , asiri kredi diyelim ya da

isler rezalet gitse sivasta maglubiyet , kasimpasa beraberligi filan gibi , yine tum rakipleri ic sahada yenip gecme sansi da olacak

bizim sampiyon olamamamiz icin ligin sonundaki buyuk maclari evimizde yitirmemiz , ve yaristigimiz takimlardan bir tanesinin su onumuzdeki 5-6 haftadaki tum buyuk maclari kazanmasi ve siyrilmasi ustune bizi de yenmesi lazim

Geçen hafta İsmail kesti. İngiltere liginde çok daha klas oyuncular korner kullanıyor. Orda çok nadir gol olurken, bizim ligde her hafta kornerlerden 1 den fazla gol olması teknik adamların yetersizliğini gösteriyor bana. Takımlar yerleşim problemi yaşıyor.

TRT-LX1 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Dediğinde etkendir.Fakat kullanan adamda bitiyor iş..İsmailde çoğu zaman sert ve tam ortaya kesiyor topu.Adamlar işi çözmüş.Boşuna ismaile attırmıyorlar.Tabiki çalışmada önemli fakat en önemlisi orta açan adam iyi vuracak topa...

Ama bizim takımda adam kötü(belhanda ve selçuk) kullanıyor.Kimsenin umrunda değil.Belkide çok daha iyi kullananlar var.Fakat kimse bakmıyor.

Maçı izleyenlerin genç yetenek Eljif Elmas hakkındaki görüşlerini öğrenmek isterim.
Sergen Zeren den sevilen tarz (tatlı baby-face yetenek) da bir oyuncu;

...lakin Fenerbahçe oluşundan dolayı çöptenekesi bir oyuncu.

#AntiFB #YellowFriday

fb5b529eee860d845f91d95da9115acb.jpg

Üst Alt