17/18 H:22 | Konyaspor 1-1 Beşiktaş | MS | 16 Şubat - Sayfa 37 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:22 | Konyaspor 1-1 Beşiktaş | MS | 16 Şubat

Pepe nin pozisyonu icin uefa nin kesin talimati okundu , vucut , kafa dan ele gelen toplarda eller dogal konumda olmasa bile elle oynama verilemez maddesi varmis

seminerlerde de hakemlere talimat olarak verilmis

mantiksiz bulunarak elestiriliyor bu talimat su an asporda
Net olarak golü engelleyen el ise penaltı olur.
Kırmızı olmaz bu durumda

2.yarıda bi ara kargaların savunmada 1 kişi vardı.Karşısında iyi bir takım olsa delik deşik olurlardı.Jahovic öküzü kaç tane kontrayı harcadı.Bunların şampiyon olamayacagını 2 ay önceden sölemiştik zaten.Mal meydanda kadroları çok yaşlı 3 kulvarda gidemeyecekleri kesindi.Son bir şey yapmaları gerekiyor oda feneri yenmeleri lazım.

Net olarak golü engelleyen el ise penaltı olur.
Kırmızı olmaz bu durumda

Zaten onlar da oyle gorus bildirdiler ama sonra uefa talimati okudular

kesinlikle boyle vucut ve kafadan gelen toplarda eller ne pozisyonda olursa olsun elle oynama verilmez maddesi varmis talimatlarda

bu yuzden hakemlerin elleri kollari bagli ama bizce bu talimat yanlis dediler

olay bu

Bu kargalar gala ağlıyor hakrm diye.
Hakemin kargalar aleyhine yaptığı tek hata taslica'ya sarı vermesi.
Onun dışında kargalara zarar verecek herhangi bir girişimde bulunmadi

Maçın hakkı her beraberlikti ve öyle de oldu.
Kargalar algı kasıyorlar ki; haftaya fener maçında rahat etsinler
Bu şekilde hakem konuşulması bizim için iyi çünkü haftaya arka arkaya yapılacak derbide bir birlerine çok zarar verip yipratabilirler.
Bu da bizim işimize gelir.

Sarı-Kırmızı hayatın anlamı

GALATASARAY!

Bu şekilde hakem konuşulması bizim için iyi çünkü haftaya arka arkaya yapılacak derbide bir birlerine çok zarar verip yipratabilirler.

GALATASARAY!

Ben de böyle düşünüyorum. Hakem hatasıyla fbyi yenen bir bjk'den güzel bir şey gelmiyor şu anda hayatta aklıma :D :D Fb kazanırsa işimiz biter. Pislik tinerciler işe yarayın artık.

Neden beraberlik çıkmasın ki bu maçtan ?

bjk 'nin de deplasman performansı hiç iç açıcı değil maç başına 1.45 puan ortalamasıyla oynuyorlar deplasmanda

Son 5 deplasman maçının sadece 1 tanesini kazanabilmiş bir bjk var

Konya 'da tamam çok iyi değil ama kendi evinde son 7 maçta sadece 1 kere yenilmişler

Konyaspor'un Süper Lig tarihinde iç sahada en fazla berabere kaldığı rakibi Beşiktaş (8).

Konyaspor ligde iç sahada oynadığı son üç maçtan beraberlikle ayrıldı

:H:H

Bjk bu sene Karabük, Alanya ve Antalya dışında deplasman maçı kazanabildi mi?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bir cekme var ama omer ali mi lensi cekip indiriyor , yoksa lens mi omer alinin kolunu kistirip yaniltiyor cozulemiyor

yayinci kurulusun ek goruntulerine bakmak lazim

Dikkat edilirse Lens koşarken sağa bakıp adamın yetiştiğini görüyor ve hemen önüne geçip vücudunu ve kolunu dayıyor adama. Ayrıca Lensin hiç bir itirazı yok pozisyonda.

Pepe nin pozisyonu icin uefa nin kesin talimati okundu , vucut , kafa dan ele gelen toplarda eller dogal konumda olmasa bile elle oynama verilemez maddesi varmis

seminerlerde de hakemlere talimat olarak verilmis

mantiksiz bulunarak elestiriliyor bu talimat su an asporda

Hadi normal bir pozisyonda olsa bu olay sıkıntı yok da kale bomboş adam resmen kaleci gibi açmış kollarını top çıkarıyor. Pek mantıklı bulmadım açıkçası ben bunu.

GALATASARAY!

Son 2 sezonda hakemlerle şampiyon oldular.O zamanlar hak yiyicilerin sesi çıkmıyordu.

Ya bu penaltı uygulamasının değişmesi beni gerçekten sinir ediyor. Maç oluyor ve eski kurallara göre hakemin asılması lazım bıçaklanması muhtemel ama bir bakıyorsun bütün pozisyonlar temiz. Bir bakıyorsun ki hakem tüm kararları doğru vermiş. Buna özellikle bu yılki Fenerbahçe maçından sonra karar verdim.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Alper Ulusoy neden hakemin hakemliği bitirilmeli diye düşünüyorum.
Bir hakem maçın içine anca bu kadar edebilir çünkü.

Alnitak Alnilam Mintaka

Ne kadar utanmaz arsiz adamlar bunlar ya

Her mac 2 penaltimiz verilmiyor, rakip kendi 16da volleyball takimina donusuyor vermiyorlar adamlar sari verildi diyor taliscaya.

Hakem net konya'yi bicmis.

Satılık herifler
2e75bb2a7c5d112091f847f2d4be017e.jpg

sent via GSC

Üst Alt