17/18 H:3 | Gençlerbirliği 1-2 Fenerbahçe | MS | 27 Ağustos - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:3 | Gençlerbirliği 1-2 Fenerbahçe | MS | 27 Ağustos

Haşortmanlı bu sefer önlemlerini çok net almıştır.Maçın başında gol atmamak için.Oyun planlarını bozuyor erken atılan gol çünkü.:asd22:

Normal şartlarda Fenerbahçe'nin kazanmasına ihtimal vermiyorum. Alper'in olmaması iyi, iş yapabilecek bir tek Valbuena kaldı, o da Maradona değil en nihayetinde tek başına bir şey yapamıyor Vardar maçında da gördük. Fakat GB'nin teknik direktörü Ümit Özat olunca, maç Fener'e yakın duruyor. Ayrıca GB'nin kadrosu da kalitesiz. Fener'e 3 puan ve nefes aldırırlar bu akşam.

?❤️

Aynı seviyede futbol oynayan iki anadolu takımının mücadelesinde en az kenarıya oynayanın kazanacağı maç olmasını diliyorum. :cigara:

İlk iki haftanın en kötü takımı diyebilirim Gençlerbirliği için. Kadro istikrarı da yakalayabilmiş değiller. Khalili en formda ve en kaliteli futbolcuları. Fenerbahçe'nin 2-0 kazanacağını düşünüyorum.

Fener puan almasın. Beter olsunlar. Ola ki aykut kovuldu. Kimi getirecekler? Diyelimki Mourinho geldi. Bu kadro ile ne yapabilir?

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gencler değil de şu hafta Sivasa oynasalar Di kesin puan kaybı vardı. Hatta kaybetmeleri bile yüksek ihtimaldi. Ayı ayıya kıyamaz yatar maça.

GSCimbom Mobile App

Üst Alt