17/18 H:22 | Fenerbahçe 3-0 Alanyaspor | MS | 17 Şubat - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:22 | Fenerbahçe 3-0 Alanyaspor | MS | 17 Şubat

Fb savunmasının en önemli ismi olmayan(Weliton) Alanya'yı bile zor açabildi.
Akhisar(e),Malatya(d),Kayseri(d),Sivas(d) ile oynayacaklar bu maçlar kolay geçmez şikeciler açısından.

Hasan ali cok bir adam degil ama quaresma karsisinda fb savunmasini etkileyecek bir eksik

burada en onemli sey skrtel . Umarim doner ve oynar , sanilanin aksine , iyi bir oyuncu da olsa skrtel ile cok daha fazla pozisyon veriyorlardi

Şerefsiz Aykut ne oldu konuşsana hakemler hakkında...

Senelerdir Fatih Terim’i yerin dibine batırıp bu sinsi o çocuğuyla ,Şenol Güneş denen çirkefi adam diye yutturuyorlardı.. anlaşıldı ne oldukları. Ah o medya Yokmu medya alayı kansız bunların

FAtih terim bunların yanında adamın dibidir..

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Son düzenleme:
şu alanyaya bile iyi pozisyon vermişler.wellington olsaydı savunmada daha iyi olurdu alanya.1 gol ofsayt,diğer gol yine her zamanki gibi guillano penaltı..fenerde şampiyon olacak görüntü yok,beşiktaşı da bu oyunla geçemezler.

boşuna ümitleniyolar,artık fener de aradan cıkmalı.bu da haftaya olur.

Haftaya beraberlik veya bjk galibiyeti şart oldu. Yoksa bizim açımızdan Kadıköy deplasmanında en az bir beraberlik çıkarmak mecburiyeti doğar ki mevcut kadro yapımızla sıkıntılı bir durum olur.
dünyanın en kötü kadrosu mu bizde ? hayır .. gomisi belhandası feghoulisi var bizim taraftar kadar kendi oyuncularına güvenmeyen taraftar yoktur

Mehmet topal bu takimin bel kemigi. Nezaman mal Ozan cikti, o girdi fener puan almaya basladi. Ondan sonra da Guliano derim.

dünyanın en kötü kadrosu mu bizde ? hayır .. gomisi belhandası feghoulisi var bizim taraftar kadar kendi oyuncularına güvenmeyen taraftar yoktur
Ben öyle bir şey söylemiş miyim? Özellikle orta saha ve yan top sıkıntısına vurgu yapmak istedim. Onu geçtim ne kadrolarla yenildik biz bunlara hepimizin malumu. Kadıköy deplasmanı dedin mi şampiyonluk maçı değilse kafadan 0 yazıyoruz zaten senelerdir. Bir de hakem faktörü var tabi ki. Bunları gözardı edip pollyannacılık mı oynayalım anlamadım ki :crushed: Maç oynanır yenersin, yenilirsin veya berabere kalırsın o ayrı konu.

Hayır her şeyi geçtim kendi takımımızın zaaflarını eleştirmek veya işaret etmekte mi kabahat oldu? Gomis'i Feghouli'yi anladım da Belhanda'mız var derken ironi yaptın sanırım. Başka bir şeye ihtimal vermiyorum çünkü komik olur. İsmini yazmamışsın lakin Fernando olmadan o deplasmandan çıkamazsın. Kadıköy deplasmanı için ciddi ciddi Belhanda'ya güvenen taraftarlarımızın da Allah yardımcısı olsun, sabır ihsan eylesin. Bir de mümkünse şu "İyi gün taraftarı, kendi oyuncusuna güvenmeyen taraftar" vs... gibi romantik cümleleri de aşalım artık.

Üst Alt