17/18 H:7 | Beşiktaş 2-2 Trabzonspor | MS | 1 Ekim - Sayfa 59 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:7 | Beşiktaş 2-2 Trabzonspor | MS | 1 Ekim

Üst üste iki maçtır yerde yatan adam varken istisnasız topu dışarı atmayıp gol bulmaya çalışıyor fırsatçı şerefsizler.

Bunun twitterda falan videosu konulup her yere konulmalı. Şerefli(!) Beşiktaş'ı üzmeyin! diye.

Bjk yaptigi icin degil ama bu tip yerde yatani gorunce topu disari atmanin oldum olasi sacmalik oldugunu dusunuyorum

o zaman her art niyetle de olsa kendini yere atan oldugunda surekli oyun dursun , boyle bir sey olur mu

o oyuncunun tedaviye ihtiyaci olup olmadiginin kararini oyuncular degil hakem verir , ingilterede de benim gordugum genel uygulama budur

bu yuzden bu davranisi ben yanlis gormuyorum , keske bizimkiler de atmasa disari yatan oldugunda

Bjk yaptigi icin degil ama bu tip yerde yatani gorunce topu disari atmanin oldum olasi sacmalik oldugunu dusunuyorum

o zaman her art niyetle de olsa kendini yere atan oldugunda surekli oyun dursun , boyle bir sey olur mu

o oyuncunun tedaviye ihtiyaci olup olmadiginin kararini oyuncular degil hakem verir , ingilterede de benim gordugum genel uygulama budur

bu yuzden bu davranisi ben yanlis gormuyorum , keske bizimkiler de atmasa disari yatan oldugunda

Öyle veya böyle ülkemizde uygulanan bir şeyi işine gelince uygulayıp işine gelince uygulamamak pek iyi niyetli olmuyor.

İnan bana Bjk ile maçımızda biz böyle bir gol atalım ağlamadıkları merci kalmaz.

Beşiktaş net olarak itici hale gelmiştir. Bunda sindiremedikleri 2 senelik başarının çok büyük etkisi var.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bizim bir son dakika golümüz ve 5 puan fark ile bu hale geliyorlarsa eğer 9-10 puan fark yapsak demek ki birbirlerine yeşillenecek bunlar. O kıvama gelmişler.

Öyle veya böyle ülkemizde uygulanan bir şeyi işine gelince uygulayıp işine gelince uygulamamak pek iyi niyetli olmuyor.

İnan bana Bjk ile maçımızda biz böyle bir gol atalım ağlamadıkları merci kalmaz.

Beşiktaş net olarak itici hale gelmiştir. Bunda sindiremedikleri 2 senelik başarının çok büyük etkisi var.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Dostum bu sacma sey her ulkede oyuncularin inisiyatifi ile yapiliyorsa bizde resmen kural gibi olmus durumda ve yanlis

bunun aksini yapan herkes dogrudur benim gozumde

orada hakem var , o inanip oyunu durdurmuyor sen gidip topu disari atiyorsun . Mac 11 e 10 sekilde zaman zaman devam etmiyor mu ? Orn sakatlik icin sahaya saglik ekibi girdiginde o oyuncu bir sure beklemiyor mu kenarda

e yerde oyuncu varken de oyun 11 e 10 devam edebilir , neden yerde oyuncusu olan bundan avantaj saglasin ki

ya da neden atakta olan takim elindeki atak sansini yok etsin

kafama uymuyor bu , oyun duracaksa hakem durdurur

g.gönül ne şerefizlik yapmış ehh maç bittikten hemen sonra,en az 2-3 maç ceza verilmesi gerekiyo.

Son düzenleme:
Dış saha da zor maçlarda puan kaybının telafisi olur fakat iç saha da puan kayıplarının hiçbir zaman telafisi olmuyor beşiktaş bugün 2 puan kaybetmedi daha fazlasını bıraktı aksine biz son dakika da golü bularak ciddi bir hasardan dönmüş olduk ve rüzgar tamamen tersine döndü

O 1 puani da almamalari gerekliydi 2-2 den sonra

ts 3 istanbul deplasmanindan da 3 puana cok yaklasti

Beşiktaş deplasman da o 1 puanı alsa üzücü bir durum olurdu fakat iç saha avantajıyla 2 puan kaybettiler o kadar takılmamak lazım trabzon da ciddi anlam da 9 puan alabilirdi ama onlar da alanya ve göztepe maçlarında kaybettikleri puanla büyük zarar gördüler şampiyon olmak isteyen içerde bir şekilde rakibini yıkmalı bu sene bize fikstür avantajı diyorlar da asıl fikstür avantajı beşiktaştaydı 7 maçta karabük harici istanbul dışına çıkmadılar

iki şeyi gözardı etmiyelim; BJK 5 puan kaybetti ama bunlar FB ve Trabzona karşı. Biz bunlarla daha oynamadık.(yani belki bizde puan kaybederiz bunlara karşı) Zafer sarhoşu olup konsantrasyonu bozmayalım. İkincisi biz sürekli kazandıkça hele böyle son dakikalarda kazandıkça rakiplerin sinirleri alt-üst olacak. Şampiyonluk için rakibi sadece sahada değil, moral olarak da yenmek hayati derecede önemli.

iki şeyi gözardı etmiyelim; BJK 5 puan kaybetti ama bunlar FB ve Trabzona karşı. Biz bunlarla daha oynamadık.(yani belki bizde puan kaybederiz bunlara karşı) Zafer sarhoşu olup konsantrasyonu bozmayalım. İkincisi biz sürekli kazandıkça hele böyle son dakikalarda kazandıkça rakiplerin sinirleri alt-üst olacak. Şampiyonluk için rakibi sadece sahada değil, moral olarak da yenmek hayati derecede önemli.

Psikolojik açıdan bu farkı yakalamamız önemli zaten.2. yarıdaki Fb-Ts maçlarına çok var.Bu fark erirse Bjk'nin kayıplarının hiçbir anlamı yok.Her bir maç final her bir maçı almalıyız bu yüzden.

Kasimpasa da marizledi renkim

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt