17/18 I Grubu M:1 | Marsilya 1-0 Konyaspor | MS | 14 Eylül | Tivibu Spor 2 - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 I Grubu M:1 | Marsilya 1-0 Konyaspor | MS | 14 Eylül | Tivibu Spor 2

Vallahi bu zorya feneri tokatlamıştı gruplarda. Östersundsa helal olsun. Adamlar her türlü fırsatı en iyi şekilde değerlendirdi. Turnuvaya renk katıyorlar.

Östersundsu elemek için yetersiz değildi. Adamlar İstanbul'da ki maçta biraz üstlerine doğru koşunca bile topa allah ne verdiyse vuruyorlardı. Üstelik yeni transferlerin üçü kadrodaydı ve Belhandanın sakatlığı dışında takım ile ilk kampı geçirdiler.

MHA-L29 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Orta sahamız aynıydı önemli olan da bu.Şu kadro Östersunds'u içerde dışarda 3 atarak eler misal.

Östersundsu elemek için yetersiz değildi. Adamlar İstanbul'da ki maçta biraz üstlerine doğru koşunca bile topa allah ne verdiyse vuruyorlardı. Üstelik yeni transferlerin üçü kadrodaydı ve Belhandanın sakatlığı dışında takım ile ilk kampı geçirdiler.

o günkü tranferlerin %30 u ancak bitmiş salt kadro kondisyonu tam vaziyetde olsa sadece gomis elerdi belki. ama hem eksik kadro hem oturmamış kondisyon hemde ciddiyetsiz bir kaç futbolcu yüzünden elendik şunu da kabul edelim ki östersunds da hiç öyle boş bir takım değil boş diyen arkadaşın takımını m.gladbak mıdır nedir içeride dışarı da yense şaşırmazdım ki yenedebilir.

Son düzenleme:
Ben herkes kuraya gülerken nöbette bunlar İsveç Kupasını kazanmış, bizim mevcut kadroyu elerler bence demiştim. Cidden o kadro kolay kolay herhangi bir takımı eleyemezdi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

o günkü tranferlerin %30 u ancak bitmiş salt kadro kondisyonu tam vaziyetde olsa sadece gomis elerdi belki. ama hem eksik kadro hem oturmamış kondisyon hemde ciddiyetsiz bir kaç futbolcu yüzünden elendik şunu da kabul edelim ki östersunds da hiç öyle boş bir takım değil boş diyen arkadaşın takımını m.gladbak mıdır nedir içeride dışarı da yense şaşırmazdım ki yenedebilir.
Ozan ben bunlardan bahsetmiyorum ki. İstanbulda ki maçta adamlar korkuyordu yahu, böyle bir rakip ile oynadık. Ben aklıma geldikçe buna sinirleniyorum. Daha gözümün önünden gitmiyor adamlar kaç tane pozisyonda kendi sahalarında top çevirip vakit öldüreceklerine korkularına topu dan diye ileri vuruyordu.

Kondisyon olarak kesinlikle değildi.Kalite olayı da tartışılır.Selçuk-Tolga'nın herhangi bir takımı domine edeceğini pek düşünmüyorum açıkçası.
Fikirlerinize saygı duyuyorum hepinizin ama ben şahsen katılmıyorum. Bu elenmenin benim nazarımda bir mazereti yok. Neyse oldu bitti zaten, yapacak bir şey yok artık. Yazık oldu, Avrupasız sezonda bişeyler eksik oluyor benim için , hele böyle bir Kadro ile. Baktığımız zaman bir Konyaspor bile Marsilya gibi bir takımı zorluyor ama adamlar bir şekilde fişi çekmesini biliyor, tabi birazda şansın yardımı ile.

Son düzenleme:
Fikirlerinize saygı duyuyorum hepinizin ama ben şahsen katılmıyorum. Bu elenmenin benim nazarımda bir mazereti yok. Neyse oldu bitti zaten, yapacak bir şey yok artık. Yazık oldu, Avrupasız sezonda bişeyler eksik oluyor benim için , hele böyle bir Kadro ile.

Tudor için yok.Bunu kendisi ileri sürse o zaman haklı olurdun.Ama taraftar olarak bence böyle böyle yani bu inkar edilemez.

Üst Alt