17/18 H:26 | Fenerbahçe 0-0 Galatasaray | MS | 17 Mart - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Her pozisyonda olmayan faullerden duran top kullanacaklar, sıkıntı.

işte faul yapmamaya calısıp,temiz müdahalede bulunup,topu taca falan atmak lazım.şu dediğime bi baksana....neyden bahsediyoruz ya.Allah artık bi mucize yaratsın ne diyim.malatyada bile yerlere attılar kendilerini bişey yokken.

Son düzenleme:
Kazara öne geçersek, geriye yaslanmadan 2'yi kovalamalıyız. 99'daki son galibiyetimizde bu senaryo ile gelmişti. Öne geçip yatışa geçersek 2008'deki maçın tekrarı olur.

Sezon basindan bu yana duran toptan gol yeme hastaligimiz canimi sikiyor.
Umarim cok kötü bir skorla dönmeyiz.

Kazanmaya gidiyoruz diyoruz da pozisyona giremiyoruz ikili mucadelelerde eziliyoruz ,icraat gormek lazim.

Johnson'un bizim sahamızda, Emre'nin totosuna çarparak attığı golden bu yana Fenerbahçe derbilerini takip ederim. Ondan öncesini fazla anımsamıyorum. Ben bu kadar şanslı bir takım görmedim bizim maçlarda. Bakınız Baros'un direkten dönen topuna. Direkten dönen top bizim iki futbolcumuzu da teğet geçerek Yobo'nun önüne düşüyor. Top da bile şeylik var çok afedersiniz.

YouTube

2 ihtimalli bir maç. Yenilgi veya beraberlik. Ben şimdiden 0 puan yazdım. Hiçbir beklentim yok. Bence sizde ayni şekilde düşünün. Puan alırsak çok mutlu olursunuz, yenilirsek de fazla üzülmezsiniz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Galibiyet gelirse ne ala ama artık öyle bir beklentiyle bakmıyorum Fener deplasmanlarında. Puan olarak bir tane yenilgiyi kaldıracak durumumuz var.

Muhtemelen yine yeniliriz. Ama Fener son haftalardaki futbolunu oynarsa beraberlik çıkabilir ki iyi skor olur bizim için. Puan farkı ile zirvede kalırız.

Pek bir beklentim yok. Yine mal mal ilk yariyi cöpe atariz diye düsünüyorum.

Iki tane korktugum isim var, ve bu iki isim rakip oyunculardan degil de maalesef bizim oyunculardan ikisi. 1.Serdar 2. Belhanda

Bu ikilinin bizi her an yakma ihtimali epey yüksek.

önümüzde zor bir fikstür var bu maç zaten en fazla 1 farkla filn yeniliriz en iyi ihtimal. feghouli belhanda fernando gomis rodrigues dikkat etmeli fener kışkırtıp ceza yedirmeye çalışır kesin. rotasyon bile yapılabilir

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

fener bu sezon geriye düstügü hic bir maci kazanamamis. ilk golü biz bulursak önümüz acik. mac bitene kadar bir tane daha atariz yani. fenerden de 3 tane yemeyiz, ilk golü atarsak 1 puan alabiliriz belki ama benim umudum yok. papazin cayirinda aziz gittikten sonra kazanacagimizdan eminim. okudular veya üflediler bunun baska aciklamasi yok.

Johnson'un bizim sahamızda, Emre'nin totosuna çarparak attığı golden bu yana Fenerbahçe derbilerini takip ederim. Ondan öncesini fazla anımsamıyorum. Ben bu kadar şanslı bir takım görmedim bizim maçlarda. Bakınız Baros'un direkten dönen topuna. Direkten dönen top bizim iki futbolcumuzu da teğet geçerek Yobo'nun önüne düşüyor. Top da bile şeylik var çok afedersiniz.

YouTube

Ben işte bu pozisyondan sonra Kadıköy galibiyeti ihtimalini bıraktım.

YouTube
Sırf tekrardan görüp, hayıflanmama adına izleyemiyorum şu pozisyonu.

şimdi umutsuzluk yayma diyeceksiniz ama maç günü küfürlerin havada uçuşup sinir bozulacağına cezalar alınacağına şimdiden gerçekleri görmek ona göre kendimizi hazırlamak lazım .
o sahaya gergin de çıksak rahat da çıksak fener inanılmaz bir taraftar baskısı ve ekstra oyunla ve kenar artığı şansı ile kaybetmiyor. guiza , selçuk şahin gibi adamları bile gol attı bize.

seneler öncesinde beraberlikte bile fenerin havlu atacağı bir maçta son 15 dk falan kala geri zekalı sabri yüzünden kuyt muslera'nın kapattığı köşeden bize gol atmış fenere yine yenilmiştik. fener kaybederse aşağı yukarı havlu atıyor mümkün değil kaybetmez.
deplasman performansımızı da hesaba katarsak beraberlik harika bir skor olur.

Maalesef ms1 banko.Bizim yan top zaafiyetimiz bunların güçlü olduğu yönlerden birisi.En kötü defans yapıp duran toptan atıp kazanırlar.Ama öyle bekliyceklerini de sanmıyorum.Tahminim 2-0 yeniliriz.

Üst Alt