17/18 H:24 | Trabzonspor 0-2 Beşiktaş | MS | 5 Mart - Sayfa 35 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Trabzonspor nasıl bir takımsın sen arkadaş Başakşehir maçında ortada yoksun BJK maçında pozisyona giremeden maç bitiriyorsun...Arena da ne kadar direnirsen diren Gomisle paramparça edeceğiz sizi....

her şeye rağmen tsnin verilmeyen penaltısı ve medele çıkmayan kırmızı var

dizle indirmiş ndoyeyi daha yeni gördüm , sırf üste bakıp bi şey yok diye düşünmüştüm maç sırasında

Cidden bu maçın temiz olduğuna inanmıyorum ben. Ceza sahası civarında topla buluştuklarında kötü kullanmak için her şeyi yaptılar. Alakasız ortalar, 3’e 3 yakalamışken 35 metreden şut atmalar, sağda adam boşken çaprazdan uzaya şut atmalar. Bu maçın temiz olduğuna inanıyor musunuz siz? Çok net mücadele etmediler.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yav olm güldürmeyin kendinize ne diyecek adam Beşiktaşa oynamayın mı diyecek valla komikleşiyorsunuz. Trabzon'da bir halt yok zaten Çalımbay'da klasik anadolu takımı hocası tamamen adamları durdurmaya yönelik oynatıyor. Oyuncuları genelde tehlikesiz yerlerde faul yapıp rakibin ataklarını ve temposunu kesiyor. Bugün 2'si de bişey oynamadı zaten de Beşiktaş kazandı işte oyuncu farkı biraz da. Adamların golü de gayet temiz bence ben hiçbir faul göremedim alakası yok Fabri ile adamın temas bile yok.

Yav olm güldürmeyin kendinize ne diyecek adam Beşiktaşa oynamayın mı diyecek valla komikleşiyorsunuz. Trabzon'da bir halt yok zaten Çalımbay'da klasik anadolu takımı hocası tamamen adamları durdurmaya yönelik oynatıyor. Oyuncuları genelde tehlikesiz yerlerde faul yapıp rakibin ataklarını ve temposunu kesiyor. Bugün 2'si de bişey oynamadı zaten de Beşiktaş kazandı işte oyuncu farkı biraz da. Adamların golü de gayet temiz bence ben hiçbir faul göremedim alakası yok Fabri ile adamın temas bile yok.
O pozisyon fauldü. Kalecinin ellerinin arasına almış olması dışında yükselirken kalecinin dengesini bozuyor. Ben gerçekten ellerinden geleni yaptıklarını düşünmüyorum. İnsanın içi rahat etmiyor oynadıkları oyuna bakınca. Bu takımı bize karşı oynarken de gördük. Kötü oynamak başka elinden geleni yapmamak başka.

medel o boy ile hava topunda nasıl başarılı oldu ? Hakem bunu faul yapmadan başardığını düşündüyse kendisini nur topu gibi kartaldır..

bunun başka izahı olamaz.. aynı boyda olsa bile o topu alamazdı çünkü trabzonlu oyuncu siyahiydi..

arkadan rodalega mali fabriyi elliyor
ona faul verdi heralde yoksa doy bisey yapmadi

arkadan rodalega mali fabriyi elliyor
ona faul verdi heralde yoksa doy bisey yapmadi

DXjkj80XkAA1Tcq.jpg

rodalleganın vücudu neredeyse 1 metre arkada..fabrinin bacaga dogru temas varsa sıkıntı ama eli kolu da fabrinin yüzünde değil.halis muhlis şerefsiz net golünü yemiş bence hamsilerin

Son düzenleme:
DXjkj80XkAA1Tcq.jpg

rodalleganın vücudu neredeyse 1 metre arkada..fabrinin bacaga dogru temas varsa sıkıntı ama eli kolu da fabrinin yüzünde değil.halis muhlis şerefsiz net golünü yemiş bence hamsilerin

foul vermeyebilirmis
yine de rodaleganin kollari fabrinin koluna yuzune falan temas edior gereksiz 1 sekidle
damdoy bisey yapmamis ama

kimse deginmemiş ama hakem maçın sonucuna etki etmiş yine.medelin kırmızı kartını atlamıs yavsak halis.bu adam trabzonda fernandoyu biçtiklerinde devam dedi.aynı fernando müdahale etmemesine ragmen şak diye kart gördü karabük maçında bjknin baska bi malı olan mete yüzünden.niye?2 hafta sonra çünkü fener macı var.fernando gibi bi mülayim adamdan söz ediyoruz.yukarıda Allah var Allah.çarpar.öyle bi çarpar ki aglamakla yetinmezsiniz.

bu işin poku cıktı artık.her maç her maç....sonucu zevkle bekliyorum.ve bikaç bjkli çok ciddi dayak yiyecek benden.zevkine döveceğim.

Son düzenleme:
Net faul
Kaleciye 6 pasta dokunamazsın kafalar karışmasın
Asıl benim değineceğim mesele bana da saçma geliyor ama böyle tesadüf olmaz
Özellikle 7-8 yıldır TS nin bazı yabancı futbolcuları hem FB hem BJK maçlarında çok değişik oynuyor hep dikkatimi çekmiştir
Bize karşı hayatının maçını oynayanlar bu maçlarda çok gamsız oynuyor buna Emre'nin ırkçılık yaptığı oyuncu oyuncu bile dahil geçmişte Kevin vardı bugün damdoy kimse damdoy ilk maçı demesin geçen sene bize karşı kadro dışı dönüşü oynamış tek başına bizi yenmişti
Daha önce pek anlam verememiştim aşırı motivasyon ters tepiyor diyordum ama son 3 yıldır bize kök söktüren TS kuşlara gelince yürüyor

Net faul
Kaleciye 6 pasta dokunamazsın kafalar karışmasın
Asıl benim değineceğim mesele bana da saçma geliyor ama böyle tesadüf olmaz
Özellikle 7-8 yıldır TS nin bazı yabancı futbolcuları hem FB hem BJK maçlarında çok değişik oynuyor hep dikkatimi çekmiştir
Bize karşı hayatının maçını oynayanlar bu maçlarda çok gamsız oynuyor buna Emre'nin ırkçılık yaptığı oyuncu oyuncu bile dahil geçmişte Kevin vardı bugün damdoy kimse damdoy ilk maçı demesin geçen sene bize karşı kadro dışı dönüşü oynamış tek başına bizi yenmişti
Daha önce pek anlam verememiştim aşırı motivasyon ters tepiyor diyordum ama son 3 yıldır bize kök söktüren TS kuşlara gelince yürüyor

Colman vardır bunun en büyük örneği. Şimdilerde N'doye öyle. Yabancılarla sınırlamamak lazım ama Yusuf da bu kategoride bence.

Üst Alt