17/18 H:3 | Beşiktaş 2-1 Bursaspor | MS | 26 Ağustos - Sayfa 23 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:3 | Beşiktaş 2-1 Bursaspor | MS | 26 Ağustos

Ilk haftalarda oyundan çok skor önemli tezi bir kez daha gerçekleşti. Bjk çok zorlansa da 3 puanı almayi bildi. Almasa çok daha iyi olurdu ama biz maçları kazandığımız sürece diğer takımlar çok da önemli değil.
Bursa geçen hafta son dakika golü ile kendini kurtarmisti ama bu sefer yemedi. Ilk 7,8 maç sonra kimin ne olduğu bariz bir sekilde ortaya cikacaktir

ziyaretciye aciksa link
degilse
ss isteriz

SM-G610F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
:asd:

23bef87d225144a3eb9720f79fab09c8.jpg

TapaTalK

Bunlar 5-6 sene onceki Fener gibi. Son 15. haftaya kadar butun maclarini zar zor 1-0 ve 2-1 gibi 1 farkli skorla kazanirlar, daha sonra dagilip giderler.

Şenol güneşin sonradan takıma katılan transferleri öyle hemen kadroya sokamama gibi bir huyu var.

Oyuncu fizik güç olarak hazır olmayabilir ama her hafta 15 20 30 dk gibi sürelerle oyuncuyu kadroya hazırlar aynı zamanda da oyuncuya hadi hazır ol sana ihtiyacım var mesajı verirsin.

Aksi halde oyuncunun hocaya olan güveni sarsılır. Sorunlar çıkmaya başlar.

Konya maçında hazır dı da bu maçlarda 15 dk oynamayacak kadar da mı hazır değil ?

Bu maç berabere bitseydi şenol hoca ile yönetimin arası baya açılırdı. Ama kazandığı için ses çıkarmayacaklardır.

Bu sene beşiktaşda oyuncuların aklı şampiyonlar liginde belli. Lige hiç konsantre değiller.

Yeni transferlerin oynamaması da biraz şenol güneş ile yönetim arası sorunla alakalı diye düşünüyorum.

Adam bu transferlerin hiç birisini istemedi. Aboubakar yada burak dedi , yönetim gignac ve negredo dan negredo yu aldı.

Aboubakar bu takımın hucumunun % 30 uydu. Sadece gol atması değil. Koşuları attığı driblingler paslar takımı hucuma hazırlıyordu.

Marcelo satılmasın dedi satıldı. Vida dedi medel geldi.

Negredoya hocanın güvendiğini düşünmüyorum.

Milli ara sonrası lig maçında 11 de negredoyu oynatır. Şampiyonlar liginde gene cenk ile başlar.

Bu sene GS ın performansına bağlı herşey. BJK ile Fener daha çok puan kaybeder. Şenol güneş devre arası bırakırsa şaşırmam

Biz bu istek arzuyu sürdürürsek şampiyon olabiliriz.

Üst Alt