17/18 H:6 | Bursaspor 1-2 Galatasaray | MS | 24 Eylül - Sayfa 128 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:6 | Bursaspor 1-2 Galatasaray | MS | 24 Eylül

Ceza sahasına delici paslarla giremiyoruz daha doğrusu böyle bir oyun kurgumuz yok. Fernando gomis ve feguli (eklenince 11e) PL gormus topcular. Bu ligde bu işi yapabilirler üstüne belhanda ndiaye falan da var. Ama nedense orta alandan ceza sahasini zorlayabilecek oyunlar cizmiyor tudor

İlk maçlarda vardı. Ndiaye yapıyordu, Garry ve Tolga da yapıyordu. Son 2 maçtır bu iş azaldı biraz.

Ndiaye'yi ön libero oynatmaya devam ederse avantajımızı kaybederiz. Bırak adam aksın işte, artık şu takıma Feghouli'nin girmesi gerekiyor.

Yahu arkadaş ısrarla hakemin iyi olduğunu söyleyenler bırakın bu işleri. Diğer iki takımın maçındaki hakemlere bakıyorum birde bizim maçtaki hakemlere bakıyorum bizi resmen eziyorlar. Fırat tam bir şerefsizdir. Bunların başını ne kadar ezersen o kadar yaranırsın.Bizim oyuncular geçen seneki gibi çok sessiz kalıyorlar.

Sağ tarafa marianoyu çıkarıp yasini alan adamdan bize fayda gelmez.
Fegoulinin ölüsü bu takımda oynar. Tudor varken Hala ilk 11 çıkmaması çok normal.

aynen bende ısrarla bunu söylüyorum neden bu adamı cok geride tutuyoruz badu cok rahat asist ve gol yapabilen bir oyuncu

ileriye cıkınca savunmalar maymuna dönüyor belhanda da anında markajdan kurtuluyor yani igor bey eger kör degilse baduyu skora yönelik oynatmalı artık

Tudor daha çok orta sahada sertlik yaratmak ve top kapmak amaçlı kullanıyor.Yorulacağından veya geriye dönemeyeceğinden falan mı endişe ediyor da geride tutuyor hep.

Yahu arkadaş ısrarla hakemin iyi olduğunu söyleyenler bırakın bu işleri. Diğer iki takımın maçındaki hakemlere bakıyorum birde bizim maçtaki hakemlere bakıyorum bizi resmen eziyorlar. Fırat tam bir şerefsizdir. Bunların başını ne kadar ezersen o kadar yaranırsın.Bizim oyuncular geçen seneki gibi çok sessiz kalıyorlar.

Sağ tarafa marianoyu çıkarıp yasini alan adamdan bize fayda gelmez.
Fegoulinin ölüsü bu takımda oynar. Tudor varken Hala ilk 11 çıkmaması çok normal.

Doğru bir yorum..

Hakemin lehimize kararını görmedim. TV lerdeki Hakem yorumcularinin da yorumlarını bilmiyorum ama maçı izlerken 2 yerde penaltımız verilmedi gibi geldi bana..

Tudor'un kararları bence çok yanlıştı. Eğrisi doğrusuna geldi, maçı kazandık diye bunu örtbas etmemek gerekir: Gary dökülürken Marinano çıktı. Yasin kurtarıcı olarak girdi.. inanılmaz. Ndiaye den tam faydalanamiyoruz, yeri yanlış.

bunca sene sonra kadroya sadece 2 oyuncu alinsa tam olacak diye hesap yapziyoruz.
her zaman oyuncu say kadroda yine ekisik olurdu ama artik bir asamoha sol bek birde sol acik alindimi kadro tamam.
bunlarda ara transferde olur ins.

Bide benim merak ettiğim, biz neden hiç defans arkası top atmıyoruz? 3-4 pozisyonda farkettim orta sahada pas yaparken ndiaye,tolga,fernando ve belhanda aralarında, gomise bakıyorum kaçmaya çalışıyor, sarkıyor sürekli defans arkasına ama bir türlü bizimkiler göndermiyor.

Ceza sahasına delici paslarla giremiyoruz daha doğrusu böyle bir oyun kurgumuz yok. Fernando gomis ve feguli (eklenince 11e) PL gormus topcular. Bu ligde bu işi yapabilirler üstüne belhanda ndiaye falan da var. Ama nedense orta alandan ceza sahasini zorlayabilecek oyunlar cizmiyor tudor

Çünkü baskı bu sadece defans kısmında kullanıyor ve kanatlarda Tolga Garry var reis maalesef

Şöyle golcü bir sol açığımız olsaydı o zaman yapabilirdik bunu Feghouli ile birlikte

Üst Alt