17/18 H:24 | Trabzonspor 0-2 Beşiktaş | MS | 5 Mart - Sayfa 34 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Orta sahayı fernando-donk yapmamız şart.Takımın sertlik seviyesini arttırmamız lazım.Golü bir şekilde buluyoruz ama özellikle deplasmanda direncimiz çok zayıf.Selçuk beyin yapacağı ofansı donkta yapar zaten.Umarım terim selçukta ısrar etmez.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ha bu arada, Beşiktaş öyle süper top oynamadı. Korkulacak bir şey yok tempo olarak iyi değiller.

Son düzenleme:
forumda yıllardır varolan 8jk seviciler,arenada bunların götünden kan aldıgımızda hangi takımı tutacaklar cok merak ediyorum,aydınlatacak var mı.

Cidden bu maçın temiz olduğuna inanmıyorum ben. Ceza sahası civarında topla buluştuklarında kötü kullanmak için her şeyi yaptılar. Alakasız ortalar, 3’e 3 yakalamışken 35 metreden şut atmalar, sağda adam boşken çaprazdan uzaya şut atmalar. Bu maçın temiz olduğuna inanıyor musunuz siz? Çok net mücadele etmediler.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

her sene aynı terane. trabzon'da bize karşı ölümüne oynayan bir trabzon, diğer rakiplere karşı tempo bile yapamayan trabzon. ben anlamıyorum bu işten bir şey.

Karabük bile kargaları daha fazla zorlardı bugün.
Uzun zamandır böyle yatış görmedim.
Rıza galibiyete şenol'dan fazla sevinmiştir.
İnşallah batarsın Trabzonspor!

Ha bu arada, Beşiktaş öyle süper top oynamadı. Korkulacak bir şey yok tempo olarak iyi değiller.

Len bunlardan korktuğumuzdan değil öfkemiz, bize karşı gavatlık olsun diye bjk yi pış pış layacak Anadolu zırtoları, bize karşı da son maçları gibi oynayacaklar. Öğrendik artık.

Bu memlekette tek gerçek şampiyon biziz, 17 takıma karşı yarışan tek takım biziz

Len bunlardan korktuğumuzdan değil öfkemiz, bize karşı gavatlık olsun diye bjk yi pış pış layacak Anadolu zırtoları, bize karşı da son maçları gibi oynayacaklar. Öğrendik artık.

Bu memlekette tek gerçek şampiyon biziz, 17 takıma karşı yarışan tek takım biziz
Biliyorum, bunlardan korkulması için demiyorum aslında. Tam aksine, Trabzon kendi sahasında işte böyle bir Beşiktaşa kaybetti.

Maç öncesi de söyledim, Trabzon bir sezon içinde rakiplerimize karşı o güne kadar isterse bütün maçları kazanmış olsun, ben yinede o gün oynayacakları rakibimize karşı olan maçta bunlara güvenmem.

Son düzenleme:
Fb ts bjk bsk

Hepsinin AAAAA koycaz, siz hic merak etmeyin.

2 mac kaybettik diye götu kalkmis kuslarin, siz kim bi kim.

Biz bu Trabzona nasıl yenildik diye düşünüyorum. Ha bu arada Beşiktaş da öyle çok bir top oynamadı. Rıza efendi Kucka yerine Ndoye'u çıkarsa Beşiktaş en fazla 1 puan alırdı bu maçtan.

Rıza'yı anadolu ve büyük maçlar olarak ikiye ayırmak gerekiyor, hoca olarak çok üst düzey mi tabi ki değil ama büyük takımları rahatlıkla durdurabiliyor sistem olarak beşiktaşa top oynatmayacaktır roda ve ndoye aynı anda sahada olacağını sanmıyorum daha çok beşiktaşın orta sahasına sağlam bir baskı yapacaktır o tarz oyuncular koyar mesela Olcay oynarsa şaşırmam orta sahayı kazanan takım da maçı kazanacaktır.

Kucka ve Olcay'ı ne kadar beğenmesem de çıkarıp Yusuf ve Roda'yı koyduğu an maçı bitirdi normalde rahatlıkla beraberlik çıkarabilecekken kendi yaptığı değişiklilerle maçı verdi. Asıl sorulması gereken soru şu olmalı rıza bize karşı aynı değişiklikleri yapar mıydı ?

Üst Alt