17/18 YF M:1 | Akhisarspor 1-2 Galatasaray | MS | 27 Şubat | A Spor - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Derbi atv de persembe gunu

onun disinda 90% oranla bjk ile Gs maclari aspor , a2 ve eskiden ahaberde , fb maclari ise atv den yayinlaniyor

problem ne ? Kanal ayarlarinda sorun mu yasamistin , ayni frekanstalar a grubu kanallari

Yari finale kadar geldik, insan bir macimizi da ATV'de yayinlar demeye getiriyorum. Gecen yillarda böyle degildi.

Bizde canak anten olmadigi icin internet üstü izliyoruz zaten. O yönden bir problemimiz yok.:)

Yari finale kadar geldik, insan bir macimizi da ATV'de yayinlar demeye getiriyorum. Gecen yillarda böyle degildi.

Bizde canak anten olmadigi icin internet üstü izliyoruz zaten. O yönden bir problemimiz yok.:)

Bunun sebebini incelemistim , fb nin rating i daha yuksek ciktigi icin daha genis kitleye ulasma amacli yapmislardi , demek ki devam ediyorlar

Bunun sebebini incelemistim , fb nin rating i daha yuksek ciktigi icin daha genis kitleye ulasma amacli yapmislardi , demek ki devam ediyorlar

Fenerlilerin yalanı o.F.Bahçe yönetiminin reklam payından daha fazla almak için yaptığı pis anlaşmalardan biridir muhtemelen.Aziz Yıldırım sürekli ağlıyor T.Kupası zarar diye.Muhtemelen sus payı gibi birşey.

Sinan gümüş oynasın, Yasin oynamasın.Ayrıca Ahmet çalık oynamalı.Yedek stoperimiz yok.Serdar kesinlikle oynamasın sakatlanır kesin. Belhandada oynamasın :38573: Zaten elenelim önemli değil benim için.

wiD7px7.gif

As kadro olmalı Serdarı ve Garryi saklayabiliriz,Koray-Sinan süre alabilir keza Donk/Fernando/Tolga üçlüsünden hangisi oynar acep

Üst Alt