17/18 H:2 | Fenerbahçe 2-2 Trabzonspor | MS | 20 Ağustos - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:2 | Fenerbahçe 2-2 Trabzonspor | MS | 20 Ağustos

Bir Galatasarayli olarak fener kazansin diyorum, bu bilmem neyin ne oldugu lazlari hic sevmem!! cok serefsizler
Biz sahamizda 2011 sampiyonu diye pankartlar acarken adamlar senelerdir fenere yatiyor ve bize gelince ac kopekler gbi oynadilar. sonra yonetim kurulu taraftari bize laf atmalari, o lazlar metin oktaya kufur etmeleri

Bence ersun yanal aykutu devirmek isteyecektir, ilerde tekrar fbye dönmek umudu için...
Fb cok yetersiz ama yeni isimler giuliano, oynarsa ekici, soldado maça etki edebilir. Cok karışır bu maç ,hakem müsade ederse zevkli mac olur

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

trabzon bunları son 17 deplasman maçında yenemedi . ellerinden kupalarını çalan fenere her zaman kevaşeler gibi teslim olurlar bize gelince köpek gibi oynarlar. umarım fener bunlara 5 tane sallar . burak falan tırt . banko 1 oynayın .

Son düzenleme:
Berabere biter gibi geliyor ama Trabzon oyuncuları ilk maçtaki gibi kasaplık yaparlarsa kırmızıları görürler bu sefer.

Fbeş in Vardar maçındaki gibi komik goller yemesini, buna rağmen galip gelmesini istiyorum. Bir de kalede çuval olsun mümkünse... Topal + Josef ikisi yetmiyor işte Aykut Hocam, Bir de Josef, Tufan ve Topal orta üçlüsünü dene ne kaybedersin?:D:D Başarabilirsin Aykut Kocaman...

Trabzon'un şeytanın bacağını kıracağı maç olur.1-2.
Ts feneri marizler ise yuzumde belirecek ifade asagidadir;
feba24030bf6953e16e38c476e38da06.jpg

Üst Alt