17/18 H:22 | Fenerbahçe 3-0 Alanyaspor | MS | 17 Şubat - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:22 | Fenerbahçe 3-0 Alanyaspor | MS | 17 Şubat

1798495_639415276115954_852297338_n.jpg

bunların basaksehir macı tamamen rakibin rezilliginden aldıgı ortaya cıktı

küme düsecek takımı verdikleri pozisyonlar akıllara zarar mal alanya okadar pozisyona girip atamazsan cakarla iste böyle

fenerin tek oyun planı var duran top baskada bir numarası yok

küme düsecek takımı verdikleri pozisyonlar akıllara zarar mal alanya okadar pozisyona girip atamazsan cakarla iste böyle

o maçta fenerin girdiği bütün pozisyonlar basaksehirin yaptıgı inanılmaz top kayıplarından ve hatalardan kaynaklandı zaten.emre ve epiranu olmayınca çöktüler.fenerde önde basınca sürekli hata yaptılar.chedjou vardı bi de tabi.tam ballı kaymak.

Fener gözlemlediğim kadarıyla ideal takımını kurdu ve yedeklerle de destekleniyor.

Günden güne de iyiye gidiyorlar ancak stoperleri Skrtel olsa dahi sıkıntılı rakip takımlar bunu avantaja çeviremediği sürece Fener zor puan kaybeder.

attiklari 1 golün penalti, digerinin ofsayt oldugunu düsünürsek avrupada olsalardi fark yerlerdi her macta :D

Aykut'un dün yaptığı açıklama ne yav öyle, direk PFDK'ya sevkedilmesi lazım.

Ne demiş. Kaçırdım ben.

Fenerbahçe'de Kkocaman ne zaman gelse bu algı operasyonu işini iyi beceriyor. Biraz da savunma merkezli ve fizik tabanlı oyun oturunca hep iyi puan aldılar. İyi puan derken minumum 2 puan ortalaması dediğim. 68 puan civarı alır hep. Üstü için bireysel kaliteli ayakların form durumu lazım.

3 temmuzda dogan ortamdan istifade eden bir takim vardi , son 2-3 senede de , ben burada yokken de simdi de bu ortamdan faydalanan baska takimlar var diyerek besiktas ile belki basaksehire mesaj gonderdi

fati ocam bu aykut hırbosuna o lafları yedirmezse ona da yazıklar olsun

3 temmuz öncesinde kendisi ne ekmekler yemiş azizin tarla mahsülleri sayesinde onları anlatsın hırbo

3 temmuzda dogan ortamdan istifade eden bir takim vardi , son 2-3 senede de , ben burada yokken de simdi de bu ortamdan faydalanan baska takimlar var diyerek besiktas ile belki basaksehire mesaj gonderdi
Artı hakem camiasında karakter sıkıntısı olan adamlar olduğu gibi teknik direktörler arasında da var diyerek Şenol'a laf attı direkt.

Adam isim vermiyor da ilkokul çocuğu anlar lafları kime ettiğini.

Açıkcası Aykut Kocaman teknik direktör kabiliyeti açısından biraz sıkıntılı da olsa Şenol denen ağlakta daha kişilikli bir hoca olduğunu düşünüyorum. Bazen kendi taraftarından yada yönetiminden açık açık tepki yememek için fazla konulara girmiyor ama çoğu zaman haklı eleştiriler yapıyor.

Ulan ne 3 temmuzmuş be, şike yapıp kümede kalan takım olarak tarihe geçtiler, hâlâ 3 temmuz da 3 temmuz diye ağlıyor şerefsizler. Bu takıma gelen oyuncuların tipi bile bozuk, hırsız, dolandırıcı tipli hepsi, valbueno, josef, dirar, alper, hasan ali kaldirim, tiplere bak ..... çocukları.

Katılıyorum bu dediğine.

Bilmiyorum belki Beşiktaş ve hocasına o kadar uyuz olduğumdan ön yargılıyımdır. Ama Aykut, Şenol dan daha sempatik geliyor. Ya da bu adamın tipini bildiğimden/bildiğimizden kaynaklı herhalde dediklerine şaşırmıyorum. Ama diğeri beyfendi ve saygılı olarak lanse ediliyor ya o na uyuz oluyorum:)

Katılıyorum bu dediğine.

Bilmiyorum belki Beşiktaş ve hocasına o kadar uyuz olduğumdan ön yargılıyımdır. Ama Aykut, Şenol dan daha sempatik geliyor. Ya da bu adamın tipini bildiğimden/bildiğimizden kaynaklı herhalde dediklerine şaşırmıyorum. Ama diğeri beyfendi ve saygılı olarak lanse ediliyor ya o na uyuz oluyorum:)

Senol acik acik gösteriyor
Angut Kocaman ise sinsi sinsi agliyor. Kendince laf sokmaya calisiyor

Üst Alt