17/18 H:7 | Galatasaray 3-2 Karabükspor | MS | 30 Eylül - Sayfa 114 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:7 | Galatasaray 3-2 Karabükspor | MS | 30 Eylül

Haklılar 4 den aşağı atınca bizde kötü oynadık sayıyoruz
Kayseri'ye 4 attığımız maçta maç 1-1 e gelince kayserili oyuncuların suratında ki o hırs acayipti, zorladılar yenmek için uğraştılar olmadı güçleri yetmedi.

Küme düşer dediler kayseri 2.sırada bizden başka takıma yenilmedi. Teknik direktörü bile şok oldu maç sonu o kadar takımına güveniyodu.

Galatasaray bu sene çok başka tırstıkları için her maç küme düşme adayı oluyo takımlar

TapaTalK

Bence en iyi oynadığımız maçtı. Tek sıkıntı motivasyonel sebeplerden gelemeyen üçüncü dördüncü beşinci goldü. Takım oturmaya başlıyor diyebiliriz artık.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kayseri'ye 4 attığımız maçta maç 1-1 e gelince kayserili oyuncuların suratında ki o hırs acayipti, zorladılar yenmek için uğraştılar olmadı güçleri yetmedi.

Küme düşer dediler kayseri 2.sırada bizden başka takıma yenilmedi. Teknik direktörü bile şok oldu maç sonu o kadar takımına güveniyodu.

Galatasaray bu sene çok başka tırstıkları için her maç küme düşme adayı oluyo takımlar

TapaTalK

2 - 2 olduğunda 3 ü atıcağımıza emindim bu takım bana o inancı veriyo dk 90 + 5 de olsa o golü atıcaktık rakiplerinde yapıcak bişeyi yok kendilerini avutuyolar anca kolay takımlarla oynuyolar vs diyerek bu takım arenada derbi vermez dışardada en kötü beraberlik alır onlar boş konuşmaya devam etsin anadolu takımlarına karşı bu hırsla oynayan takım derbide nasıl oynar onlar düşünsün.

2 - 2 olduğunda 3 ü atıcağımıza emindim bu takım bana o inancı veriyo dk 90 + 5 de olsa o golü atıcaktık rakiplerinde yapıcak bişeyi yok kendilerini avutuyolar anca kolay takımlarla oynuyolar vs diyerek bu takım arenada derbi vermez dışardada en kötü beraberlik alır onlar boş konuşmaya devam etsin anadolu takımlarına karşı bu hırsla oynayan takım derbide nasıl oynar onlar düşünsün.

Karabük neyse de şu Sivas,Kayseri falan Fb'den de Bjk'den de puan alır hakem devreye girmezse.

Şu an zorlu periyoda giriyo dedikleri maçlar

Konya deplasman - taraftarı yok galibiyet alırız

Fener derbisi - içerde 50 bin kişiyle fener balı devreye girmezse alırız

Başakşehir - başak düşüşte

Bir tek zor 2 deplasman var

Trabzon ve bjk

Bu iki maçta yenilmeden dönersek yüzde 95 şampiyonuz

TapaTalK

Maç bitti 3-2

Medyadaki yorumları okumadım. Takımı olumsuz eleştirmiş olabilirler. Kim ne dedi umurumda değil. Çok güzel oynayan bir takım vardı sahada. Karabük de bayağı baskılı ve etkili oynamış. Tempoyu düşürmediler. Maç öncesi yerin dibine sokulan Karabük’ü göremedim.

Çok pozisyona girdik ama golleri bulamadık. Bu bizi biraz paniğe soktu ama hırslandırdı. Maicon un son dakika golü ve seyircinin tepkisi muazzamdı. Samimi söylüyorum tekrarını izlemiş olmama rağmen gözlerim doldu izlerken. Müthişti.

Bir kaç bireysel hata dışında eleştirilecek tek şey öne 3-2 öne geçtikten sonra panikle oynadık. Geri kalan 4 dakika boyunca sadece Karabük pozisyona girdi.

Trabzon ve bjk

TapaTalK

10 + puan aldık mı bu 5 maçtan iş tamam 2.yarı fb maçı dışında zor maçlar içerde basar geçeriz farkı açıp ilerleriz.

Maç bitti 3-2

Medyadaki yorumları okumadım. Takımı olumsuz eleştirmiş olabilirler. Kim ne dedi umurumda değil. Çok güzel oynayan bir takım vardı sahada. Karabük de bayağı baskılı ve etkili oynamış. Tempoyu düşürmediler. Maç öncesi yerin dibine sokulan Karabük’ü göremedim.

Çok pozisyona girdik ama golleri bulamadık. Bu bizi biraz paniğe soktu ama hırslandırdı. Maicon un son dakika golü ve seyircinin tepkisi muazzamdı. Samimi söylüyorum tekrarını izlemiş olmama rağmen gözlerim doldu izlerken. Müthişti.

Bir kaç bireysel hata dışında eleştirilecek tek şey öne 3-2 öne geçtikten sonra panikle oynadık. Geri kalan 4 dakika boyunca sadece Karabük pozisyona girdi.

Maç boyunca gerideydiler neredeyse,ondan oynamak zorunda kaldılar.Maçın tamamını izleyenler görmüştür 1-0 olana kadar taçları falan hep geç kullandılar,sürekli yere attılar kendilerini oyunu soğutmak için her şeyi yaptılar.1-0'dan sonra açılmaya başladılar.

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız :) - - -

Havadan değil önce ki paşa maçıda 41 bindi hava çok güzeldi o maçta

40 bin üzeri her seyirci sayısı iyi bence.

daha nolsun ligin hepi topu bu zaten:)

Trabzon ve bjk

TapaTalK

Bazen skor her seyi yansitmaz , bursada rahat kazaniriz , karabuk maci 3-5 olur diyenlere laf atmayin ..

bakin bursa macinda verilmeyen 3 hadi 2 diyelim penalti var , kacan ve bloke edilen tonla gol pozisyonu var ve 2-1 bitti mac , o maci cok rahat kazanacagimizi ve kazanmayi hakettigimizi herkes kabul etti , kimse sans demedi ...

bu mac 3-2 zorlu gorunebilir , ama allah askina ilk gol ve hatta 1-2 de kacan orta sahadaki bireysel hatalarin laubali sonuclari , ikinci gol olmayan bir penalti ... peki GS bu macta kac gol kacirdi , kac olurdu bu mac ? 5 yeterli mi ? 6 diyebilir miyiz, deriz !

yani macin akisi zor gosteriyor ama oyle degil .

bir sonraki mac konyayi 5 ler telafi ederiz

Üst Alt