17/18 H:2 | Fenerbahçe 2-2 Trabzonspor | MS | 20 Ağustos - Sayfa 63 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:2 | Fenerbahçe 2-2 Trabzonspor | MS | 20 Ağustos

doğru kötü değil bildiğin LEŞ! geçen seneki Galatasaray dan bile kötü.

Ben oyle dusunmuyorum acikcasi. Deplasmanlarda net sicarlar ama kendi sahalarinda istekli oynadilar bugun bu da bircok mac icin yeterli evinde. Her halukarda bu sene rakip olacaklarini dusunmuyorum yine de ayaklar yere basmali.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Herifler de kadıköy şansı var arkadaş ya. Penaltı inanılmaz yani. Top kıl payı kafasından sıyrılıp koluna çarpıyor bir şekilde. Eşşşşek şansı

DHs8VnlXsAEaWFR.jpg

Reyiz :asd22:
Güvenspor'un kalecisi Atakan değil mi bu

Son düzenleme:
Ben Fenerbahçe'nin bu kadar kötü devam etmeyeceğini, toparlanacağını düşünüyorum açıkçası. Trabzonspor'un ise hücuma top taşıyacak adama ihtiyacı var. İleri gidemiyor adamlar, Yusuf hariç yaratıcı oyuncuları yok. Burak da çıkınca iyice vasatlaştılar. Boşuna şampiyonluk falan demesinler.

Fenerbahçe'nin forvetleri Süper Lig'in ilk iki haftasında bir isabetli şut çekti:

van Persie 1
Soldado 0

Gomis 5 sut 3 gol.

Ben Fenerbahçe'nin bu kadar kötü devam etmeyeceğini, toparlanacağını düşünüyorum açıkçası. Trabzonspor'un ise hücuma top taşıyacak adama ihtiyacı var. İleri gidemiyor adamlar, Yusuf hariç yaratıcı oyuncuları yok. Burak da çıkınca iyice vasatlaştılar. Boşuna şampiyonluk falan demesinler.
aptallık yapıp kendi kendimize tökezler ve yönetim yapılan haksızlıkları salon oğlanı gibi izlerse gene bizim üstümüzde bitirirler ligi.

Üst Alt