#17 Papa Alioune Ndiaye - Sayfa 33 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Kafadan problemli
Yeteneksiz degil beyinsiz
Bence hem yeteneksiz hem de beyinsiz.

Ben artık böyle pas özürlüsü zerre oyun görüşü olmayan orta saha oyuncuları istemiyorum artık takımda.

Hadi geçen sene enerjisiyle biraz göz boyuyordu da, bu sene o da yok. Bir Belhanda iki bu, hal ve hareketlerini gördükçe gözlerim kanıyor. Bu ikisi yetmezmiş gibi bir de bonus olarak ölü Fernando var. Şu orta sahayla hiç kimseye üstünlük kuramayız deplasmanlarda.

sent via GSC

Deli dana gibi koşuyor sadece başka bi numarası yok...
Hocam sakın almayı veya tekrar kiralamayı aklının ucundan bile geçirme...

Bence hem yeteneksiz hem de beyinsiz.

Ben artık böyle pas özürlüsü zerre oyun görüşü olmayan orta saha oyuncuları istemiyorum artık takımda.

Hadi geçen sene enerjisiyle biraz göz boyuyordu da, bu sene o da yok. Bir Belhanda iki bu, hal ve hareketlerini gördükçe gözlerim kanıyor. Bu ikisi yetmezmiş gibi bir de bonus olarak ölü Fernando var. Şu orta sahayla hiç kimseye üstünlük kuramayız deplasmanlarda.

sent via GSC
Yav biz bunlarla ne yapacagiz :(
Kendime gelemedim hala
Galatasaray hayatimiz olmuş

Ndiaye gibi bir orta sahayı kullanacaksanız diğer oyuncularının pas yüzdesi yüksek olacak ki siritmasin. Belhanda ve Fernando diyorum :) Ndiaye vasat görünür tabii

Galatasaray kulübünün, gelmiş geçmiş en yeteneksiz orta saha oyuncusu.

İyi okudunuz. Şimdi dersiniz, bu gözler Barış Özbek’i gördü, Sarp’ı gördü. Bende gördüm. Barış Özbek’in Feldkamp’lı sezonunu hatırladım şimdi mesela. N’Diaye’yi cebinden çıkarıp 5’e katlar.

Bu arkadaş bizi 10 kişi oynatıyor. 10 kişi.

Pas özürlüsü, IQ’sü muhtemelen 38’i geçemez, bundan dolayı yaptığı fauller, saçma sapan takımı yoran tek kişilik presleri.. izlerken yoruluyorum.

Fernando doğru isim. N’Diaye futbolcu DEĞİL.

ARKADAŞIM.. ORTA SAHADA PAS YAPAMAYAN ORTA SAHAYLA EZİLİRSİN.

Ezildik nitekim.

Selçuk Inan’a küfür etmesini biliyoruz değil mi?

Tecrübesiyle, sakinliğiyle, doğru yerde faul almasıyla bu kadar baskı yemezdin Alanya’dan, yemezdik!

Ben bu şahsı G.Saray’da görmek istemiyorum.

Muğdat futbolu bilmiyor diyorduk ya bence Ndiaye 'de futbolu bilmiyor. En fazla Osmanlı ayarında takımların oyuncusu olabilir yahu Stoke bile ne halt olduğunu anlayıp 6 ay sonra geri gönderdi bize

Arada sırada iyi oynadığı maçlar hariç hiçbir elle tutulur katkı vermiyor

ndiayeninde diğer orta sahalardan farkı yok.
Fakat nadiayenin atletizmine çok ihtiyacımız var.
Ne olursa olsun her zaman diğer orta sahaların bir tık önünde..

Üst Alt