17/18 H:7 | Galatasaray 3-2 Karabükspor | MS | 30 Eylül - Sayfa 115 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 H:7 | Galatasaray 3-2 Karabükspor | MS | 30 Eylül

Havadan tahmin etmek zor olmuyo

Yağışlı bi havada 50 bin olmaz hiç bi zaman

Takım iyi giderse ve hava iyiyse normal maçlar 42-44 bin arası

Derbiler 47 - 48 bin arası

TapaTalK

Stadın yeri ve giriş çıkış biraz kolay olsa daha fazla da kişi olur ama hala giriş çıkışlar resmen eziyet. Bu çile bitene kadar 3-5 sene daha geçecek anlaşılan.

Dünkü maçta esas sıkıntı kimse vurmadı topa herkes birbirine bıraktı resmen ve dönen toplarda kontra yedik. Gomis'in tek başına gevelediği kaç tane top var. Rodri, Belhanda, Fegho da net pozisyonlarda vurmadılar. Biraz daha skor düşünmeliler tamam kimse bencillik yapmıyor ama bu iş böyle olmaz.

Bir de mesela gol olmuyor bir türlü o an ateşleyici güce ihtiyaç var yenilen gol dışında bu oyun içi bir oyuncunun hareketleri olabilir, hoca olabilir, taraftar olabilir. Dün bu etki anca golden sonra oldu.

Dünkü maçta esas sıkıntı kimse vurmadı topa herkes birbirine bıraktı resmen ve dönen toplarda kontra yedik. Gomis'in tek başına gevelediği kaç tane top var. Rodri, Belhanda, Fegho da net pozisyonlarda vurmadılar. Biraz daha skor düşünmeliler tamam kimse bencillik yapmıyor ama bu iş böyle olmaz.

Bir de mesela gol olmuyor bir türlü o an ateşleyici güce ihtiyaç var yenilen gol dışında bu oyun içi bir oyuncunun hareketleri olabilir, hoca olabilir, taraftar olabilir. Dün bu etki anca golden sonra oldu.
Ceza sahasına girip 3-4 pas yapmaya çalıştık bir keresinde.

Stadın yeri ve giriş çıkış biraz kolay olsa daha fazla da kişi olur ama hala giriş çıkışlar resmen eziyet. Bu çile bitene kadar 3-5 sene daha geçecek anlaşılan.
Mecidiyeköy'de böyle büyük arazi olsa 60 bin kişiye oynasak yine dolar.
Yer talihsizlik demiyim çevresi yine doluyo canlanacak seyrantepe bir kaç seneye ama mecidiyeköy'ün yerini tutmaz.

Nasıl kadıköy'ün ve dolmabahçe'nin yerini tutmayacağı gibi

Şimdi maça giderken bu iki takımın taraftarı ne yapıyo ;

Birisi Beşiktaş'tan stada 10 dakikaya marşlar eşliğinde yürüyo, öncesinde o çevreye 5 dakika uzaklıkta mekanlarda içerek keyif alarak

Diğeri kadıköy meydanda tezauratlar eşliğinde yürüyerek stada gidiyo. Tam bir mabed

Bizim öyle imkanımız yok
İnsanlar mecidiyeköy'de oturuyo sohbet ediyo maç havasına giriyo sonra metrolara.
Talihsizlik ama yapıcak bişey yok

TapaTalK

Takımda , taraftarda 3.gol gelmeyince uyumaya başladı golü yemeseydik öyle giderdi golü yiyince kendimize geldik , ama dediğin gibi müsait pozisyonlarda vurmuyolar pas atmaya çalışıyolar kimse sana niye vurdun demez çak gitsin ceza sahası içinde gereksiz gereksiz hareketler işimizi kendimiz zora soktuk diyebiliriz.

bundan sonra böyle bi aptallık yapmazlar herhalde.gomis tabiki gol atsın ama gomise gol attırmaya calışmak onu gol kralı yapmak gibi algılıyorum ben.takım için atacaklar golleri.gomisin gol krallıgı çok gereksiz ve önemsiz bişey şu safhada.

cezasahasında paslaştıkları bi an vardı..mariano getirmiş topu orda.fernando feghouliye o belhandaya o fernandoya fernando gomise atıyo...böyle bi salaklık olamaz.fernando vuracak artık orda...

Takımda , taraftarda 3.gol gelmeyince uyumaya başladı golü yemeseydik öyle giderdi golü yiyince kendimize geldik , ama dediğin gibi müsait pozisyonlarda vurmuyolar pas atmaya çalışıyolar kimse sana niye vurdun demez çak gitsin ceza sahası içinde gereksiz gereksiz hareketler işimizi kendimiz zora soktuk diyebiliriz.
Aslında taraftar denedi bir şeyler ama etki etmedi. Gol olmadıkça hayal kırıklığo oluyor çünkü.

Biraz laubalileştik dün statta öyle gözüktü tvden de geniş özete bakıcam bence bayağı bayağı pozisyonu vurmamaktan harcadık çoğu da netti.

