17/18 H:23 | Başakşehir 1-1 Gençlerbirliği | MS | 26 Şubat - Sayfa 20 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:23 | Başakşehir 1-1 Gençlerbirliği | MS | 26 Şubat

11 hafta var.şimdilik mühim olan maçları tek tek kazanmak.fener derbisi farklı olur tabi,o maçta beraberlik iyidir.bu 3 haftadaki duruma göre bjk-basaksehir maçında istediğimizi destekleriz.sonra da büyük küçük demeden gerekeni yapmalı.

fener macını keşke kazansak,o sahada şampiyon olduk,kupa kaldırdık ama bu kadar hakem dogramasının oldugu sezonda cok zor o maçı kazanmamız.1 yersek fenere 3 atmamız gerekecek,kazanmak için.

Son düzenleme:
Şampiyonuz bu sene !!!

Ya şimdi objektif şekilde bakınca gelde tahmin et şampiyon takımını bu sene. Sayısal oyna daha kolay

Hakemlerden önce td bozuntusu Tudor fişi çekti.

Feneri içerde yensen, trabzona yenilmesen, başaktan fark yemesek, bjk ye de ezilmemiş olsaydık yine puan farkıyla liderdik.

Hakemler %50
Tudor %50

VTR-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

peki ne zaman basladi bu ?
yine hakem faktörü, en önemlisi fenere karsi verilmeyen penalti.
o mactan sonra fener cikisa gecti yani o maci kayip etseler havlu atmislardi.
bizde de tam tersi iyi giden takimin ayarini bozdu.
sonra trabzon bjk basak yenilgisi.
dedgim gibi o maci alsak durum bam basak olurdu, sonucta yine hakem boku !

Son düzenleme:
Başak daha içerde kayseri sivasla oynayacak o maçlarda sıkıntı geçer. Bjkde düdüklerse bunları baya rahatlarız

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ben hakemleri inkar etmiyorum ama sen ne hikmetse Tudorla ilgili tek bir şey söylemiyorsun. Bir kez daha söyleyeyim o zaman bugünkü durumda olmamızın en büyük sebebi Tudor çapsızı ve hakemlerdir.

VTR-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

o mactan sonra fener cikisa gecti yani o maci kayip etseler havlu atmislardi.
bizde de tam tersi iyi giden takimin ayarini bozdu.
sonra trabzon bjk basak yenilgisi.
dedgim gibi o maci alsak durum bam basak olurdu, sonucta yine hakem boku !
Hocam, biz o maçlarda hakeme gelmeden önce kendi kendimizi bitirdik. Fenere karşı maçın başında bir iki cılız pozisyon ve o penaltı pozisyonu dışında ne oynadık?

Hocam, biz o maçlarda hakeme gelmeden önce kendi kendimizi bitirdik.

fener macindaki penalti verilse bugün durum bambaska olurdu, 10 puan fark olurdu diger takimlara.
onu birak sivas macini bile saymiyorum kasimpasa macindaki uyduruklugu yapmaslar yine cok iyi olacak durum.
bu ligde o kurumlara karsi oynayan sadece bi takim var birak diger rakipleri resmen federasyon ve hakemlerine karsi oynuyoruz her mac,
heleki deplasmanlarda !
biliyorlar isi, nasilsa ic sahada hakem bile kurtaramiyor, deplasmana yayiyorlar isi.

Son düzenleme:
Bence başakşehir geçen sene olduğu gibi çözüldü artık gerçekten

Trabzon'da kazandıklarında bile bu takım şampiyon olur diyeceğimiz bir oyunları yoktu ki son 4 maçta sadece 1 kere kazandılar

Bjk düdüklemesin. Beraberlik veya Başak galibiyeti iyidir. Bjk havaya girerse bizim için çok büyük bir sıkıntı olabilir. Ligin en iyi kadrosu sonuçta.

beşiktaş ts, gençler ve başakla oynayacak bu sıkışık fikstürde onlarda daha sivas ve kayseriyle oynayacaklar içeri de illaki takılacaklar. bizim kadıköye en yakın rakibe 4 puan fark atmış olarak gitmemiz lazım yoksa sıkıntı

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bizim takımın artık her maça aşırı konsantre ve baskılı bir oyunla çıkması gerekiyor. Liderliği hiç bırakmadan şampiyonluk yolunda ilerlemeliyiz. En yakın rakiplerimiz Fenerbahçe ve Başakşehirin puan kaybettiği ve bizimde 3 Puan aldığımız bir hafta oldu. Bundan sonra da hep böyle olur inşallah.

fener macindaki penalti verilse bugün durum bambaska olurdu, 10 puan fark olurdu diger takimlara.
onu birak sivas macini bile saymiyorum kasimpasa macindaki uyduruklugu yapmaslar yine cok iyi olacak durum.
bu ligde o kurumlara karsi oynayan sadece bi takim var birak diger rakipleri resemen federasyon ve hakemlerine karsi oynuyoruz her mac,
heleki deplasmanlarda !
biliyorlar isi, nasilsa ic sahada hakem bile kurtaramiyor, deplasmana yayiyorlar isi.
Hepsine katılıyorum, hakemlere ne desek az ama biz o maçlardan Tudorun fantasi ve korkuları azmasa en az iki galibiyet çıkarırdık. Koca fener derbisinde elle tutulur üç pozisyonumuz yok. Diğer maçlarda, Trabzon dahil, kendi sahamızda rakibi bekleme üzerine kurulu bir anlayış. O şekil de ne yaparsan yap maç kazanmak güç. Ben iddia ediyorum, fenerin başında başka biri olsa ilk maç rakibi kendi sahasında bekleme düşüncesi olan bir Galatasarayı üçlük yapar giderdi.

Son düzenleme:
şampiyon olacagız inşallah ama sizler sıkıntıya girdiğiniz için,bi kez olsun rahat sampiyonluk yasamadıgınız için üzgünüm.2013te bile stres vardı,mersin maçı malum.öyle bi gidişat olsaki rakiplerde,hani herkese göre ihtimali az olan...Galatasaray maçlarını tek tek kazanıp rahat şampiyon olsa.

şampiyon olacagız inşallah ama sizler sıkıntıya girdiğiniz için,bi kez olsun rahat sampiyonluk yasamadıgınız için üzgünüm.2013te bile stres vardı,mersin maçı malum.öyle bi gidişat olsaki rakiplerde,hani herkese göre ihtimali az olan...Galatasaray maçlarını tek tek kazanıp rahat şampiyon olsa.
Tudorla degilde hocayla baslasaydik bu dedigin olurdu

Üst Alt