17/18 H:2 | Karabükspor 3-1 Başakşehir | MS | 19 Ağustos - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:2 | Karabükspor 3-1 Başakşehir | MS | 19 Ağustos

Telafisi olup olmadığını sezon sonu beli olur artık. Tabloda bu 3 puan bir hedef sıralamaya eksik kalırsa bu 3 puanı araya bilirler. Sevilla bir şans maçı dediğin gibi de turu ilk maçda kaybetmişsin büyük oranla.
Ligi daha önemli bulurdum şahsen bu saaten sonra. Sevilla yı elemek mucize ilk maçın skorundan sonra ama kendi fikrim bu tabiki. Sen ciddi şansı var diye düşünüyorum dersen yorumuna katılırım az çok.
Bence şampiyonluk şansları Sevilla'yı eleme ihtimallerinden daha düşük yani ikisi de bayağı düşük ihtimal. Adamlar için Sevillayı kesin eleyemez ama şampiyonluk şansları yüksek demek bile tuhaf değil mi?

Keza kıyas da yaptım Fb, Bjk de puan kaybetti nasıl olsa. 3. haftadan tekrar başlarlar lige.

Bence şampiyonluk şansları Sevilla'yı eleme ihtimallerinden daha düşük yani ikisi de bayağı düşük ihtimal. Adamlar için Sevillayı kesin eleyemez ama şampiyonluk şansları yüksek demek bile tuhaf değil mi?

Keza kıyas da yaptım Fb, Bjk de puan kaybetti nasıl olsa. 3. haftadan tekrar başlarlar lige.
Şampiyonluk şansları bencede düşük de bu işin ikinciliği olur üçüncü mücadelesi olabilir.
Neyse artık. Avcıyı tek bu tercihi ile de çöp ilan etmemek gerekir kesinlikle bencede. Tercih meselesi resmen bu kadro konusu.

Abdullah Avcı çok iyi bir teknik direktör falan değil. Bu yenilgiye istinaden söylemiyorum. Milli takım performansını hep birlikte gördük. Batırıp gitti, hiç bir izahı yok.

Üst Alt