17/18 H:6 | Bursaspor 1-2 Galatasaray | MS | 24 Eylül - Sayfa 131 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:6 | Bursaspor 1-2 Galatasaray | MS | 24 Eylül

Hiçbir sistem de mari oyundan çıkmaz bence, adam zaten bek oynamıyor ki rakibi boğmuşsun yasin hamlesini bende gereksiz buluyorum hem çok bencil hemde kurtarıcı diye girmiş olması skandal bir karar bu maç için değil hiç bir maçta girmemeli kupa da bol bol oynarlar selçukla..

Hiçbir sistem de mari oyundan çıkmaz bence, adam zaten bek oynamıyor ki rakibi boğmuşsun yasin hamlesini bende gereksiz buluyorum hem çok bencil hemde kurtarıcı diye girmiş olması skandal bir karar bu maç için değil hiç bir maçta girmemeli kupa da bol bol oynarlar selçukla..

Kupadada zor oynarlar artık grup maçları yok elemeli maçları kaldıramaz bunlar

Kupadada zor oynarlar artık grup maçları yok elemeli maçları kaldıramaz bunlar

İlk turlar zayıf takımlar gelirse oynayabilirler.Kupaya önem veren biriyim fakat şampiyon olacaksak bu sene feda edilebilir yani ben feda etmem ama edene de bir şey diyemem.3 sene üst üste aldık 2014-2015-2016 bir süre almasak tolere edilebilir.Çifte kupa muazzam olur tabi o ayrı konu. :asd:

Zannediyorum tudor iki beki tamamen rakibi anlayamayacagi bir hamle yapmak icin cikardi . Aslinda kismen tuttu

cunku iki bekle surekli orta , kanat su bu denerken , ortada o ortalari yapacak adam kalmayinca orta alanda cogalip sut ortami yaratildi

tolga ve feg in sutlari bekler oyunda iken bir opsiyon degildi , oyle bir yonelim olmuyordu

Çok okuyamadım ama az konuşulan konuların haricinde bir iki kelam etmek gerekirse;

Şans biraz yanımızda olsaydı, "kolay kazanırız" iddiamda haklı olurdum.
Tolga'nın gol vuruşu inanılmaz olsa da zor pozisyondaki kafa vuruşu daha da inanılmazdı.
Adamım Muslera medyayı takip etmiş sanırım. Herkese Sizi yan top diye toplarım mesajı verdi tüm maç boyunca.
Tudor Bey kenardan en çok Belhanda ve Ndiaye ile iletişim kurdu.
Tudor Bey efendisi Galatasaray'dan kazanma alışkanlığına dair bir anlam daha kattı ruhuna ve gecenin en büyük kazananı oldu.

Tam bir dönüm noktası. Çok heyecanlıyım.

Antalya maçındaki anlayışta olursak net bir skorla kaybederiz, umarım ders almışızdır ve hücumu ön planda tutarız.
Cok sevincliyim, resmi olarak sampiyonluk adayiyiz artik.
Tudor hucumu on planda tutma olayini biraz abartti ama neyse, gecmisten ders alip, Selcuk'u sokmamasi bile yeterli :)

Üst Alt