17/18 Son 16 M:1 | Bayern Münih 5-0 Beşiktaş | MS | 20 Şubat | TRT 1 - Sayfa 76 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
407786_oac42.jpg

İyi geceler

maç rahat 7-8 olurdu pepe tek başına kafa toplarını alarak direndi yoksa 2-3 tane kafa golü garanti atarlardı. öte yandan maça robben tolisso ile başlasaydı yine 7-8 olabilirdi. ilk yarıyı resmen uyuyarak geçirdi bayern

Cidden Vagner Love övenler var. Adam çöp beyler. Dün de topu ayağında eveleyip gevelemekten başka bir şey yapmadı. İlk 30 dakika harici kayboldu. Beğenmediğimiz Cenk’in büyük ihtimalle atacağı golü tribünlere yolladı. Sahiden ben mi göremedim Love’ın mükemmel oyununu yoksa troll mü?

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Artık kendi takımımıza bakma zamanı. Diyelim ki şampiyon olduk. Açıkçası bu kadroyla ( yedek kulübesi dahil ) şampiyonlar ligine gitmek istemem. Görüyorsunuz işte James sakatlanıyor Robben giriyor. Bizde Garry olmasa giren Yasin. Tamam Bayern ile kıyaslamıyorum ama bir Dortmund, Tottenham, Napoli seviyesine çıkabilmek için bile çok kaliteli oyuncular almamız gerekiyor. Bu mali yapı ile bu tarz transferler mümkün değil. Valla iki ucu sıkıntılı değnek.
Oyun tarzımızı da, sistemimizi de oturtmamız gerekiyor artık. Son olarak ben bundan sonra hiçbir Türk takımının son iki senede Beşiktaş’ın çektiği kadar ballı kuralar çekebileceğine de inanmıyorum. Hayırlısı ne ise o olsun hakkımızda.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt