17/18 H:3 | Galatasaray 3-0 Sivasspor | MS | 25 Ağustos - Sayfa 120 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:3 | Galatasaray 3-0 Sivasspor | MS | 25 Ağustos

083ce3e19e3d2b51fb275d812fefdb19.png

Benim asıl anlamadığım şey arka plandaki fotoğraf.

Aşağıdaki kamyonlarsa ayrı bir gizem.

ikisinin topu paylaşmadığı bir pozisyon vardı, galiba ikisinin çekişmesi ima edilmiş. Arka plan yapanın ne kadar gerizekalı olduğunu gösteriyor.

Bu ateş üfleyerek sönmez

Bizim zekamızı aşıyor olmasından korkuyorum renkdaş. Bu paylaşımla ilgili iki teorim var.

İlk olarak zamanının çok ötesinde futuristik bir çalışma olmasından şüpheleniyorum. Arkadaki kuleler, Nef yazısıyla bağlantılı mı, aşağıdaki inşaat Riva mıdır yoksa Florya da olabilir mi? Şinoyla Selçuğun manidar resmi biryana yazıdaki sorgunun oluşturduğu zıtlık bir tesadüf olabilir mi?

Daha da ürkütücü olan olasılıkta: Bukadar anlaşılmaz bir çalışmanın şipşak onlarca beğeni alması, forum içinde gizlenen bir gurubun bir kalkışma hazırlığı ya da şifreli bir emrin uygulamaya geçmesi olabilir mi? Ayşe tatile mi çıkıyor yoksa?

Hüseyin Şevki Topuz nicki ve avatarın seçimi üst aklın bir işareti olabilir mi?

Ya da 25. kare subliminal mesaj tekniğiyle bilinçaltımıza mı sızmaya çalışılıyor?

Yöneticiler bu konuya açıklık getirsin. Forum halkı endişeli
.

Bizim zekamızı aşıyor olmasından korkuyorum renkdaş. Bu paylaşımla ilgili iki teorim var.

İlk olarak zamanının çok ötesinde futuristik bir çalışma olmasından şüpheleniyorum. Arkadaki kuleler, Nef yazısıyla bağlantılı mı, aşağıdaki inşaat Riva mıdır yoksa Florya da olabilir mi? Şinoyla Selçuğun manidar resmi biryana yazıdaki sorgunun oluşturduğu zıtlık bir tesadüf olabilir mi?

Daha da ürkütücü olan olasılıkta: Bukadar anlaşılmaz bir çalışmanın şipşak onlarca beğeni alması, forum içinde gizlenen bir gurubun bir kalkışma hazırlığı ya da şifreli bir emrin uygulamaya geçmesi olabilir mi? Ayşe tatile mi çıkıyor yoksa?

Hüseyin Şevki Topuz nicki ve avatarın seçimi üst aklın bir işareti olabilir mi?

Ya da 25. kare subliminal mesaj tekniğiyle bilinçaltımıza mı sızmaya çalışılıyor?

Yöneticiler bu konuya açıklık getirsin. Forum halkı endişeli
.
Kafam yandı, ben yatıyorum.

MHA-L29 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bana söyleyip söylememenle alakası yok, sen olayı anlamadın diye bunu yapan kişiye gerizekalı diyemezsin.
Benim orada ki yorumum olayı anlamak ile alakalı değil, adam tamamen alakasız bir resim paylaşmış. Evet resmin anlamanı daha hala anlamadım ama eğer anlamış olsam bile aynı yorumu yapardım. O zaman buyur sen bağlantıyı açıkla, eğer mantıklı ise merak etme ben hatamı kabul edip özür dilerim o kişinin gıyabında. Resmin açıklanmasından sonra özür dileyecek bişey göremiyorum, bunu yapan biri ya işsizdir yada aşırı geri zekalı.

Son düzenleme:
2 adet kamyon orta sahadan çıkarıldı takım şaha kalktı demişler bunda anlamayacak ne var

şimdi açıklama yaptık diye "ne kadar zekisin sen öyle ya" tarzında alıntılar gelecektir ama yine de yapalım
Ben bu kadar ince düşünmedim, benim açımdan tamamen kel alaka bir resim. Lafımın arkasındayım, tamamen mantık dışı bir resim. Hele şimdi resmin esasını gördükten sonra, ince bir espri bile değil, inceyi geçtim espri bile değil.

Son düzenleme:
Benim orada ki yorumum olayı anlamak ile alakalı değil, adam tamamen alakasız bir resim paylaşmış. Evet resmin anlamanı daha hala anlamadım ama eğer anlamış olsam bile aynı yorumu yapardım. O zaman buyur sen bağlantıyı açıkla, eğer mantıklı ise merak etme ben hatamı kabul edip özür dilerim o kişinin gıyabında.

Kusuruma bakma dayanamadım ama bunun açıklamasını rica edebilirmiyim?
Anlamadığın konu hakkında bir kesin kanata varıyorsun, ok olabilir. Ama konuyu anlamış olsanda aynı kanata varmış olurdun diyorsun. Bunuda ben anlamadım şimdi ağa vallahi.

Üst Alt