17/18 H:6 | Bursaspor 1-2 Galatasaray | MS | 24 Eylül - Sayfa 129 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:6 | Bursaspor 1-2 Galatasaray | MS | 24 Eylül

Saçma salak postlar atmayın hakem iyiydi diye. Nerenizle izlediniz pozisyonları, 3 el pozisyonuda penaltı net. Hele 1.ve 3.pozisyon dünyanın her yerinde penaltı çalınır. 2.pozisyondada çekilen şut bilerek çarpmıyor evet ama avantaj sağlıyormu ona da bakmak gerek. Ha bana sorarsanız avantaj sağlasın sağlamasın bilerek yapılmayan hiçbir el pozisyonuna penaltı vermem. Ama kural öle değil malesef

Belhanda sol kanatda daha fazla denenebilir. Solda tüm atakları o başlattı ikinci yarı bayağı iyi oynadı.
. . . . Muslera
Mariano maicon serdar lines
. . Ndiaye fernando tolga
. Feghuli. Gomis. Belhanda

Bu sistemi denemeliyiz

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Niece'de genelde sol açık oynadı zaten. Bugün şunu anladım ki bu takım 4-3-3 oynamalı.

Feghouli Gomis Belhanda

Üçlüsü forvette çok iyi...

SM-C9000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hakem olabilecek bütün takdir haklarını bursaya verdi bariz görülen şeyleri çalmak zorunda kaldı en başta penaltı güme gitti ve bir kaç kritik pozisyonda faul kararları bizim aleyhimize takım sakin kaldı ve oyuna gelmedi, biraz akıllı adam ki sinsi çalıyor azcık aptal olsa ateşe atardı kendisini de ama ince doğramacı olduğu ve FENERBAHÇE TARAFTARI olduğu bilinen bir hakemden ne beklenir ki

Ligde hava topu kazanma yüzdeleri:
Galatasaray: %59,5
Malatyaspor: %55,6
Trabzonspor: %55,3
Osmanlıspor: %55,1
Başakşehir: %54,7

bişey eksik eksik diyorum.sol kanat evet o.asamoah gelsin gelmesin...brumayı özlüyorum ben.öyle bi oyuncu alalım asamoah gelse bile.

Üst Alt