17/18 YF M:1 | Akhisarspor 1-2 Galatasaray | MS | 27 Şubat | A Spor - Sayfa 38 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Beyler kimse kusura bakmasın, takıma hakaretten hiç ceza yemedim üyeliğim boyunca ama.Eşşekler sürüsü ya kadro.Yasin tolga falan beyinsiz hayvanlar gibiler.Amip falan hatta.

Bu şuursuzca eleştirileri okumaktan bıktım, moda olmuş. Lideriz ama delicesine eleştiri yağmuruna tutuluyoruz.

Finale gidiyoruz ama hâla hoca iş bilmiyor.

Bu arkadaşlar normal şartlarda Barcelona futbolu izliyor galiba

feghouli belhanda ikilisine verilen paralara bakıyorum bi de sahaya bakıyorum kara kara düşünüyorum. şampiyonluk giderse bu ikisinden verim alamadığımız için gider çok büyük dert oldu bu durum başımıza.

konya macında da takımı övüyodunuz.şimdi tekrar şampiyon olamayız yorumları var.neyse selcuklu,tolgalı,latolu,ahmetli,yasinli,sinanlı takımınızla size şampiyonluk yolunda sabır diliyorum.neticede onlar ilk 11de cıkacak bundan sonraki süreçte.

son kontra pozisyonu 3 aptalın yüüznden gol olmadı.feghouli giderken de ofsayt calındı.pas ona gec atıldıgı için...

Ben bu kadar iğrenç bir takım seyretmemiştim uzun süredir ayıptır.

Muslera'yı eleştireceğinize önce koskoca Galatasaray savunması, nasıl olur da ceza sahasına gelen 10 ortanın 6-7 tanesine bu kadar rahat kafa vurdurur diye sorun. En büyük problem budur. Biz bu hava topu / yan top zafiyetini çözemediğimiz sürece bizim gerçek anlamda bir başarı veya istikrar yakalama şansımız yok. Kaleci dediğin de öyle her hava topuna her yan topa çıkamayabilir. Bu defansın hali ne böyle? Penaltı noktasına gelen her topta kafayı vurdurdu bizimkiler ayıptır. Serdar olmasa bu maç da giderdi.

Feghouli'nin yaptıkları ise akıl alır gibi değil. Bu nasıl premier lig topçusu lan? Hele 5'e 0 olan pozisyonda kafayı yedim. Koskoca Galatasaray takımının yapamadığı gole bak. Sonra seyirci ıslıklayınca suçlu oluyor. Seyirci şu çapsızları ıslıklamasın da ne yapsın? Feghouli ve Belhanda denen leş artıklarını gelecek sezon bu takımda görmek istemiyorum. Bu sezon bir şekilde oynatacağız el mahkum lakin ben bunlara bir sezon daha katlanamam. Aynı şey Sinan ve Yasin gibi ne idüğü belirsizler için de geçerlidir.

1114incij9832475.jpg

selcuk,tolga,sinan ,yasin ,lato zaten çöp.bunlara laf edilerek yorum yapılmamalı.feghouli de fizik olarak cok kötü.

Onlar zaten bitik benim lafım parayı cuvalla alıp adım atacak hali olmayanlara burada en çok eleştirilen serdar bile tek başına ayakda duruyor resmen kaç maçtır helal olsun serdara sadece feg değil mari belhanda hep umursamaz tavırdalar bunun savunacak birtafarı yok kendimizi kandırmayalım..

Muslera'yı eleştireceğinize önce koskoca Galatasaray savunması, nasıl olur da ceza sahasına gelen 10 ortanın 6-7 tanesine bu kadar rahat kafa vurdurur diye sorun. En büyük problem budur. Biz bu hava topu / yan top zafiyetini çözemediğimiz sürece bizim gerçek anlamda bir başarı veya istikrar yakalama şansımız yok. Kaleci dediğin de öyle her hava topuna her yan topa çıkamayabilir. Bu defansın hali ne böyle? Penaltı noktasına gelen her topta kafayı vurdurdu bizimkiler ayıptır. Serdar olmasa bu maç da giderdi.

