17/18 H:2 | Fenerbahçe 2-2 Trabzonspor | MS | 20 Ağustos - Sayfa 64 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:2 | Fenerbahçe 2-2 Trabzonspor | MS | 20 Ağustos

onur salihliyi bile GS lı yaptık. adam kendi forumundan cok burada takılıyor.

bu herifin daha önce fbli oldugunu ispatıyla bir mod arkadasa göndermiştim.

Fener bir şekilde ortak edilir. Geçen sene bile ortak yapılacaktı nerede ise bir ara ilk yarı sonlarına doğru.

Valbuena bizde olsa şampiyonluğu 28. hafta ilan ederiz derdim. Isla fena değil ama daha iyi oynar ileride. Soldado biraz Kezman'ı hatırlatıyor bana, çok kaçırır atar ama 11-12 civarı en kötü.

Bugün eziklerle beraber izledim, Aykut'u yalayıp yutan arkadaşlarım bile çıldırdılar :D Beraberlik bizim için çok daha iyi bi sonuç oldu ama şunu gördüm ki biz bu ballı şerefsizleri uzun bir süre daha Kadıköy'de yenemeyeceğiz. Alper çöpünün golü yoktan var etmesi, topun mucizevi bi şekilde o kola çarpması vs. Şampiyon olmamız çok daha önemli fakat oradan yine galibiyet bekleyemiyorum.

maçın 5dk'lık özetini izledim az önce ve maç hakkındaki izlenimlerimi söylemek istiyorum -5dk'da ne izlenimi diyebilirsiniz- öncelikle maçın berabere biteceği az çok belliydi, yukarıda da söylemiştik berabere biteceğini. ilk golde net josef'in mallıgı var. biz, farklı takım taraftarları dahi 2 önlibero ile çıkmanın yanlış olduğunu görürken, kocaman acaba kafasında ne düşünüp 2 önliberoyla çıkıyor maça anlamış değilim. emin değilim ama sanırım potuk da kanat oynamış bu maç. potuk'tan AM olmayacağını, kanatta daha verimli olacağını buradaki birçok kişiyle birlikte söylüyorduk. kocaman bunu görebilmiş en azından bu iyi bir şey. volkan ayısı da yine hatalı gol yemiş, şayet 9. hafta bize karşı oynarsa tobcularımızın daha fazla uzaktan şut atmaları konusunda tembihlenmesi lazım oyuncuları diye düşünüyorum. fb baya kötü durumda şuan umarım vardarı elerler, ülke puanı açısından önemli çünkü. bu arada kjaeri satarak hata ettiler.

ts'ye gelirsek pek fazla söylenebilecek bir şey yok aslında. belki bongonda daha önce alınabilirdi oyuna. hrall da golünü atmış yine.

Burak sakatlandığında oyuna Rodellega girmiş olsaydı şuanda Trabzonspor'un galibiyetini konuşuyor olabilirdik. Bu arada Trabzonspor çok sert oynuyor. Hatta bazı hamleleri direkt sakatlamaya yönelik. Bu işe hakemlerin el atması lazım.

Klasik aykut takımı 10 puan geriye de düşer önemli değil ite kaka maç kazanır izlerken uykun gelir kendi taraftarının bile yüzde 90 ı beğenmez
ama bir bakmışın yarıştan kopmamış çok maç 1 farkla ucu ucuna kazanacak hafife almaya gelmez en ciddi rakip fb dir
Bş kadro çok iyi ama 38lik adam olmayınca takım kilitleniyor
Bjk ise havaya girmiş kendini Barcelona sanıyor
Oyunları iyi rakibi ezecekler ama çok puan kaybı olacak yani fb nin tam tersi
Bu fb sabaha kadar gol atamaz diyeceğiz maç sonu fb galip
Bjk fark yapar derken maç berabere bitecek
TS ise yarışamaz

DHulj5-WAAAnb4h.jpg

Biz su duran top isini halledelim ondan sonra sex yapariz herkesle.

yüksek stoper almadan ve serdar-ahmet oynadıkca halledemeyiz. geciniz.

vida gelse kupayı direk bize versinler, o kadar net. göz göre göre bjk kapacak, adamlar 1.5m euro bile bonservis veremiyor, biz tak die 2.5'u yapıstırmalıydık ama ne hikmetse serdar bize yeter diyoruz, bu kadar kaliteli bir takım serdar aziz'den patlarsa cok üzülürüm.

maçın 5dk'lık özetini izledim az önce ve maç hakkındaki izlenimlerimi söylemek istiyorum -5dk'da ne izlenimi diyebilirsiniz- öncelikle maçın berabere biteceği az çok belliydi, yukarıda da söylemiştik berabere biteceğini. ilk golde net josef'in mallıgı var. biz, farklı takım taraftarları dahi 2 önlibero ile çıkmanın yanlış olduğunu görürken, kocaman acaba kafasında ne düşünüp 2 önliberoyla çıkıyor maça anlamış değilim. emin değilim ama sanırım potuk da kanat oynamış bu maç. potuk'tan AM olmayacağını, kanatta daha verimli olacağını buradaki birçok kişiyle birlikte söylüyorduk. kocaman bunu görebilmiş en azından bu iyi bir şey. volkan ayısı da yine hatalı gol yemiş, şayet 9. hafta bize karşı oynarsa tobcularımızın daha fazla uzaktan şut atmaları konusunda tembihlenmesi lazım oyuncuları diye düşünüyorum. fb baya kötü durumda şuan umarım vardarı elerler, ülke puanı açısından önemli çünkü. bu arada kjaeri satarak hata ettiler.

ts'ye gelirsek pek fazla söylenebilecek bir şey yok aslında. belki bongonda daha önce alınabilirdi oyuna. hrall da golünü atmış yine.
Alper serbest oynadı kanat denemez. Sneijder gibi sola yakındı sadece. Hatta bir ara Dirar Valbuena ve Alper soldaydı.

Üst Alt