17/18 H:3 | Gençlerbirliği 1-2 Fenerbahçe | MS | 27 Ağustos - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:3 | Gençlerbirliği 1-2 Fenerbahçe | MS | 27 Ağustos

Ümit sadece bu seferliğine kendini düşünebilir çünkü 2 haftada sadece 1 puanı var haftaya da deplasmanda Trabzonla oynacaklar ben gollü beraberlik diyorum.

Alt taraf ve orta taraf arasındaki kalite farkı baya çok orta sıralarda Konya, Antalya, Akhisar, Kayseri, Karabük, Osmanlı, Bursa olacaktır kalanlarda düşmeme mücadelesi verir dediğiniz gibi gençlerin düşme ihtimali %20 civarında
Gençlerbirliği
Sivas
Göztepe
Alanya
Yeni malatya

Osmanli ve Bursa'dan bence pek birsey olmaz bu sene. Ikiside kadro kalitesi olarak epey vasat.

Karabük bu sene aldigi 2 romen oyuncunun ayagina bakacak. Forvetleri kötü ve eskisi gibi Cernat kalitesinde 10 numaralari yok. Takviye olursa düsmezler.

Akhisar yine Ingiltere'den bir forvet getirmis. Rodallega etkisi yaratacagini sanmiyorum ama Akhisar bildigim kadariyla borcu olmadan cekip ceviriyor dükkani. Orta siralara oynayacaklarini düsünüyorum bir sekilde.

Osmanli ve Bursa'dan bence pek birsey olmaz bu sene. Ikiside kadro kalitesi olarak epey vasat.

Karabük bu sene aldigi 2 romen oyuncunun ayagina bakacak. Forvetleri kötü ve eskisi gibi Cernat kalitesinde 10 numaralari yok. Takviye olursa düsmezler.

Akhisar yine Ingiltere'den bir forvet getirmis. Rodallega etkisi yaratacagini sanmiyorum ama Akhisar bildigim kadariyla borcu olmadan cekip ceviriyor dükkani. Orta siralara oynayacaklarini düsünüyorum bir sekilde.

Osmanlı ve bursa konusunda az sabretmek lazım diye düşünüyorum bu hafta tamamen transferleri bitireceklerdir milli takım arasından sonra tekrar değerlendirmek lazım, akhisar'da okan çok iyi takım hazırlamış geçen sene ki kadroya dokunuşları sonrası inanılmaz yükselişe geçmişlerdi bence okan ilerde büyük hoca olacak maçlarını kaçırmamaya çalışıyorum bu sene ilk 10 da kesin olurlar mutlak büyüklere sıkıntı yaratacak bir takım olacaktır, tek soru işareti bence dediğiniz gibi karabük olabilir

Ama genel olarak bakınca ligin kalitesinin ciddi şekilde arttığını görüyoruz daha da artsın da alt sıralar içinde ciddi savaşlar verilsin :D

Üst Alt