17/18 H:22 | Konyaspor 1-1 Beşiktaş | MS | 16 Şubat - Sayfa 36 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:22 | Konyaspor 1-1 Beşiktaş | MS | 16 Şubat

Pepenin çizgiden çıkardığı müdahalede kafasından gidip eline çarpıyor gibi penaltı mı değil mi yazılı kurallar göre?

Ben su anki tum yazilari aspordaki yorumlari aktarmak icin yaziyorum , kendi yorumlarim degil

bahsettigin pozisyona henuz gelmediler

- ali turan , talisca pozisyonda sari kart varsa ali turan basiyor (o esnada sari karti var)

ben senin bilgin var mı ya da görüşün onu merak etmiştim.

Benim sahsi gorusum penalti , cok benzer pozisyon ibb fb macinda olmus ve bruno alves atilmisti 3 sene evvel

(gerci o pozisyonu tekrar izledim , onda direk kolla kesmis , kafadan gelmemis , bakalim bekleyelim yorumlari , az kaldi sira ona geliyor)

Son düzenleme:
2 penaltı gol iptal kırmızı yok uzatma 7 dk hala hakemi konuşan var:) bu sonradan görmeleri üst üste koyacaz üstüste az kaldı sabredin tinerciler..

Valla acik konusmak gerekirse hakemin hemen hemen esit hatalari var karsilikli

Pozisyonlarin dakikalari , oyuncularin eksilmesi filan isin icine girersen altindan kalkilmaz

resmen berbat etmis maci , bu yuzden berabere bitmesi buyuk sans , biri kaybetse hakikaten onun aleyhine olanlar daha buyutulecekti , hakki olmus

Valla acik konusmak gerekirse hakemin hemen hemen esit hatalari var karsilikli

Pozisyonlarin dakikalari , oyuncularin eksilmesi filan isin icine girersen altindan kalkilmaz

resmen berbat etmis maci , bu yuzden berabere bitmesi buyuk sans , biri kaybetse hakikaten onun aleyhine olanlar daha buyutulecekti , hakki olmus

Tolgay el pozisyonu ..
Pepe el pozisyonu pepe kırmızı kart..
Volkan şen son saniyedeki pozisyon..

Bunları ne ile eşitledin anlat da dinleyelim?

hala hakem diyor at hırsızları,pepe denen cingene icin hem kırmızı hem penaltıyı vermedi hakem gözünün önünde

gecen sene alıstılar tabi mete kalkavanla her mac penaltı+kırmızı kartlara

Pepe nin pozisyonu icin uefa nin kesin talimati okundu , vucut , kafa dan ele gelen toplarda eller dogal konumda olmasa bile elle oynama verilemez maddesi varmis

seminerlerde de hakemlere talimat olarak verilmis

mantiksiz bulunarak elestiriliyor bu talimat su an asporda

Üst Alt