Ben olaylara pozitif bakiyorum , 2-0 dan kendi sahada ligin 5 puanli takimina 2-2 ye yakalanmak seklinde de bakilabilir ama ben su sekilde dusunuyorum

5 dakikalik bir maci kazandi takim . 85 ti baslama vurusu yapilirken 90 da mac 1-0 olmustu bile .. Bu da laubaliligin gerektiginde nasil buyuk bir guce de donusturulebildigini gosterdi

Simdi isi psikolojik olarak o laubaliligi hic denkleme koymamak sekline getirmek de teknik ekibin gorevi

Beşiktaş maçı dışında zor olacağını sanmıyorum. Tinerci arkadaşların baskısı oyuna etki edecektir.
Vodafone'da ki maç daha kolay geçer trabzon deplasmanına göre. Hem takım seyahat etmiyo istanbul'da kalıyo hemde burda 2.500 taraftar yerini alıyo takım yalnız kalmıyo.
Ama trabzonda öyle değil taraftarda fazla olmuyo orası tam deplasman

TapaTalK

bundan sonra böyle bi aptallık yapmazlar herhalde.gomis tabiki gol atsın ama gomise gol attırmaya calışmak onu gol kralı yapmak gibi algılıyorum ben.takım için atacaklar golleri.gomisin gol krallıgı çok gereksiz ve önemsiz bişey şu safhada.

cezasahasında paslaştıkları bi an vardı..mariano getirmiş topu orda.fernando feghouliye o belhandaya o fernandoya fernando gomise atıyo...böyle bi salaklık olamaz.fernando vuracak artık orda...
Gomis stoper gibi çıkardı o topu bir de kaleye vuramayınca :asd:

Aslında taraftar denedi bir şeyler ama etki etmedi. Gol olmadıkça hayal kırıklığo oluyor çünkü.

Biraz laubalileştik dün statta öyle gözüktü tvden de geniş özete bakıcam bence bayağı bayağı pozisyonu vurmamaktan harcadık çoğu da netti.

Müsait pozisyonlarda vurmayınca taraftarda çıldırıyo destek azalıyo haliyle 3.gol gelseydi 4 de gelirdi o havayla bi daha böyle olmaz inş gerçekten çok saçmaydı bu maç.

enbüyük eksikliğimiz hocaın oyun içi mdahaleleri gibi şimdilik, oyuncu değişikliği yamdana maç içi varyasyn hiç denemiyoruz belhanda garry, ndiaye, feg ile farklı varyoslanları denememiz gerekli maç içinde

Simdi bana ne dense haktir ama su takimda ,ozellikle dunku macta bir sneijder olsaydi , aynen 2-3 sene evvelki bolca 4 gollu biten maclar gibi coktan fisi cekerdik . Takimda sneijderin kalmasini istemezdim bu ayri , degisen bir fikrim yok ama sneijder kalsa ya da sneijder gibi bir pasor adam olsa is buralara gelmezdi

belhanda kendisinden beklenenden cok uzak , cunku o adam sadece top cambazi , oyle super zeki ,yetenekli filan bir adam degil , ama adam ndiaye gibi mucadele ediyor , belki belhandayi takimdan cikarsan cok gucten de dusebiliriz kestiremiyorum

feguli de yumusak oyuncu , belhanda bu eksikleri kapatiyor , faul yapiyor , faul aliyor , ama oyle topuk pasi , tekte tiklama vs onun harci degil , 1 kere becerir 10 unda kaptirir

su macta araya net toplar birakan bir adam olsaydi bunca hucum sacmalamasina ragmen gol manyagi olurdu karabuk

Bizi en çok zorlayan rakipti defansif olarak ama ona rağmen azıcık ciddi olsalar bizimkiler bitiş noktasında 6-7 olurdu. Galatasaray'ı rakipler çözmeye başlıyor sanırım falan deniyor da ilginç şekilde :)

Simdi bana ne dense haktir ama su takimda ,ozellikle dunku macta bir sneijder olsaydi , aynen 2-3 sene evvelki bolca 4 gollu biten maclar gibi coktan fisi cekerdik . Takimda sneijderin kalmasini istemezdim bu ayri , degisen bir fikrim yok ama sneijder kalsa ya da sneijder gibi bir pasor adam olsa is buralara gelmezdi

belhanda kendisinden beklenenden cok uzak , cunku o adam sadece top cambazi , oyle super zeki ,yetenekli filan bir adam degil , ama adam ndiaye gibi mucadele ediyor , belki belhandayi takimdan cikarsan cok gucten de dusebiliriz kestiremiyorum

feguli de yumusak oyuncu , belhanda bu eksikleri kapatiyor , faul yapiyor , faul aliyor , ama oyle topuk pasi , tekte tiklama vs onun harci degil , 1 kere becerir 10 unda kaptirir

su macta araya net toplar birakan bir adam olsaydi bunca hucum sacmalamasina ragmen gol manyagi olurdu karabuk

sneıjder olsaydı 10 kişi oynardık.
nice'ta bile kadroya giremiyor

Ulan ne sneijdermiş be anasını satayım. Adamın götü başı yağ bağlamış, yerden kıçını kaldıramıyor hala sneijder olsa şöyle olur böyle. Sneijder olsa ne olur biliyor musunuz? Ayağına top aldığı anda döndürmezler, dönmeyi bırak pas bile attırmazlar. Sizin o hatıralarınızdaki sneijder 3 sene öncede kaldı artık anlayın. Şu anki sneijder emekli futbolcu kıvamındaki bir adam. Emre Belözoğlu gibi bir fiziksel kapasiteye sahip değil.

F8331 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt