17/18 YF M:1 | Akhisarspor 1-2 Galatasaray | MS | 27 Şubat | A Spor - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
romantiklesmeye gerek yok dostlarim, as kadro oynamali.sonrasinda deplasmanda karabük'ü de yenemeyeceksek dükkani kapatalim.

rotasyon yapacaksak kendi sahamizda yapariz. rövans macindan sonra alanya deplasmanina cikacagiz, süphesiz ki karabük'ten daha zor bir mac.

Fenerbahçe'nin maçlarının ATV, Galatasaray'ın ve diğer takımların maçlarının ASPOR'da yayınlanması bir tek beni mi rahatsız ediyor!

Yıl boyunca başka da açmadığım kanal umurumda değil ama ATV daha çok kişiye ulaşıyor.

Fenerbahçe'nin maçlarının ATV, Galatasaray'ın ve diğer takımların maçlarının ASPOR'da yayınlanması bir tek beni mi rahatsız ediyor!

Yıl boyunca başka da açmadığım kanal umurumda değil ama ATV daha çok kişiye ulaşıyor.

adamlar izlenmeyen kanallarının reytingini arttırmaya çalışıyor belki

Feneri anca atv den verirsek izlerler ama Galatasaray ın maçını nereden versek izlerler ,diye bir düşünce de olabilir

Bunu protesto edip izleme maçı.

Benim umurumda olmaz. Ama takdir edersiniz ki bu farklılık takımın popülaritesi açısından önemli. Pazarlama ve reklama kulüplerin önem vermesi gerekir.

Neredeyse her evde var olan, reytingi yüksek olan ATV'de yayınlanması mı önemli; yoksa varlığından çoğu kişinin haberi bile olmadığı ASPOR'da mı? Bunu sen, ben futbol severler için düşünme. Biz her türlü yayına ulaşırız. Bu tanıtım ve reklam açısından küçük görülebilir ama çok önemlidir. Herhangi bir ürünün bırakın 90 dakika gösterilmesini prime time'de 10 saniye gözükmesi için bir ton para ödenmesi gerekir.

Şu örneklere bakalım.

Fenerbahçe'nin 27 Aralık'ta oynanan ve ATV'de yayınlanan İstanbulspor maçı:

Fenerbahce - İstanbulspor (27.12.2017) Mac Detayı - Turkiye Kupa Son 16 Turu 2017/2018 @ Mackolik.com

O maçın reyting tablosu:

Rating | MedyaTava - Yazmadıysa Doğru Değildir

Aynı hafta, ertesi gün Galatasaray'ın Bucaspor'la oynadığı karşılaşma ASPOR'da yayınlanmış.

Galatasaray - Bucaspor (26.12.2017) Mac Detayı - Turkiye Kupa Son 16 Turu 2017/2018 @ Mackolik.com

Bizim maçın reytingine dikkat. Üç ölçümde de ilk 100'e girememiş.

Benim umurumda olmaz. Ama takdir edersiniz ki bu farklılık takımın popülaritesi açısından önemli. Pazarlama ve reklama kulüplerin önem vermesi gerekir.

Neredeyse her evde var olan, reytingi yüksek olan ATV'de yayınlanması mı önemli; yoksa varlığından çoğu kişinin haberi bile olmadığı ASPOR'da mı? Bunu sen, ben futbol severler için düşünme. Biz her türlü yayına ulaşırız. Bu tanıtım ve reklam açısından küçük görülebilir ama çok önemlidir. Herhangi bir ürünün bırakın 90 dakika gösterilmesini prime time'de 10 saniye gözükmesi için bir ton para ödenmesi gerekir.

Şu örneklere bakalım.

Fenerbahçe'nin 27 Aralık'ta oynanan ve ATV'de yayınlanan İstanbulspor maçı:

Fenerbahce - İstanbulspor (27.12.2017) Mac Detayı - Turkiye Kupa Son 16 Turu 2017/2018 @ Mackolik.com

O maçın reyting tablosu:

Aynı hafta, ertesi gün Galatasaray'ın Bucaspor'la oynadığı karşılaşma ASPOR'da yayınlanmış.

Galatasaray - Bucaspor (26.12.2017) Mac Detayı - Turkiye Kupa Son 16 Turu 2017/2018 @ Mackolik.com

Bizim maçın reytingine dikkat. Üç ölçümde de ilk 100'e girememiş.

ATV'nin en çok izlenen dizisi ile bizim maç aynı güne denk gelmiş gördüğüm kadarıyla. Onu vermeyip yerine Buca maçını vermek saçma olurmuş.

Diğer gün için de zaten Diriliş var, onu izleyenlerden pay kapmak için maçı o kanala almaları normal, hele de izlenen bir programın yerine alınmamışsa.

Akhisar'ın yeni stadında oynadığı maçlar;

Akhisarspor 1-1 Antalyaspor
Akhisarspor 1-0 Kayserispor (Kupa)
Akhisarspor 1-0 Bursaspor
Akhisarspor 3-0 Konyaspor

Üst Alt