17/18 H:2 | Kasımpaşa 2-2 Beşiktaş | MS | 18 Ağustos - Sayfa 38 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:2 | Kasımpaşa 2-2 Beşiktaş | MS | 18 Ağustos

BJk'nin kalesini bulan her şut gol oluyor. Cidden kalecisiz oynuyorlar bildiğin, bizim için çok iyi bu

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bu maçı konuşmadan önce genel tabloya bakarsak bugün ki sonucu çok daha iyi anlayabiliriz ya da geçen 2 maçta beşiktaşın performans düşüklüğünün ana sebeplerini öğreniriz. Beşiktaş 15-16 sezonundan sonra 16-17 sezonundaki performansı çok düşmüştü şimdi de bu sezon daha da düştüğü gözüküyor burada önemli 2 faktör var eldeki kemik kadronun yaşları +2 koyuldu ve yapılan transferlerin yaşı pepe 34, lens 30, medel 30, negredo 32 böyle olunca da 2 sene önceki tempolarından eser kalmadı. Burada en büyük hata kendilerinin her sene kemik kadroya 20-25 yaş arası 3 oyuncu adapte etselerdi şu an farklı konumda olurlardı ve ekonomik olarak satabilecekleri oyuncular olurdu. Açıkçası bence güzel de yaptılar çünkü kendilerini bitirdiler şenol gittikten sonra bu takımı 6-7 sene boyunca toplayamazlar cünkü eldeki oyuncular 33-36 yaş aralığında olacaklar.

Şimdi bu sene bizim açımızdan çok önemli eğer şampiyon olursak beşiktaş seneye otomatik olarak saf dışı kalacaktır bizim de yapmamız gereken çok basit eğer ki şampiyon olursak kemik kadroya yavaş yavaş 2 veya 3 genç oyuncu monte etmek(Alex Telles, Bruma gibi bu tarz hamleler yapmalıyız o zaman bu döngüyü sürekli hale getirir çok ciddi başarılara imza atarız) Seneye şampiyon olursak 2 tane 10 ar m euro'dan genç potansiyel alırsak çok güzel işlere imza atarız.

Son düzenleme:
Senol gunes Negredoyu degilde Burak Yilmazi istemis. Yönetimle yakinda papaz olur bunlar. Bjkliler elestirmeye baslamis bile.

Ayrıca ağlak Şenol boştaki Volkan Şen'i istedi kanat rotasyonu için yedek kulübesine, zaten kanatlarda Babel - Q7 oynayacak belli. Fiko gitti sırf Aziz'e inat uğruna Lens'i aldı 11 oyuncusu.

TFF meselesi falan üstüne geldi.

Yakında Şenol'a tekmeyi basar Fiko, kibir bitirdi tinercileri.

5981dc9e18e592d9107a9fe7c6b83627.jpg

sent via GSC

Kargaların 11 nin yaş ortalaması 31.Böyle bir ortalamayı bu sene cl de oynayan hiç bir takımda göremezsiniz.Doygunluk falan değil direk olarak yaşlılıktan kaynaklanıyor bunların bu kadar düşmesi.Ben cl maçları artı türkiye kupası maçları başlayınca görecem esas bunları patır patır dökülecekler.

Aboubakar ın olmaması çok iyi oldu. Negredo onu çok aratır, cenke mahkum kaldılar. Lens te iyi transfer olsada zaten kanatlarında babel ve qyedi varken pek bi anlam ifade etmiyor. Birde voşkanşeni alsalar ne yapacaklar merak ettim. Tabi sakatlık falan olursa faydalı olur. Ama asıl eksik bölgeleri hala duruyor. Kaleci, stoper, ortasaha ve forvet ihtiyaçları var. Ortasahaları çok yumuşak, atibada yaşlandı artık. Bu ortasaha ile pas pasolurlar clde

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

O nasıl mantık yav biri 23 diğeri 33 yaşında. O yaşlardaki Sneijder Real'e transfer oldu. Eleştireceğim derken s...p batırmak böyle bir şey olsa gerek.

Sayin abim senin yorumlarin bana laf yetistirmeye calisan bos beles kit zekalilar gibi olmadigi icin cevap vermem gerektigini dusunuyorum

yazdigin seyle aslinda nasil mantik dedigin benim mantigim ayni durumu soyluyor

sneijder 10 sene evvel 2008 de bizle kontak halinde de ben istemiyorum ? 2018 e giriyoruz . Zaten attigim mesajda gecti sneijderdan artik dedim

dolayisiyla elestirdigim sneijder degil , baska oyuncularin sirf baska takimlarda oynuyor diye o artik 33 oldugu icin senin de anlamsiz buldugun yatirim yapilamayacagi gercegi , is isten gecti gercegi

ben de senden farkli bir sey soylemiyorum

ama yarin 22 yasinda muthis bir orta saha da sneijderin golgesinde kalacak , sneijder futbolu birakmayip 39 da olsa ondan iyi kimse olamamali

belki Gs ye gelirse zor bela kabul edebilirler . Ama modric i trabzon turkiyeye getirsin sneijder > modric yazacaklardir muritleri

Sayin abim senin yorumlarin bana laf yetistirmeye calisan bos beles kit zekalilar gibi olmadigi icin cevap vermem gerektigini dusunuyorum

yazdigin seyle aslinda nasil mantik dedigin benim mantigim ayni durumu soyluyor

sneijder 10 sene evvel 2008 de bizle kontak halinde de ben istemiyorum ? 2018 e giriyoruz . Zaten attigim mesajda gecti sneijderdan artik dedim

dolayisiyla elestirdigim sneijder degil , baska oyuncularin sirf baska takimlarda oynuyor diye o artik 33 oldugu icin senin de anlamsiz buldugun yatirim yapilamayacagi gercegi , is isten gecti gercegi

ben de senden farkli bir sey soylemiyorum

ama yarin 22 yasinda muthis bir orta saha da sneijderin golgesinde kalacak , sneijder futbolu birakmayip 39 da olsa ondan iyi kimse olamamali

belki Gs ye gelirse zor bela kabul edebilirler . Ama modric i trabzon turkiyeye getirsin sneijder > modric yazacaklardir muritleri

Kısmen katılıyorum ama sen o mesajda bunları yazmadın, serbest kalma ücretlerini karşılaştırdın. 33 yaşındaki futbolcuyla 23 yaşındaki futbolcunun bonservisini karşılaştırırsan doğal olarak insanlarda 23 yaşındaki Sneijder ile cevap verir.

Tabiki 33 yaşındaki Sneijdere yatırım yapılmaz bunun aksini iddia eden olduğunu sanmıyorum forumda.

Ama dediğim gibi bambaşka bir konu bu. Hatırlarsan tartışma senin yazdığın '' son iki sene özelinde sneijder kim ki '' gibi bir cümleden çıktı, başka yerlere çekmeyelim şimdi konuyu. Bencede Sneijder son 2 yılda Sneijder standartlarının altında performans gösterdi ama Talisca'nın yanında Sneijder kim ki falan denecek kadar da değil... Adam 17 assist 5 gol atmış, büyük maçlardaki performansı da ortada. İsmi Sneijder değil de djamba conan falan olsaydı iyi performans gösterdi derdim ama Sneijder olduğu için beklenti de yüksek oluyor.

Üst Alt