17/18 H:3 | Beşiktaş 2-1 Bursaspor | MS | 26 Ağustos - Sayfa 24 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:3 | Beşiktaş 2-1 Bursaspor | MS | 26 Ağustos

Beşiktaş kötü oynuyor ama kadroları gerçekten kalite olarak ligin baya üstünde yedekleri de gayet yeterli toparlarlar mutlaka (bizim en büyük dezavantajımız yedekler, onların dezavantajı ise CL'de oynamaları) Çok yaşlı bir kadro olduğu için en fazla 2 sene faydalı olur bu kadro ama o 2 senede şampiyonluğun en büyük adaylarından biri olacaklar. Biz de harika bir transfer operasyonuyla yarışa ortak olduk çok zevkli geçecek bu sene.

Ayrıca karşımızda o loser bjk yok bu sefer kadrosunu daha da güçlendirmiş son 2 senenin şampiyonu var evet Galatasaray son haftaya kadar havayı sürdürürse her türlü şampiyon olur normalde ama rakip kadronun kalitesi de ortada. Küçük maçlarda en az kaybı verip derbileri domine eden ekip kupayı alır inşallah o ekip biz oluruz.

Kısaca Beşiktaş'ı küçümsemeyin bence..

Son düzenleme:
Şu ana kadar izlediğim en iyi takım şbb sonra biz geliyoruz.
feneri ve bjk ı nereye koyarsan koy artık ama fener toparlanır gibime geliyor İlerki haftalarda.
bjk bence bu sene ya 3 yada 4 olur.

Süper Lig 3. Hafta Tüm Maçları - Sayfa 7

dunyanin en karektersiz asagilik sunepe gorgusuz zir cahil taraftar olusumu
sinirlerim bozuldu
tinerci tabiri az kaliyor bunlara

SM-G610F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

bu sayfa görünüyor problem yok . mesela bugün oynadıkları bursa maçı başlığı yok . dahası kendi maç başlıkları yok . sanırım görmek için üye olmak gerekiyor . tıpkı 12 numara gibi. işin enterasan yanı forza üyelik alımını kapatmış.

Umarım bu sene çöküş yılları olur. Bu ezik, kompleksli heriflerden ziyade Fenerbahçe ile çekişmeyi 1000 kere yeğlerim. Bu kadar ezik olup da kendilerini dev aynasında görmeleri gerçekten hayret verici.

bunlara bi çakarız zamanı gelince sonra beşiktaşı küçümsemeyin diyenler susar Tinerci istemiyoruz çok ciddiyim inşallah fener ikinci olur yad ibb

Ceza alanına çok rahat orta açıyorlar.
Ce açtıkları her orta çok tehlikeli oluyor.

Kargalarin kanatlarını iyi kapatan takımlar puan alır.
Kargalar kendi evinde kolay kolay puan bırakmazlar.

Sürün yağlı surat!

Ceza alanına çok rahat orta açıyorlar.
Ce açtıkları her orta çok tehlikeli oluyor.

Kargalarin kanatlarını iyi kapatan takımlar puan alır.
Kargalar kendi evinde kolay kolay puan bırakmazlar.

Sürün yağlı surat!

Yapma rengim bu hafta iki duran top ilk hafta yalan bir penalti ve olmayan bir faulden attilar

Bizim oyunumuza bu kadar negatif yaklasan biri olarak bu kargalarin cop futbolunu begenmeni yakistiramadim

Keza negatifliginde cogu zaman haklisin

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Yapma rengim bu hafta iki duran top ilk hafta yalan bir penalti ve olmayan bir faulden attilar

Bizim oyunumuza bu kadar negatif yaklasan biri olarak bu kargalarin cop futbolunu begenmeni yakistiramadim

Keza negatifliginde cogu zaman haklisin

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Renktaş, ben futbollarını beğendiğimi söylemedim ki.

