17/18 H:22 | Kasımpaşa 2-1 Galatasaray | MS | 18 Şubat - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Kasımpaşa defans yapmaktan aciz bir takım isterse deplasmanda olsun bu maç kazanacağımızı düşünüyorum. Zaten kasımpaşa 'yı yenemeyeceksek şampiyonluk yoluna gitmeyelim hiç

4-4-2 Bam*Bam*Bam taktiği ile bizim olacaktır bu maç da yine ilk 45 dakika da biter diye düşünüyorum

36872.jpg
Bu diziliş bizi bitirir. Belhandanın herşeye rağmen yaptığı iyi bir şey var, orta sahaya gelip destek vermek. Selçuk zaten zayıf halka, Sinan orta sahaya yardım etmez. Feghouli ediyor ama devamlı değil.

kasımpaşanın sol beki sakattı , veyseli sol bek oynatıyordu şimdi sağ beki de yok (popov cezalı) , kadroya baktım hiç adam da yok acaba kimi oynatacak

garrynin maçı olması lazım

0,5 gol ile olsa bile bu maci kazanmaliyiz.

1940da Brezilyanin Paraiba kentinde oynanan macta penalti vurusunda patlayan topun yarisi kaleye yarisi da disariya ciktigi icin hakem 0,5 gol kararini vermistir

Muslera

Mariano - Maicon - Serdar - Nagatomo

Selcuk - Donk

Feghouli - Sinan - Rodrigues

Gomis

Umarim hoca Yasin'i oynatmaz.​

Bu maçı kazanmamız gerek çünkü Kasımpaşa'nın orta sahası zayıf, defans hattı güven vermiyor ve bekleri de orijinal bekler olmayacak (sağ bekleri Popov cezalı)
Dikkat etmemiz gereken Trezeguet, Bernard Mensah 2'lisine bağlı hücüm planları.
Bu maçları alamıyorsak şampiyonluk zora girer.
1-3 skor bekliyorum.

Üst Alt