Feghouli'nin yaptıkları ise akıl alır gibi değil. Bu nasıl premier lig topçusu lan? Hele 5'e 0 olan pozisyonda kafayı yedim. Koskoca Galatasaray takımının yapamadığı gole bak. Sonra seyirci ıslıklayınca suçlu oluyor. Seyirci şu çapsızları ıslıklamasın da ne yapsın? Feghouli ve Belhanda denen leş artıklarını gelecek sezon bu takımda görmek istemiyorum. Bu sezon bir şekilde oynatacağız el mahkum lakin ben bunlara bir sezon daha katlanamam. Aynı şey Sinan ve Yasin gibi ne idüğü belirsizler için de geçerlidir.

Ftyi yolluyomuyuz abi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

O 5’ e 0 pozisyonda asıl mallık 2 saat kıçını kaldıramayıp da pası atamayan yeteneksizdeydi kardeşim bence, Selçuk muydu, Tolga mıydı tam göremedim.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

selcuk ve tolgadan kafa topuna cıkmasını beklemeyin.lato akhisar futbolcusu gibi oynadı.ahmet yetersiz.mariano bu aptallarla oynamamalı.asıl ilk 11 de görmek lazım.yasin ve sinan reziller.6 tane leş kargası vardı sahada.belhandanın iğrenç oyunu ve feghoulinin fiizk oalrak yerlerde olması da eklenınce pek iyi bi görüntü cıkmadı ortaya.

Bu şuursuzca eleştirileri okumaktan bıktım, moda olmuş. Lideriz ama delicesine eleştiri yağmuruna tutuluyoruz.

Finale gidiyoruz ama hâla hoca iş bilmiyor.

Bu arkadaşlar normal şartlarda Barcelona futbolu izliyor galiba

Ulan battık battık..Cezalar yolda..Sene başı inanılmaz paralara alınan adamların hali işler acısı.
Borçtan haberin varmı senin..Bu yorumlar sadece bu maçlık değil.Genel durumun yansıması..
Şampiyon olamazsan kepenk kapatacaksın.Sen neden bahsediyorsun.Yöneticilerimiz para dileniyor.

kaptanlık pazubandı sn Serdar Sergio Aziz beye teslim edilmelidir..

Casper_VIA_V5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ftyi yolluyomuyuz abi
Kulübün mevcut vizyonu Fatih Terim'den daha iyisi getirebilecek kalibrede değil. O yüzden ne olursa olsun FT'yi falan gönderemeyiz. Şampiyon olamasak dahi gönderemeyiz. Ha kulüp yabancı ortak kabul eder, zihniyet değişir o zaman işin rengi de değişir lakin kısa vadede öyle bir şey olamayacağına göre şu an için mümkün değil. Hani pirince midyata giderken elimizdeki bulgurdan da olmayalım. Sonra Tudor gibi Riekerink gibi ne idüğü belirsizlerin eline kalıyoruz. Sıradaki de Hikmet olur aman diyeyim.

Tam Fb tarzı galibiyet oldu. 90 dk rezil oyun, 2 duran top ve 2 gol. Ancak final geldi %100000. Bakalım rakibimiz kim olacak?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çok ekstrem eleştiri yapmaya gerek yok, avantajlı skor almak önemliydi, rotasyonlu kadro ile de almayı başardık. Konsantrasyonu düşük bir takım vardı buna rağmen kazanabilmek iyi oldu, ki daha da önemlisi deplasman galibiyeti almaktı. Her ne kadar zayıf da olsa Karabük'ü de yenip deplasmandaki kötü zinciri kırmak ve özgüveni iyice tazelemek lazım.

SM-G925F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

o kadar kötü oynamadık iyi idare ettik maçı bazıları çok abartıyor. sadece bikaç futbolcunun rezil futbolu mide bulandırdı okadar.

Üst Alt