17/18 Son 16 M:2 | Tottenham 1-2 Juventus | MS | 7 Mart | Tivibu Spor 2 - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

17/18 Son 16 M:2 | Tottenham 1-2 Juventus | MS | 7 Mart | Tivibu Spor 2

Chiellini 'yi defalarca Messi-Ronaldo-Suárez-Neymar gibi adamları paramparça ederken gördük

Ama ilk defa bir forvet karşısında bu kadar zor duruma düştüğünü görüyorum helal olsun Kane 'e ...

Tottenham çok hızlı atağa çıkıyor, çok zevkli futbol oynuyor. Çeyrek finalde 3 İngiliz takımı olacak gibi. Eşleşmeler güzel olacaktır.

Juventus çok iyi defans takımı ama bu sene Serie A'da bile gol yollarında eksikler.

Artık Tottenham'ın gol atmadan 2 gol yemesi mucize. MCity,Liverpool,Tottenham ve olursa Chelsea,ManU.

Bana göre Chelsea zor ama ManU geçer. 8 takımın 4 tanesi İngiliz olacak gibi. Büyük iş. Daha önce oldu mu acaba?

İngilizler son 5-6 senedir Avrupa kupalarında çok sönüktü. Sanırım iki sezon önce çeyrek finale kalan takımları bile yoktu. Geçen sene de sadece Leicester kalmıştı.

O İngiltere bu sene bana göre en az 4 takımını çeyrek finale soktu, bir sürpriz olursa 5 takımla bile girebilir. Yayın geliri en büyük sebebi tabiki. Bu gidişle bu her sene böyle olacak.

Diğer liglerle çok ciddi gelir farkı var. Juventus gibi takım bile İngiltere 4.sü karşısında ezilmiş durumda.

Tottenham inşallah eler Juve'yi

Bu yıl ingiliz takımları uzun zaman sonra Cl'ye ağırlığını koydu. Chelsea sürpriz yapıp Barca'yı elemezse çeyrek finalde 4 İngiliz takımı olacak.

VTR-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt