17/18 I Grubu M:1 | Marsilya 1-0 Konyaspor | MS | 14 Eylül | Tivibu Spor 2 - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 I Grubu M:1 | Marsilya 1-0 Konyaspor | MS | 14 Eylül | Tivibu Spor 2

DJtYBqqXkAArPAK.jpg

Marsilya'nin kadro olarak bizden alt kalir yani yok ama bok gibi futbol oynuyorlar

Basinda da kariyerli bir hoca var,rudi garcia.

Biz ise lider takimin hocasini yerden yere vuruyoruz,bazen cok abartiyoruz bence

Marsilya'nin kadro olarak bizden alt kalir yani yok ama bok gibi futbol oynuyorlar

Basinda da kariyerli bir hoca var,rudi garcia.

Biz ise lider takimin hocasini yerden yere vuruyoruz,bazen cok abartiyoruz bence
Yahu Arda, mesela bir insan sana karşı devamlı aynı hatayı yapsa ve bu sana zarar verse tepki koymazmısın? Tudoru geçen sezon eleştirenler ilk üç maç sonrası bile zorlu maçları bekleyelim dedi. Ne yazık ki zorlu bir maçta Tudor yine aynı hatayı yaptı. Bu endişe verici bir durum, kaçıncı sefer yaptığına göre hata olarak görmüyor, bu daha da endişelendiriyor. Marsilya şu kadrosu ile Fransa'da şampiyon olamasa kimse bişey demez, çünkü rakiplerinden çok aşağıda.

MHA-L29 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Son düzenleme:
Türk takımlarımızın en büyük sorunu nedir futbolda soran olursa... Duran toplar dersiniz. Bildim bileli aynı durum

Yahu Arda, mesela bir insan sana karşı devamlı aynı hatayı yapsa ve bu sana zarar verse tepki koymazmısın? Tudoru geçen sezon eleştirenler ilk üç maç sonrası bile zorlu maçları bekleyelim dedi. Ne yazık ki zorlu bir maçta Tudor yine aynı hatayı yaptı. Bu endişe verici bir durum, kaçıncı sefer yaptığına göre hata olarak görmüyor, bu daha da endişelendiriyor.

Herseye de atlama yaw illa engelleyelim mi

Ben mesajimda ne bir hatadan bahsettim nede baska birsey

Lider takimiz,zaman vermek lazim abartmamak lazim dedim konuyu farkli yerlere cekiyorsun

Mancini'ye hocam cekenler ki Mancini'nin oyuncu degisiklikler tudor'un yaninda rezildi(drogba-ceyhun) sirf Sneijder'i gönderdi diye art niyetli yaklasiyorlar zaman tanimiyorlar

Stad bombos.

Ulan madem önemsemiyorsunuz avrupa ligini, neden sezon boyu bi tarafinizi yirtiyorsunuz üst siralarda yer almak icin. Sanki PSG nin Monaconun Lyonun oldugu ligde CL'ye gidecekler. Ayar oluyorum böyle takimlara. Aynisi ingilizler icin de gecerli. Adamlar Avrupa Ligi macina 3. takimla falan cikiyorlar. Arena da olsa su mac full cekerdi. Gidip östersunds gibi takima elendik anasini satayim.

Gesendet von iPhone mit GSCimbom Forum

Herseye de atlama yaw illa engelleyelim mi

Ben mesajimda ne bir hatadan bahsettim nede baska birsey

Lider takimiz,zaman vermek lazim abartmamak lazim dedim konuyu farkli yerlere cekiyorsun

Mancini'ye hocam cekenler ki Mancini'nin oyuncu degisiklikler tudor'un yaninda rezildi(drogba-ceyhun) sirf Sneijder'i gönderdi diye art niyetli yaklasiyorlar zaman tanimiyorlar
Engelleyecek seviyede rahatsızlık verdimse özür dilerim, böyle bir niyetim yoktu. Burası Forum sohbet olsun, torba dolsun. Tabi yine engellemek istiyorsan buyur et, canın sağolsun.

Herkes güvenmek istiyor, sonuçta bu adam Galatasarayın başarısı için uğraşıyor ama işte adam başımıza geçtiğinden beri yaptığı can alıcı hatadan ders çıkarmaması can sıkıyor.

Son düzenleme:
Stad bombos.

Ulan madem önemsemiyorsunuz avrupa ligini, neden sezon boyu bi tarafinizi yirtiyorsunuz üst siralarda yer almak icin. Sanki PSG nin Monaconun Lyonun oldugu ligde CL'ye gidecekler. Ayar oluyorum böyle takimlara. Aynisi ingilizler icin de gecerli. Adamlar Avrupa Ligi macina 3. takimla falan cikiyorlar. Arena da olsa su mac full cekerdi. Gidip östersunds gibi takima elendik anasini satayim.

Gesendet von iPhone mit GSCimbom Forum

Marsilya taraftarı her maç 50 bin çeker. Bu maç protesto var tribünde yazıyor başkanın ve rudi garcianin taktikleri gibi burası da boş yazmışlar

Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk

Üst Alt