17/18 H:6 | Fenerbahçe 2-1 Beşiktaş | MS | 23 Eylül - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:6 | Fenerbahçe 2-1 Beşiktaş | MS | 23 Eylül

images

Fener yarışa dahil olamaz o yüzden onlar kazansın. Taraftar ile yönetimin ve hocanın barışma şansı yok en ufak hatasında asıp keserler yine, Bjk daha birlikte bunlara göre o yüzden Fener yenerse bizim faydamıza olur bence.

Besiktas havaya girdi mi, puan kaybetmesi daha da zorlasir Fenerbahce´ye göre.

Bence Fenerbahce kazansin, en kötü beraberlik olsun. Ama Besiktas kazanmasin.

Fener taraftarına laf ediyoruz da adamlar görmemiş değil en azından belli bir seviyede saçmalıyorlar en fazla. Beşiktaşlılar ise her kazandıkları maçı CL finali gibi falan görüyorlar.

Ulan 2 yıl öncesine kadar martta maçları izlemeyi bırakan adamlar şimdi ne hikmetse evlerinde digiturk olan, sosyal medyada taraftar gücünü onların ortaya çıkardığını sanan bir camia oldular her yerlerinden görmemişlik akıyor.

Kötü oynayıp 4 haftada bizle aynı puanı aldı Beşiktaş muhtemelen 13 olur bugün ama Fener derbisini alma ihtimalleri pek yok.

Yok,aksine başkan olmasa 2001'de falan da şampiyon olurduk diye düşünüyorum.Ama sen habire dillendiriyorsun bunu şüphe yaratıyor bu durum kafada.

Beni Fenerbahce´liler iyi tanir sarper, ama yozgatli olarak degil de, "Der Weise" olarak tanirlar. Az kelle almadik zamaninda, az can yakmadik. Ve bir gün bir daha kan akitmamaya, yemin ettik. O gün bugün, baltayi tasa vurduk, kellerimizi de topragi gömdük, GSC´de sakin bir aile hayati yasiyoruz.

Beni Fenerbahce´liler iyi tanir sarper, ama yozgatli olarak degil de, "Der Weise" olarak tanirlar. Az kelle almadik zamaninda, az can yakmadik. Ve bir gün bir daha kan akitmamaya, yemin ettik. O gün bugün, baltayi tasa vurduk, kellerimizi de topragi gömdük, GSC´de sakin bir aile hayati yasiyoruz.

GSC'de de Aysalcılarla atışıyorsun.Sakin bir hayatının olduğunu söylemek zor.

Üst Alt