17/18 YF M:1 | Akhisarspor 1-2 Galatasaray | MS | 27 Şubat | A Spor - Sayfa 40 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Akhisar'ın yeni stadında ilk mağlubiyeti :p

adettendir

images

Bende saydığın 3 adam hakkında sezon başı oldukça negatif görüşlere sahiptim ve bu performansları beklemiyordum doğrusunu istersen. Ancak yanılttıklarını kabul etmek lazım, yanıldığını kabul etmek eziklik değil erdemliktir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aynen. Yok farkli görüşlere sahip olmak kötü birşey degil. Sen de yanilabilirsin, ben de yanilabilirim. Bunu yapmak yerine inadina topçuyu kötülemek asil ezikliktir.

Geçen sezondan beri kupa'da ki deplasman maçı performansını ligde niye sergileyemiyoruz hayret verici.
Takımlar nerdeyse aynı takımlar ancak kupa maçında yedeklerle bile olsa deplasmanda çok rahat oynuyoruz buna rağmen bir şekilde galip geliyoruz.
Aynı mantıkla ligde de deplasmanları bu şekilde oynamalıyız.

Adam gibi futbol izlemek için,
Hemen şimdi futbolu bilen Alman hoca!

Geçen sezondan beri kupa'da ki deplasman maçı performansını ligde niye sergileyemiyoruz hayret verici.
Takımlar nerdeyse aynı takımlar ancak kupa maçında yedeklerle bile olsa deplasmanda çok rahat oynuyoruz buna rağmen bir şekilde galip geliyoruz.
Aynı mantıkla ligde de deplasmanları bu şekilde oynamalıyız.

Adam gibi futbol izlemek için,
Hemen şimdi futbolu bilen Alman hoca!

Bu maç Akhisar 1-1 dezavantajlı skor, çıkıp atmalıyız ki arenada ufak bile olsa bir şansımız olsun diye ileride oynamaya çalıştı. Nitekim geride çok boşluk verdi ve golde o boşluklardan gelen pozisyonların birinde oluşan korner sonucu geldi. Lig maçında ayni skor olsa Akhisar ölümüne kapanır ve atmakta zorlanırdık. Fark bu bence

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hocanın da dediği gibi oyun olarak olmasada sonuç olarak keyifli bir maç oldu.
Kupa finali ile birlikte
önümüzde 12 tane final gibi maç var.
Umarım mayıs ayında 3 sezon olduğu gibi sezonu duble yaparak kapatırız.

Bu şuursuzca eleştirileri okumaktan bıktım, moda olmuş. Lideriz ama delicesine eleştiri yağmuruna tutuluyoruz.

Finale gidiyoruz ama hâla hoca iş bilmiyor.

Bu arkadaşlar normal şartlarda Barcelona futbolu izliyor galiba
Bizim şu maçta oynadığımız futbolu fenerbahçe ligde 23 maçtır oynuyor ve 44 puanla şampiyonluk yarışında bir de olaya böyle bakmak lazım.

şu pozisyonda ofsayta düşmeyi beceren takıma çok profesyonel dememek lazım aslında. hiçbirsey yapmadan finale kadar gitmemize de ft'in etkisine bağlıyorum biraz. yoksa mümkün değil yaw.

DXGot3vX4AIBNmD.jpg

Evet anladık.Linnes harikalar yaratıyor o yüzden oynuyor.
Linnesin hatalarından ne goller yedik haberin yok herhalde..
Ciddiye alırsınız kısmı futbolculara idi neden üzerine alındın ki,ayrıca Mariano daha kaliteli olsa da emek açısından Linnes daha önde şuan, kim iyi oynarsa o kadroya girmeli hepsi bizim oyuncumuz ayrıştırma anlamsız

HUAWEI RIO-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt