17/18 H:6 | Fenerbahçe 2-1 Beşiktaş | MS | 23 Eylül - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:6 | Fenerbahçe 2-1 Beşiktaş | MS | 23 Eylül

a1j5Oz.jpg

puhahaha ne istiyorsun bu tam 35 Aliağa'dan :asd22:

fener rahat kazanır.
tincerciler zaten tökezleye tökezleye gidiyorlar.
maç kazanabilirler ama bence defans ve kalecisi evlere şenlik.

fener kazanırsa boku yedik

- beşiktaşlılar: hakemler önümüzü kesmeye çalışıyor, fırsat vermeyeceğiz. taçımızı vermediler 5. dakika da.
-fenerliler: biz bitti demeden bitmez, şampiyonuz, 4 yıldız geliyooooo

fener alanyayı yendi diye gaza gelenler var ligin en kötü 5 takımından biri Alanya bu hafta Bjk'yi yenmesi çok zor fenerin ben beraberlik tahmin ediyorum...ayrıca bjknin bu kadrosu sezon sonuna kadar ligi götüremez bence...geçen sezon başakşehire şampiyonluk verme şansları vardı...bu sezon rekabette biz varız o yüzden fb yarışa girmesin bjkden daha tecrübeli kulüp sonuçta

fener alanyayı yendi diye gaza gelenler var ligin en kötü 5 takımından biri Alanya bu hafta Bjk'yi yenmesi çok zor fenerin ben beraberlik tahmin ediyorum...ayrıca bjknin bu kadrosu sezon sonuna kadar ligi götüremez bence...geçen sezon başakşehire şampiyonluk verme şansları vardı...bu sezon rekabette biz varız o yüzden fb yarışa girmesin bjkden daha tecrübeli kulüp sonuçta

katılıyorum sana. alanya leş gibi bir takımdı ve fener karşı anormal açık bir oyun oynadı. normal şartlar altında fener bjk yi yenemez ama aykutun über defansif hamleleriyle beraberlik koparabilir belki. bizim içinde en güzel sonuç bu olur. her ikiside puan kaybetsin. fener lig tecrübesi ve şike faaliyetleri sebebiyle kazanıp havaya girmesin mümkünse.

Son düzenleme:
Şenol Güneş rotasyon yapmayacaktır.Fb'de Valbuena'yı kitlese yeter bizim eski dönemlerdeki halimize benziyorlar Sneijder'i kitleyince bitiyorduk.
Beşiktaş deplasmanlarda bu oyunuyla kolay maç kazanamaz berabere biteceğini düşünüyorum.

Üst Alt