17/18 H:26 | Fenerbahçe 0-0 Galatasaray | MS | 17 Mart - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
bu sene ters etki gibi bir şeyim var takım üstünde 4 kere maçı açtım izlemek için o 4 maçtada yenildik en son kasımpaşa maçıydı(diğer maçlar beşiktaş-malatya-sivas) o maçtan beridir maç sonuna kadar bakmıyorum maça , bu maçta da tam sahadan'a girdim 1-0 geriye düştük artık o tarz yerlere de bakmayacağım , galibiyeti garantilemek için fenere iddaa oynayayım diyorum ters etki devam ederse galibiyet alırız :D

''Az ümit edip, çok elde etmek hayatın hakiki bir sırrıdır..'' demiş Johann Wolfgang von Goethe. Hayırlısı diyelim kardeşlerim.

bu sene ters etki gibi bir şeyim var takım üstünde 4 kere maçı açtım izlemek için o 4 maçtada yenildik en son kasımpaşa maçıydı(diğer maçlar beşiktaş-malatya-sivas) o maçtan beridir maç sonuna kadar bakmıyorum maça , bu maçta da tam sahadan'a girdim 1-0 geriye düştük artık o tarz yerlere de bakmayacağım , galibiyeti garantilemek için fenere iddaa oynayayım diyorum ters etki devam ederse galibiyet alırız :D

Aga kusura bakma da bilmiyonuz bu işi.Berabere biter senin kupon yine yatar.Herkes unutuyor beraberliği.Bizim almamızı istiyorsan 1-0 çifte şansa yüklü gir.

Yaz mağlubiyet. Taktik maktik boş. Seyirci ne yapar eder alır maçı. Önemli olan ibb-bjk maçı. ibb nin puan alması lazım.

Ayküt kadıköy büyüsüne güvenip nasıl olsa gol atarız bir şekilde düşüncesiyle beraberliğe oynayacaktır

Asıl soru bizim ne yapacağımız Fernando her ne olursa olsun oynaması lazım Selçuk-Donk da kısa çöp çeksin ikisinin de birbirinden farkı yok Tolga şabanını hiç söylemiyorum bile

Fenerdeki cirkef oyuncular bizimkilerin üstüne oynayacaktir kesin. Hele hele Volkan, Sener, H.Ali, Potuk, Souza, Topal, Dirar falan. Ulan ne kadar cirkef herif var bunlarda böyle.

En cok da bizim Apacinin üstüne gideceklerdir, bir de Feghouli. Hasan Ali denen öküz bileklerine basip durur kesin.

Üst Alt