17/18 H:7 | Beşiktaş 2-2 Trabzonspor | MS | 1 Ekim - Sayfa 61 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:7 | Beşiktaş 2-2 Trabzonspor | MS | 1 Ekim

onu mumkun gormuyorum ama 90 puan mertebesi hayal degil . antalya maci olmasa daha net konusurdum insallah hesabim sapmaz

90 puan alabilmen için 34 maçta 28 G 6 B 0 M,29 G 3 B 2 M veya 30 G 0 B 4 M yapman lazım minimum olarak.Neyden bahsettiğinin farkındasın değil mi?En iyimser seçenekte bile sadece 6 maç totalde puan kaybı hakkın var ki hiç yenilgi almayacaksın onda da.Takımın şu an iyi gitmesi,hiç takılmayacağı anlamına gelmez.Net olarak ipsiz sapsız bir ifade kullanıyorsun 90 puan diyerek.

Kırarız kırmayız değil ama kalan 10 maçta 1 m 1 b bekliyor fb maçı dışında hepsi dışarda zaten ilk yarıdan şampiyonluk ilan ederiz 44 puan olursa.

1 inci haftadan sampiyon olunacagi zaten belli oldu , 3 uncu haftada konusulmaya baslandi , hatta demistim ki , cok iyi hatirliyorum , bulurum o postumu , 2-3 hafta sonra iddia oranlarinda da favori basamaga cikariz diye

o da bugun aciklanan oranlarla gercek oldu

90 olmaz 92 olur , 91 olur , 88 olur .. ama o mertebede bitirilmesi gerekir ciddi olunursa

diger yandan 10 macta 8 galibiyeti ben asiri aman aman bir imkansizlik olarak gormuyorum , 1 beraberlik 1 maglubiyet olmaz da 3 beraberlik olur , 2 yenilgi olur , orasini bilemem ama 5-6 puan kaybi az veya fazla degil , olculu konustum

antalya puan kaybi hesapta yoktu , o gereksiz oldu , belki ondan hesap sasabilir yoksa zaten sampiyonluk cepte bir sezonu tiyatro gibi izliyoruz bu yil

2.7-2.8 ortalamamız vardı sanırım.
sol kanadımız çok akmamasına rağmen, devre arası asamoah gelirse 80-90ı buluruz bence

Böyle iyi başlayıp da tökezlediğimiz birsürü sezon var.Tökezlemesek bile her maç 2-3 gol atamayız,illa ki gol atamadığımız veya 1-0'a yatmak zorunda olduğumuz maçlar da olacak.Terim'li estirdiğimiz dönemlerde bile 70 golü göremedik.Bu koşullar altında 75 gol,77-78 puan gayet ideal bir sonuç olur benim açımdan.Ayakların yere basmasında fayda var.

1 inci haftadan sampiyon olunacagi zaten belli oldu , 3 uncu haftada konusulmaya baslandi , hatta demistim ki , cok iyi hatirliyorum , bulurum o postumu , 2-3 hafta sonra iddia oranlarinda da favori basamaga cikariz diye

o da bugun aciklanan oranlarla gercek oldu

90 olmaz 92 olur , 91 olur , 88 olur .. ama o mertebede bitirilmesi gerekir ciddi olunursa

diger yandan 10 macta 8 galibiyeti ben asiri aman aman bir imkansizlik olarak gormuyorum , 1 beraberlik 1 maglubiyet olmaz da 3 beraberlik olur , 2 yenilgi olur , orasini bilemem ama 5-6 puan kaybi az veya fazla degil , olculu konustum

antalya puan kaybi hesapta yoktu , o gereksiz oldu , belki ondan hesap sasabilir yoksa zaten sampiyonluk cepte bir sezonu tiyatro gibi izliyoruz bu yil

Bizim ülkede sadece saha içine bakılmaz futbolda o yüzden şaşar senin tahminler oynanan oyuna vs bakarsak bende şampiyonuz derim ama kazın ayağı öyle değil.

80 puan bile zor bence ama 90 olursa kutlarım seni favoriye ekliyorum mesajını.

devre arası asamoah gelirse bence de değil yahut da oyun kurucu bir sol kanat takviyesi ile de olabilecek bir durum.
tek sıkıntımız şu an alternatifi olmayan bölgeler, belhanda-fernando-maicon gibi. sakatlık da vurabilir

Ben bu hesabi yaparken normal sartlar altinda rakiplere bakiyorum , sahaya cikan 11 leri kiyasliyorum , zaten her macta kazanmasi gereken taraf GS , su ana kadar 2 puan kaybetmis , uzerine daha da 10 puan yani cift haneli puan kaybi da kredi veriyorum

bu da sakatlikmis , bir macta hakem seyirci faktoru , bir mac kacan goller filan diyorum .

ciddi olunursa ,her macta her topun kiymeti bilinirse dedigim gibi 90 olmaz 89 olur 88 olur ama olur

Veya su olabilir , 34 macta 90 puan kac ortalama oluyor , yaklasik 2,65 ediyor

Bunu atiyorum 24 uncu haftaya tasiyip 2,65 in karsiligi olan 63-64 puana cikarirsin , arkaya baktiginda rakipler uzaklasmistir ,serersin , o zaman 80 olur .. ama kiyasiya giden bir ligde her maca ciddi ve kazanmaya kitlenmis cikarsan bu rakamlar surpriz olmaz

bu ligde bjk 85 puan aldi , fb 103 gol atti , daha 3 sene evvel fb nisanda 10 puan fark yapti rakiplerine ... bu ornekleri gorunce neden hedef kuculteyim ki

78 puan ile sampiyon olunursa da olur sampiyonluktur en nihayetinde , ama bu ancak garantileyip salma seklinde ise kabul edilebilir , cunku 102 de 78 demek , 24 puan kaybi demek

24 puan kaybi bu takima cok cok fazla .

Üst Alt