17/18 H:2 | Fenerbahçe 2-2 Trabzonspor | MS | 20 Ağustos - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:2 | Fenerbahçe 2-2 Trabzonspor | MS | 20 Ağustos

skor 0-0 giderken dakikalar yetmisi gösterdiginde trabzon'un burak yılmaz'ın ayagından gol bulmasını, akabinde tribünleri dolduran fb taraftarlarının oyuncuları ıslıklamasını, yönetimi ve aykut'u istifaya davet etmesini istiyorum. kaos istiyorum kaos.

Fener savunmada açık vermeyi göze alıp emreyi transfer ettikten sonra şunun gibi;
Ekici-Emre B.
Dirar-Giuliano-Valbuena

kadro kurarsa taraftarı susturur ha bence şampiyon olamaz bu kadro ama tepki dindirirler çok erken yarıştan düşecekler gibi yoksa.Ayrıca bu kadronun bile anormal 3 tane aklıma gelen handikapı var , işleri zor :DD

ersun aferin lan sana . bero ile başladı presi daha etkili . 2. yarı fener yorulduğu zaman da bongonda ve onazi hamleleri olacak.

Fb'ni kadroya bak, rezalet. Ts değilde iyi bir Anadolu takımı olsa kazanabilirdi ama TS kazanamaz. Sarı lacivert forma görünce elleri ayaklarına karışıyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

[TABLE="class: tablodis"]
[TR="class: tr32"]
[TD="class: tabloic, bgcolor: #FFFFE5, align: left"]
ok.gif
Tebrizli Şems - 20.08.2017 20:52[/TD]
[/TR]
[/TABLE]
[TABLE="class: tablodisbeyaz"]
[TD="class: tabloicbeyaz, align: left"][TABLE="width: 298"]

galatasaray´da 8 yeni transfer ilk 11´de oynuyor. biz daha 2 adamı oynatmaya korkuyoruz. akıl alır gibi değil. mantıklı izahı yok üstümü başımı parçalıyacam

[/TABLE]
[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

Cuma günü IBB'nin kadroyu gördükten sonra kuponu cashout yapmistim, bugün de Fenerin kadroyu gördükten sonra cashout yaptim.

Beraberlige üc bes birseyler atarim belki.

[TABLE="class: tablodis"]
[TD="class: tabloic, bgcolor: #FFFFE5, align: left"]
ok.gif
Tebrizli Şems - 20.08.2017 20:52[/TD]
[/TR]
[/TABLE]
[TABLE="class: tablodisbeyaz"]
[TD="class: tabloicbeyaz, align: left"][TABLE="width: 298"]

galatasaray´da 8 yeni transfer ilk 11´de oynuyor. biz daha 2 adamı oynatmaya korkuyoruz. akıl alır gibi değil. mantıklı izahı yok üstümü başımı parçalıyacam

[/TABLE]
[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

Tüylerimi yolacam diyecekken sinirden üstümü parçalayacam demiş kuş sporsever arkadaş

Üst Alt