Tek dediğim; çok rahat orta açıyorlar hiç bir rakip buna önlem almıyor bir türlü özelikle anadolu takımları ortalari engellemek için çaba göstermiyor.
Birde kendi sahalarında taraftarları hakem üzerinde büyük baskı kuruyor ve bir şekilde gol attırıyor.bu sebeplerden ötürü kendi sahalarında puan kaybetmezler dedim.

Deplasmanda özelikle de avrupa dönüşü baya zorlanacaklar.

Sürün yağlı surat!

Beşiktaş'ın sahaya iyi bir yerleşimi var. Hücumda oyunu iyi genişletiyorlar ve savunmada da doğru pozisyon almaları sayesinde çok fırsat vermiyorlar. Dönen topları toplayan bir Pepe var. Hücumda iyi genişletiyorlar dedim ama burada tek bir plan var. Oyunu soldan kurgulayıp, Quaresma'ya doğru açmak ve onun ortalarında ceza sahasında Cenk, Talisca ve Babel'i topla buluşturmak. Neredeyse hiç ikiye bir yaptıklarını hatırlamıyorum. Topla katedebilen oyuncuları da yok. Maestro Oğuzhan çok kötü durumda. Ama oyunu dönem dönem rakip yarı sahaya çok ciddi oranda yığıyorlar ve bu periyotlara golleri sıkıştırmaya çalışıyorlar. Tempoları yeterli değil. Bursaspor'dan da bahsedecek olursak, hoca eli değdiği belli oluyor, belli bir şablonları var ama kalite eksik. Neredeyse hiç tehdit edemediler ve daha kötüsü ayaklarında top da tutamıyorlar. 1 kez hızlı çıkıp gol buldular. Özetle Beşiktaş'ı aldığı sonuçlara bakarak hafife almamak lazım ama gözümüzde büyütmeye de gerek yok. An itibariyle onlardan daha iyi oynadığımızı rahatlıkla söyleyebilirim. Biraz karmaşık bir yazı oldu, idare edin :D

Renktaş, ben futbollarını beğendiğimi söylemedim ki.

Tek dediğim; çok rahat orta açıyorlar hiç bir rakip buna önlem almıyor bir türlü özelikle anadolu takımları ortalari engellemek için çaba göstermiyor.
Birde kendi sahalarında taraftarları hakem üzerinde büyük baskı kuruyor ve bir şekilde gol attırıyor.bu sebeplerden ötürü kendi sahalarında puan kaybetmezler dedim.

Deplasmanda özelikle de avrupa dönüşü baya zorlanacaklar.

Sürün yağlı surat!
Forumu takip eden ama uye olmayan bir arkadasimla(renkdasla) yemekteydim simdi ,hemserime selam soyle dedi dedim ki bazi yorumlarinda uyusmuyoruz ama soyleyeyim,selami var sana,direkt isin verdi Ahmed Arif Kesen diye,Diyarbakirli kendisi

HUAWEI RIO-L01 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Forumu takip eden ama uye olmayan bir arkadasimla(renkdasla) yemekteydim simdi ,hemserime selam soyle dedi dedim ki bazi yorumlarinda uyusmuyoruz ama soyleyeyim,selami var sana,direkt isin verdi Ahmed Arif Kesen diye,Diyarbakirli kendisi

HUAWEI RIO-L01 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Aleykum selam Renktaş.
Sende selam söyle.

Senide onu da diyarbakira gelirseniz çay içmeye mutlaka beklerim.
Uyuşmayan fikirlerimizi konuşuruz

Sürün yağlı surat!

Birakin kargalar kendilerini kandirsin boyle, kendileri Real Madrid, Barcelona ve son olarak Atletico Madrid ile mac yaptigi icin, bizim fikstur'umuze kolay diyecek elbette.

Besiktas'in oynadigi birsey yok, Fernando - Ndiaye - Belhanda - Tolga 4lusu Besiktas'i gercekten tecavuz eder.

Üst Alt