17/18 H:2 | Karabükspor 3-1 Başakşehir | MS | 19 Ağustos - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:2 | Karabükspor 3-1 Başakşehir | MS | 19 Ağustos

Forumu uzun süredir takip etmiyordum bir kaç gündür konu okudum bildiğin tımarhane.

Tek maçla birilerini kral ya da rezil yapmakta üstünüze yok. Allahtan taraftarlıktan öteye gidemiyorsunuz şu ülkede. Şu maçla nasıl olduysa Avcı leş oldu vay arkadaş.

Rotasyon kararı da sonuna kadar doğru futbolda her maça kazanma niyetiyle çıkılır ve Sevilla karşısında bir mucize 20 milyon euro demek.

Forumu uzun süredir takip etmiyordum bir kaç gündür konu okudum bildiğin tımarhane.

Tek maçla birilerini kral ya da rezil yapmakta üstünüze yok. Allahtan taraftarlıktan öteye gidemiyorsunuz şu ülkede. Şu maçla nasıl olduysa Avcı leş oldu vay arkadaş.

Rotasyon kararı da sonuna kadar doğru futbolda her maça kazanma niyetiyle çıkılır ve Sevilla karşısında bir mucize 20 milyon euro demek.

Rotasyon yapılır da 9 adam fazla değil mi? İskeleti fena bozdu. Üstelik ligde de şansı epey yüksek.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

abdullah yenileceğini bildiği için rotasyona gitti bugün karabük depi zordur as kadromu da zorlamamayım boşuna demiştir.

Rotasyon yapılır da 9 adam fazla değil mi? İskeleti fena bozdu. Üstelik ligde de şansı epey yüksek.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Ozan iyi cevap vermiş. As kadro ile çıksalar da zorlanacaklardı öyle kolay bir maç değildi takımın yıpranmasını göze almadı.

Ucundaki ihtimale de fazlasıyla değer. Beşiktaş ve Fener zaten puan kaybetti biz ve Ts 6 puan yapabilir zaten sadece.
abdullah yenileceğini bildiği için rotasyona gitti bugün karabük depi zordur as kadromu da zorlamamayım boşuna demiştir.

Kendi kendini çelişkiye sokmuşsun sanki.
Futbolda her maç kazanma niyetli ile çıkılır demişsin de Karabük maçı ne?

19886dde4edfa02701a485b578156625.jpg

Alnitak Alnilam Mintaka

Anlattım yukarıda telafisi var bu maçın diğer maçın ise yok.

Rakibe bakıp bunlar bizden çok iyi nasıl olsa yeniliriz diye maça çıkmaz hiçbir hoca. Ee bu şartlarda maksimum performans alacak seviyeyi tercih etmiş.
Telafisi olup olmadığını sezon sonu beli olur artık. Tabloda bu 3 puan bir hedef sıralamaya eksik kalırsa bu 3 puanı araya bilirler. Sevilla bir şans maçı dediğin gibi de turu ilk maçda kaybetmişsin büyük oranla.
Ligi daha önemli bulurdum şahsen bu saaten sonra. Sevilla yı elemek mucize ilk maçın skorundan sonra ama kendi fikrim bu tabiki. Sen ciddi şansı var diye düşünüyorum dersen yorumuna katılırım az çok.

Üst Alt