17/18 H:2 | Fenerbahçe 2-2 Trabzonspor | MS | 20 Ağustos - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:2 | Fenerbahçe 2-2 Trabzonspor | MS | 20 Ağustos

İlk 20 dakikayı gol yemeden atlatabilirlerse şikeci kardeşlerimizin en kötü beraberlik alacağını düşünüyorum. Asla kaybetmezler. Zaten Trabzonspor'un temposunu 90 dakika boyunca düşürebilecek kötülükte oynuyorlar. Uyuta uyuta oynayıp duran toplarla yenme ihtimalleri de yüksek tipik Aykut takımları gibi. Geçen hafta Trabzon 65'ten sonra çok düştü. Konya biraz akıllı olabilse çok rahat galibiyet alabilirdi. Daha iyi ve dengeli oynadılar hakemin rezil yönetimine rağmen. Trabzon'a ya yaptığı tempoyla cevap vereceksiniz ya da uyutup koşturacaksınız. Aslında Ersun'un bütün çalıştırdığı takımlara karşı öyle. Tam I couldn't'luk maç. Orta sahaya bütün çöpleri doldurur futbol keyfimizin de içine eder tahmin ediyorum ki. :coffee:

ytd

Fener kazanır Vardar'ı net bir skorla eleyip her şeyi unuturlar Aykut kral olur vs vs çok yaşadık bunları çok da iyi oluyor bu tarz özgüven pompaları rezilliklerini bir süre görmezden geliyorlar..

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

fb_burak.jpg

golü var

Maçın favorisi olarak ben Trabzon'u görüyorum. Neden;

-Fenerbahçe her yönden stresli. Oyuncu,Aykut Kocaman,Yönetim.
-Taraftar 40.000 üstü olacakmış. Bu iyi de olabilir, ters de tepebilir. Özellikle geri düşerse baya kaos olacak gibi.
-Takım hiç hazır olmadığını gösterdi.
-Trabzon çok daha oturmuş takımına Kucka ve Okay'ı ekledi.

İddaa oynayan falan varsa biraz risk alıp Trabzon alır denemeli.

Üst Alt